USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Вночі можлива «зачистка» Правого сектору

25 Березня 2014 22:32
"Зачистка» осередків Правого сектору на території усієї України може відбутися в ніч на 26 березня.

Провести масові допити керівників Правого сектору розпорядився в.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков, - інформує РИА Новости з посиланням на власні джерела.

«Уже відомо, що керівництво Правого сектору, причому мова йде не про 3-4 людей, а про сотні людей в організації, включаючи керівників середньої та нижчої ланки, не мають наміру миритися з тиском на організацію. Аваков і Парубій були оголошені ними зрадниками», - пише видання.

Згідно з даними джерела, Аваков віддав розпорядження розпочати проведення допитів керівників Правого сектору, перш за все, тих, хто перебуває на Майдані.

РИА Новости запевняють, що слідчі МВС вже зараз працюють у наметах на Майдані.

Зі слів співрозмовника агентства, сьогодні вночі буде зроблена спроба зачистити Майдан, заарештувати ряд керівників Правого сектору. Для досягнення цих цілей будуть використані старі міліцейські кадри, «які відчувають зрозумілу ненависть до Майдану», а також навчені і озброєні загони "Батьківщини".

«Судячи з наявної інформації, хлопці остаточно пересварилися і зворотного ходу вже не буде», - пише джерело.

Джерело не виключає, що «зачистки» організації пройдуть на території усієї країни, включаючи західні області України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Аваков Показати IP 25 Березня 2014 22:40
Данильчук на добраніч . Колискова тобі вже написана .
О/У до Аваков Показати IP 26 Березня 2014 06:31
Якщо ми цивілізовані люди і хочемо жити в Європі то самі дотримуємось діючих законів. Незаконе носіння зброї = кримінал, насильницьке навязування своєї волі з приниженням це КАТУВАННЯ, за що необхідно відповідати. Диктатуру пролетаріату ми вже проходили. Якщо в оточені Данильчука половино бандюків носять незаконо зброю і якщо вони хочуть погратись у войнушки нехай йдуть в армію. На Волині носити зброю незаконо тим більше нею погрожувати немаї потреби, рекомендую здатись. Ці члени ПС які вчинили розбійний напад на пост ДАІ і заволоділи табельною зброєю, що зафіксовано камерою, вчинили тяжкий злочин. Тільки явка з повинною трохи зменшить термін увязнення в іншому випадку можуть бути більш тяжкі наслідки. Такі реалії боротьби.
911 до О/У Показати IP 26 Березня 2014 06:41
Аркашу Соломатіна не посадять. Він принесе жовту карточку. Сидор всім данильчуковим зробить "вовчі білети" і залишиться на посаді.
killer до 911 Показати IP 26 Березня 2014 08:47
Аркашу завалять, як скаженного пса, або пропаде безслідно.
Солдат до О/У Показати IP 26 Березня 2014 08:15
Правий сектор - кримінал, а зелені чоловічки в Криму - не кримінал? Проти кого боремось?
876 до Солдат Показати IP 26 Березня 2014 08:44
Новопризначене українське МВС вочевидь вирішило боротися із внутрішніми "ворогами" ( ворогами на їхню думку ). Щодо ворогів зовнішніх, то українці бачили рішучі дії МВС у Криму 27 лютого 2014 року, коли невідомі у зелених костюмах захоплювали будівлю парламенту. Тоді міліція відреагувала блискавично - ніяк не відреагувала. Сьогодні Крим уже відірвали. Сепаратисти Сходу міняють прапор України на прапор Росії кожні вихідні. МВС активно про них говорить, але це менші вороги України ніж Олександр Музичко.
Анонім до 876 Показати IP 26 Березня 2014 08:54
прокурорів і ради Музичку необхідно було виховувати на сході а не на заході
Дід Парафін до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 19:49
Вже довиховувався Музичко
о/У до Солдат Показати IP 26 Березня 2014 08:51
Не потрібно переходити межу зневаги до свого народу
проти до Солдат Показати IP 27 Березня 2014 12:02
своїх же!!!
поправка до Аваков Показати IP 26 Березня 2014 10:15
Не колискова, а табличка множення на нуль)))))))))))))))))))))))))))))))))
**************** Показати IP 25 Березня 2014 22:41
хана повна.. на руку путіну. якщо аваков це зробить - значить він зливає країну.
911 до **************** Показати IP 26 Березня 2014 05:55
Політики сіли розігрувати нову карту. Цікаво що з цього вийде. Аби це не була б карта України.
ептить до **************** Показати IP 26 Березня 2014 08:21
А повний бедлам в Україні - це не злив?!
Неллі Показати IP 25 Березня 2014 22:50
Заберіть Данильчука і хай їде у Торговицю сапати город.
сокира Показати IP 25 Березня 2014 22:55
залуплений гвіздок штани рве тому його забивають це для тих хто занадто висунувся Класика
Лиман Показати IP 25 Березня 2014 22:55
Увага! Вчора вечором на засіданні РНБО прийняте рішення. Правому Сектору об'явлена війна партією Батьківщина та її лідерами. Аваков це тільки рядовий виконавець. Роль СБУ не з'ясована, можливо - нейтралітет.
Данильчуку до Лиман Показати IP 25 Березня 2014 23:15
Не бійся, ти ж не Саша. Дадуть тобі за твої злочини разом зі всіма помякшувальними обставинами років 5. Там апеляція, 2 умовно, і поїдеш город копати. Та і іншим наука буде. Волиняни мирні люди і махновщину не сприймають.
Патріот до Лиман Показати IP 25 Березня 2014 23:26
Який ще нейтралітет. Озброєні банформування якраз і в компетенції СБУ. Думаю в Данильчука вже і в туалеті камери. Просто він ніхто, і піде по банальному криміналу.
яяяяяяяяяяяяяяяяя до Лиман Показати IP 26 Березня 2014 08:45
Міністр Аваков в своєму інтерв`ю допустив оцінку, яку не має допускати чиновник такого рівня. "Якщо при моїй позиції, бандити погрожують міністрові, я цей виклик приймаю і готовий прийняти будь-який виклик, тому що така моя посада",- сказав Аваков. Вочевидь він забув, що термін бандит чи не бандит вирішує не міністр МВС, а суд. Міністр лише може вважати "бандита" підозрюваним. Крім того, націоналіст має ідею, а Міністр - потужну каральну машину під назвою МВС. Як думаєте, в кого більше шансів?
Андрій76 Показати IP 25 Березня 2014 23:08
І повстане народ-на народ, і піде брат-на брата...Біблія-останні дні...Сумно але факт...
Вова78 до Андрій76 Показати IP 26 Березня 2014 00:06
Останні тисячоліття якщо бути точнішим... Так було періодично але завжди...
Махновець Показати IP 26 Березня 2014 03:42
А як на рахунок запальної суміші у вікно твоєї квартири?А може краще хата буде горіти, або і з машиною підірвати?А хтось навіть від яду подохне на дачі, будьте уважні, гниди!
Махновець Показати IP 26 Березня 2014 03:42
А як на рахунок запальної суміші у вікно твоєї квартири?А може краще хата буде горіти, або і з машиною підірвати?А хтось навіть від яду подохне на дачі, будьте уважні, гниди!
Москаль Показати IP 26 Березня 2014 05:02
Махновцу лоботомию и пожизненный эцих с гвоздями.
ранок Показати IP 26 Березня 2014 06:12
ось я і настав... зачистки нема........................................................................................................
ППЦ до ранок Показати IP 27 Березня 2014 11:29
Ось і я настав, хоч і зачистки не було!
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 07:00
Правильно, пс це озброєне бандформування яке займається рекетом
Лісник до Анонім Показати IP 26 Березня 2014 08:18
А чому РНБО не почало зачистку в Криму, кишка затонка?
333 Показати IP 26 Березня 2014 07:39
Давно пора ту нечисть вивести з території України.. Якби то були якісь чужі, то ніхто про них нічого не знав би. А так всі свої, і всі знають яка то непотріб там зібралась.
давно пора Показати IP 26 Березня 2014 08:24
давно пора.
ен Показати IP 26 Березня 2014 09:26
...будемо надіятись на справедливість.
666 Показати IP 26 Березня 2014 09:27
Дістала вся та отаманщина!
Махно до 666 Показати IP 27 Березня 2014 19:48
То махновщина! Де моя шапка, шашка!!!
Лучанка Показати IP 26 Березня 2014 09:57
Між нашими хорошими хлопцями повно перевертнів. Це не правий сектор цей Саша Белий.Це настоящий бандит, якого хрена він тут тусувався. Він позор цілого Заходу. Якого чорта він оказався в Чечні-це російський найманий бандит,неадекватна,психічно хвора людина.Це,що вбили правильно зробили. От такі психічно хворі люди і почнуть третю світову.Їм всеодно,що загине вся планета.Не може творитися такий беспредел,давно пора органам наводити лад.Чому в Росії ніхто не піднімає голову,його зразу запруть в тюрягу. А у нас приїхали найманці Росії,дестабілізують обстановку в Україні, чим більше вбивств,хаосу-це їм на руку. І під маскою "Правого сектора" діє бандитські, наймані угрупування - от Белий цей бандит, а їх уже багато зараз.І,щоб розібратися в цьому ,потрібно здоровий глузд, якого зараз ні в кого нема. А нема тому,що кругом брехня, корупція достигла свого апогею, ні одна людина на своїй посаді не хоче нічого робити без хабаря. за одну копікувидеруть один одному очі. Саатан вступив у сво. епоху.І, якщо здоровий глузд не переможе,всьому цьому нам і світу буде кінець. Бо Бог не прибавить віку, а відбавить і нажруться всі оліхархи, вдовольняться бандити,буде атомна мерзлота. Останеться пару людей на Землі, які будуть цілувати людський слід, якщо знайдуть ,так пише в Бібілії.Люди схаменіться,доки не пізно. Суд Божий при дверях
Москаль до Лучанка Показати IP 26 Березня 2014 10:13
Аминь!
Гарбуз Показати IP 27 Березня 2014 10:23
Чи ще живі чи здорові всі родичі гарбузові?
Киянка Показати IP 27 Березня 2014 10:51
Боже, що в країні твориться?
Вакарчук до Киянка Показати IP 27 Березня 2014 11:16
Веселі, брате, часи настали....
Лікар Показати IP 27 Березня 2014 13:22
Мозок вам всім почистити треба!
ДОДІК до Лікар Показати IP 27 Березня 2014 19:48
А може тобі?