USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині зупинили незаконний експорт пиломатеріалів на 40 мільйонів

29 Березня 2016 13:15
Служба безпеки України спільно з Державною фіскальною службою блокувала незаконний експорт 25 тисяч кубометрів пиломатеріалів на суму понад 40 мільйонів гривень.

Оборудка здійснювалася через фіктивні фірми за заниженою вартістю та з підробленими документами про походження деревини. Насправді ж зловмисники незаконно вирубували волинські ліси. Діяльність виробничих потужностей, де тіньовий ліс перероблявся на пиломатеріали, припинили.

Про це йдеться на сайті СБУ.

Слідчі фіскальної служби у взаємодії із співробітниками СБ України здійснюють досудове розслідування за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України.

Вживаються заходи з притягнення до відповідальності всіх причетних до протиправної оборудки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 29 Березня 2016 13:28
Раз ні призвищ ні містць не вказали зробили "розголос" щоб дороще відкупитися було...
Олесь Показати IP 29 Березня 2016 13:41
Колісник? Його масштаби! Відкупиться.
oak Показати IP 29 Березня 2016 14:27
звідки такі цифри - блоковано 25 тис. кбм пиломатеріалу!!! на першій фотографії близько 100 кбм! "пісателі" можуть собі уявити взагалі яку площу займають 25 тис. кбм?
бе Показати IP 29 Березня 2016 14:59
а скільки не зупинили?
Для oak Показати IP 29 Березня 2016 15:03
Ти - долбо... (дятел). Фото - це просто сюжет до тексту. І, очевидно, ці кубометри відправлялися впродовж тривалого часу.
oak до Для oak Показати IP 29 Березня 2016 15:40
вчитайся уважно у фразу - "БЛОКУВАЛА незаконний експорт 25 тисяч кубометрів пиломатеріалів на суму понад 40 мільйонів гривень". Не виявили факт чи щось тому подібне, а блокували! розберись спочатку зі значеннями слів: Словник української мови. Тлумачення, значення слова «блокувати»: 1. Піддавати блокаді, брати в блокаду; оточувати, ізолювати. Ображати висловлюваннями в мережі можна кого завгодно, але для початку переконайся чи ти правий для цього.
лучанину від лісника Показати IP 29 Березня 2016 18:02
Підприємець Семенюк Павло Трохимович -штунда. правда бувший. Доларовий міліонер. Правда підставив Приступу Юрія. СБУ-побриє але відпустить. В його таке часто.
стобухівець ліснику Показати IP 29 Березня 2016 19:58
Козел рідкісний. Нажився на праці простих людей. Має великих покровителів в СБУ ПРОКУРАТУРІ. Людей рахує за бидло. Я думаю має він не один мільйон. Хай спитають служби де воно в 35-ь років взяло такі гроші. Семенюк-це обманщик злодій..... В АТО того бізнесмена. Заберіть в його все. Дам інформацію чим володіє.
77777 Показати IP 29 Березня 2016 23:54
Стобихівка обізвалась !!!! Так ви за рахунок семенюка і стали міліонерами. Хто вам не дає працювати!!! Людина працює платить зарплату ! Сьогодні і так безробіття . Хай на ПСБ Волинь заїдуть слабо там ще не таке !!!!
Ольга Показати IP 20 Травня 2016 17:39
Добре, СБУ з ДФС заблокували вивіз з держави до 25000кубиків пиломатеріалів, молодці! а зустрічне питання - що тепер з типи кубиками лісу робити?? вони стоять під відкритим небом (скоріше за все) і через місяців 4-6, вони втратять товарний вигляд, і відповідно покупців за кордоном на такий товар, а тим більше за тою ціною яку служби собі "надумають" не знайдеш, а на місці реалізувати його скоріше за все не получиться.... відповідно, я думаю, назву статті можна перейменувати приблизно на таке: "СБУ з ДФС дали чудову можливість згнити 25000 кубикам пиломатеріалів"!!!