USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Партія Регіонів на Волині втратила ще одного члена

7 Грудня 2013 11:11
Депутат Камінь-Каширської районної ради Валерій Бортнійчук вийшов з фракції Партії Регіонів. Про це, під час сесії, повідомив голова райради Віктор Сус, повідрмляють «Вісті Каменя».



Так, перед розглядом питаннь порядку денного, він зачитав заяви, які надійшли, зокрема, і заяву про вихід з фракції ПР Валерія Бортнійчука.

Повідомлення було нагороджене оплесками присутніх громадян та частини депутатів.

Це вже друга втрата районних регіоналів. Нагадаємо, нещодавно помер Валерій Парфелюк - член цієї фракції.

Таким чином, Партію Регіонів, в райраді, відтепер, представляє 11 осіб.



Поіменно теперішній склад фракції виглядає так:

Андрій Васильович Михалик

Микола Васильович Михалик

Сергій Іванович Вовк

Петро Васильович Мельницький

Степан Степанович Склезь

Василь Михайлович Бряник

Олександр Володимирович Дмитрук

Ярослав Іванович Гірченко

Ярослав Васильович Мар'юк

Іван Васильович Кошель

Валентин Васильович Клімарчук
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Сергей Показати IP 7 Грудня 2013 11:25
Ну что можно сказать? Просто хохли-перевертни! Нужно, идут в ПР, плохо партии, нужно выходить!Вот так и живем 22 года! Михлика знаю лично, молодец, в 2004 был нормальним человеком и остался и сей час им! Так и держать!
З колишніх до Сергей Показати IP 7 Грудня 2013 11:48
Про Михалика - знаю з часів студенства біофаку. Нормальний був чоловік, порядний, хоч і заводний. Щоправда, тоді був прихильником УНА-УНСО (це не вписується в твоє "хохли-перевертни"???). З того часу його не бачив. Коли почув, що пішов в партію регіонів, ох...тобто, був в шоці. Якого.....? Хочеться вірити, що людяність зберіг...Тримайся!
Мойша (обрізаний) Показати IP 7 Грудня 2013 18:50
Чим з таким членом, краще взагалі бе нього...
котигорошко Показати IP 7 Грудня 2013 19:50
Поневолення і винищення цвіту багатовікової Волині дало свої отруйні як той борщівник плоди.Генномодифікована паросль пробивається поміж квітучого різнотрав"я але розумні і працьовиті волиняни дадуть собі раду вони завжди відрізняли де добро а де зло...
зоолог Показати IP 7 Грудня 2013 20:37
Ніякий він не член, він - ганебне фальшиве продажне путо. Цікаво, а зараз це політичне лайнечко де вспливе?
1 Показати IP 7 Грудня 2013 22:06
Монета кровавая пачкает руки Достали совсем , Продажные с..ки
оксана Показати IP 8 Грудня 2013 10:02
побільше б таких депутатів.Це очевидні -тушки.Ясно ,що їх полічна карєра вже скічилась.Але я сподіваюсь залишилась краплина людської гідності.