На Волині підтоплено понад тисячу присадибних ділянок
![](/files/news/2011/01-26/20909-1u.jpg)
Cередньодобове зростання рівнів води у водотоках басейну Прип’яті становить два сантиметри, а в басейні річки Західний Буг спостерігається незначне їх зниження.
Таку інформацію станом на 26 січня подає аналітично-диспетчерський центр облводгоспу. На заплавах продовжують перебувати усі річки області. Води в річці Прип'ять у Ратнівському, Стохід у Любешівському, Стир у Маневицькому, Турія та Стохід у Камінь-Каширському районах утримуються на критичних відмітках підтоплення сільськогосподарських угідь, присадибних ділянок та господарських будівель.
Усього в області підтоплено 64 господарські будівлі, 1091 присадибну ділянку та 63,6 тисячі гектарів території, в тому числі 47,3 тисячі гектарів осушених сільськогосподарських угідь.
У Любешівському районі в чотирьох населених пунктах підтоплено 47 господарських будівель та 27 тисяч гектарів території.
У Камінь-Каширському районі талі та ґрунтові води підтопили 84 садиби та 6,7 тисячі гектарів осушених сільгоспугідь. У районі села Видерта затопленими залишаються 15 гектарів сільськогосподарських угідь, які перебувають в особистому користуванні громадян.
У Маневицькому районі у 6 населених пунктах підтоплено 17 господарських будівель та 3,6 тис га територій.
На Ратнівщині підтоплено 976 садиб у населених пунктах 18 сільських рад та 17,4 тисячі гектарів території.
На польдерних меліоративних системах у п’яти районах області працює 20 насосних станцій. Щодоби вони відкачують 400-600 тисяч кубометрів води. З інших систем надлишкові води відводяться самотічно.
У Ратнівському міжрайонному управлінні водного господарства працює 6 аварійних бригад у кількості 19 чоловік, які проводять ліквідацію заторів льоду на річках Вижівка та Кизівка, виконують відновні роботи на ділянці дамби Залухівської осушувальної системи, частково зруйнованої бобрами.
Також вони ліквідовують затори льоду та прорив дамби на річці Прип'ять у районі шлюза-регулятора №1, що вище по течії селища Ратно. На цих роботах задіяні три одиниці техніки та чотири підводи.
У Любешівському районі одна аварійна бригада проводить ремонт насосної станції на Партизанській осушувальній системі. Задіяно 3 людей і 1 одиниця техніки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Таку інформацію станом на 26 січня подає аналітично-диспетчерський центр облводгоспу. На заплавах продовжують перебувати усі річки області. Води в річці Прип'ять у Ратнівському, Стохід у Любешівському, Стир у Маневицькому, Турія та Стохід у Камінь-Каширському районах утримуються на критичних відмітках підтоплення сільськогосподарських угідь, присадибних ділянок та господарських будівель.
Усього в області підтоплено 64 господарські будівлі, 1091 присадибну ділянку та 63,6 тисячі гектарів території, в тому числі 47,3 тисячі гектарів осушених сільськогосподарських угідь.
У Любешівському районі в чотирьох населених пунктах підтоплено 47 господарських будівель та 27 тисяч гектарів території.
У Камінь-Каширському районі талі та ґрунтові води підтопили 84 садиби та 6,7 тисячі гектарів осушених сільгоспугідь. У районі села Видерта затопленими залишаються 15 гектарів сільськогосподарських угідь, які перебувають в особистому користуванні громадян.
У Маневицькому районі у 6 населених пунктах підтоплено 17 господарських будівель та 3,6 тис га територій.
На Ратнівщині підтоплено 976 садиб у населених пунктах 18 сільських рад та 17,4 тисячі гектарів території.
На польдерних меліоративних системах у п’яти районах області працює 20 насосних станцій. Щодоби вони відкачують 400-600 тисяч кубометрів води. З інших систем надлишкові води відводяться самотічно.
У Ратнівському міжрайонному управлінні водного господарства працює 6 аварійних бригад у кількості 19 чоловік, які проводять ліквідацію заторів льоду на річках Вижівка та Кизівка, виконують відновні роботи на ділянці дамби Залухівської осушувальної системи, частково зруйнованої бобрами.
Також вони ліквідовують затори льоду та прорив дамби на річці Прип'ять у районі шлюза-регулятора №1, що вище по течії селища Ратно. На цих роботах задіяні три одиниці техніки та чотири підводи.
У Любешівському районі одна аварійна бригада проводить ремонт насосної станції на Партизанській осушувальній системі. Задіяно 3 людей і 1 одиниця техніки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045612)
знаю
Показати IP
26 Січня 2011 15:39
та що ви кажете? заступник головного мнс в області минулої неділі бив себе в груди перед санітарним лікарем україни, що всю воду викачав з будинків і більше ні каплі в льохах, а тим більше в хатах чи в сараях не буде. зазвітувались баложині орли.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.