USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

У ще одному волинському храмі замироточила ікона

23 Серпня 2014 08:00
У храмі села Мислині Горохівського деканату мироточив образ Ісуса Христа на іконостасі. Про це повідомив настоятель Свято-Троїцької парафії протоієрей Василь Ціко, звернувшись до митрополита Луцького і Волинського Михаїла, - повідомили у прес-службі волинської єпархії.

Появу на іконі маслянистої пахучої речовини отець Василь помітив ще 9 серпня, в день великомученика і цілителя Пантелеймона. А вже наступного дня, зі слів душпастиря, по образу «потекли струмки цієї рідини».

12 серпня в Мислині прибули декан протоієрей Андрій Сидор, інше місцеве духовенство й відслужили перед іконою акафіст.

«Коли перестають люди плакати над своїми гріхами, тоді починають плакати, мироточити, обновлятися ікони». Таку ймовірну причину дивного явища назвав отець Андрій, звертаючись до учасників молитви.

З благословіння владики настоятель продовжує молитовне служіння перед святинею і спостереження.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що мироточать ікони в церкві села Забороль Луцького районного деканату УПЦ КП.

м
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Зоряна Показати IP 23 Серпня 2014 09:20
Україна була, є і буде... Це ти не житель України - вася
мішка Показати IP 23 Серпня 2014 09:28
Заповідь 2. Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей. вперед вклонятися перед мироточивими іконами!
Здрасте до мішка Показати IP 23 Серпня 2014 09:44
А ти піди і поясни це людям які отримали зцілення з вірою приходячим цілуючи ікони, відвідуючи православні храми. Не шукай скалки в оці іншого,- придивись до своєї колоди.
Анонім до Здрасте Показати IP 23 Серпня 2014 09:45
Ефект ПЛАЦЕБО - лікує те, у що віриш.
Здрасте до Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 11:15
Освячена вода не затухає, ікони обновлюються та мироточать, Вифлиємський вогонь запалює - це теж ефект плацебо. Я теж колись був Фомою :)
Дончанин Показати IP 23 Серпня 2014 09:32
Судя по количеству описаний "чудес" у свидомитов остается единственная надежда на спасение - божественное чудо. Так как таких вещей не бывает в природе, то финал свидомитости понятен любому здравомыслящему человеку.
Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 09:36
А ті ікони мироточать не в храмах УПЦ МП?
ІМХО до Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 13:38
Та там взагалі питання, чи дійсно щось мироточило! Колись, за Петра І в імперії "мироточили" ікони ледь не в кожному другому храмі, але після указу царя, більшість з них різко "мироточити" перестали. Тому, цей факт ще потрібно перевіряти спеціальною експертизою. Логічних пояснень цьому "чуду" може бути безліч. Тим більше в УПЦ КП.
Петра I Показати IP 23 Серпня 2014 09:48
коментар було видалено
Дончанину от Харьков Показати IP 23 Серпня 2014 10:49
коментар було видалено
анонім Показати IP 23 Серпня 2014 14:57
Мабуть, на експертизу не дадуть. Скажуть не гнушайтесь над святинею..... На експертизу!!!!!!!!!
Невігласам до анонім Показати IP 25 Серпня 2014 23:42
Знайте, що це Божі знаки. Проте ми не можемо знати, що вони означають. Дуже багато ікон мироточили під час Майдану, на початку агресії Путіна. Згадайте ситуацію з голубами у Ватикані?
анонім до Невігласам Показати IP 26 Серпня 2014 11:20
На експертизу? Нема чого дурити людей? А що злякались.......