USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинські «Правий сектор» та Самооборона їдуть на кордон з Білоруссю

16 Березня 2014 14:54
Спільно із прикордонниками про безпеку північного кордону України дбатимуть представники Самооборони Майдану та «Правого сектору».

Про це стало відомо під час Народного Віча, що відбулося 16 березня на Театральному майдані у Луцьку.

Як розповів лідер «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук, основне завдання організації нині – мобілізація людей, які готові співпрацювати, щоб захистити Україну та Волинь.

З його слів, влада запізнюється із вирішенням цих питань, армія зруйнована, бракує одягу та взуття. «Правий сектор» звертається до владних структур з вимогою максимально швидко допомогти у організації спільних навчань Збройних Сил України, Самооборони Майдану та «Правого сектору», а також ветеранів ВДВ та афганців. Він повідомив, що вчора із начальником Прикордонного загону домовилися про те, що вже сьогодні представники цих структур, пройшовши інструктаж вирушають на спільне патрулювання державного кордону з Республікою Білорусь.
Зі слів Павла Данильчука, є інформація про те, що варто очікувати загрозу проникнення диверсійних груп з-за кордону. Наразі потрібна екіпіровка, бензин, харчі, транспорт, оскільки армія практично обезкровлена. З проханням про матеріальну допомогу звертаються також до небайдужих представників бізнесу.

Очільник штабу Самооборони Майдану на Волині Андрій Хведчак, своєю чергою, повідомив, що група, яка вирушила на кордон сьогодні, укомплектована людьми, які мають право носіння нарізної та гладкоствольної мисливської зброї. Він звернувся до громади та повідомив, що триває набір мисливців, власників карабінів. Через 2-3 дні нова група вирушить на кордон з Білоруссю, для цього потрібно мінімум 150 чоловік.

З проханням про допомогу він звернувся до власників мисливських магазинів та тих, хто готовий посприяти фінансово. Потрібні спеціальні засоби – біноклі, тепловізори, прилади нічного бачення, оптика для рушниць, пальне та транспорт, яким можна пересуватися лісової місцевістю. Охочі допомогти можуть звертатися у 205 кабінет у приміщенні облради, де здійснюється набір та запис добровольців.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 67
Один Показати IP 16 Березня 2014 15:01
Клоуни. Показушні загони данильчука і хведчака
solo до Один Показати IP 16 Березня 2014 15:21
САМ ТИ ...!!!
Василь до solo Показати IP 16 Березня 2014 15:38
Краще вирушили б на кордон з Россією або з Кримом який через таких клоунів Україна практично втратила. А ще краще вести пропогандистську роботу в Донецьк, Луганськ.або Харків
так до Василь Показати IP 16 Березня 2014 19:54
так хай приеднуются до "небесной сотни"
Анонім до solo Показати IP 16 Березня 2014 20:11
СМПІШНО ОСОБЛИВО НА ФОНІ ТОГО ЩО ЛУКАЩЕНКО ЗАЯВИВ ЩО ВИСТУПАЄ ПРОТИ АНЕКСІЇ.... ТА ПРАВІЙ СЕКТІ КРАЩЕ БУТИ В ТИЛУ.... МО МОРДИ ЩЕ БІЛЬШІ ПОВІДГОДОВУЮТЬ....
одній повіі до Один Показати IP 16 Березня 2014 15:49
ти клоун прийди на майдан і в очі скажи!!!!кремлівська повіяю
Роман до одній повіі Показати IP 16 Березня 2014 17:04
В тебе не ім'я а діагноз ВАСЯ
Лучанин до одній повіі Показати IP 16 Березня 2014 20:04
а до чого тут сказати. Якщо патріоти, то флаг в руки і на фронт. У харків , в донецьк, чи Крим. А до чого тут Білорусія. Ще нехай здудоражуть бацька Лукашенка, тоді точне пипець буде, чи може вони ближче до кордону, щоб скоріше втекти можна було, коли в одному місці пекти посне?
війсковий до Один Показати IP 16 Березня 2014 15:56
Побачимо скільки реально з цих клоунів вступить до лав Національної гвардії. Ніякої самодіяльності, зброю здати, через таких полудурків Україна на грані розколу, втратила Крим
песиміст до війсковий Показати IP 16 Березня 2014 18:33
більшість. вони і стануть основою національної гвардії. і такі будуть усюди. прикордонна служба - куратор від нац гвардії. сіль.рада - знову куратор. мвс - і там куратор. куратори від нац гвардії усюди.
Данильчук до Один Показати IP 16 Березня 2014 17:54
Ми просто подивились по карті де сама дальня точка від Криму.
304 до Данильчук Показати IP 16 Березня 2014 19:57
+100500 )))
Торба до Данильчук Показати IP 16 Березня 2014 20:53
Боже,за що така кара!!!! Не робити не вміє, не писати, де взялось на Нещасній Волинській землі ця чУДОХА Данильчук?????
2 до Один Показати IP 16 Березня 2014 21:25
ти дібіл, сидиш дома той сиди,ЛАПОСОС
Анонім Показати IP 16 Березня 2014 15:04
краще б вони й далi в контр-страйк грали
Счастливого пути Показати IP 16 Березня 2014 15:06
Счастливого пути!
Увага до Счастливого пути Показати IP 16 Березня 2014 15:07
Будьте внимательны за рулем...
Кордон Показати IP 16 Березня 2014 15:07
Прикордонники ви що геть здуріли - патрулювати з міліцією це одне, але оберігати кордон з бандитами і наркоманами - це кримінал і зрада українського народу. Ганьба!
САША до Кордон Показати IP 16 Березня 2014 15:17
Які у нас прикордонника!!! Там баб половина.... І жирбасів ... У них зброї навіть немає. У нас погранци тільки бабоси вміють заробляти...
solo до Кордон Показати IP 16 Березня 2014 15:20
Ганьба в такий час нічого не робити!!!
САША до Кордон Показати IP 16 Березня 2014 15:26
Я служив срочку на Іранському кордоні в 1988 році... Таких служак як в Ягодині чи на Білорусі - один солдат, всю заставу може положити на пузо і заставити повзати ак червяків.... А перебити і ще легше......!
Кордон до САША Показати IP 16 Березня 2014 15:33
Так може варто підкрипити кордон іншими прикордонниками з західного кордону, а не тими, які кидаються на капот авто, мають три синці і кажуть, що сталася страшна ДТП?????
кордону га ....дон до Кордон Показати IP 16 Березня 2014 15:51
а ти чого тут сидиш і пишиш. давай ідь на кордон .значить нема кому
Тарас до Кордон Показати IP 16 Березня 2014 15:52
На схід або південь України там вирішується доля України , а не в кущі поліських боліт. Оце шобло буде ловити диверсантів, більшість з них в мирний час ухилились від служби в армії. зібралось декілька десятків і самодурів і корчать з себе патріотів. Ви чули виступ Премєра, зброю здати ніякої самодіяльності, вступайте в Національну гвардію і не туда куда хочеться, а туда куда после Вітчизна, Все інше це незаконі формування за, що передбачено кримінал
САША Показати IP 16 Березня 2014 15:10
Не те слово!!! Бачив я як цей правий сектор в Володимир-Волинську провладного мера з його бандюковськими депутатами захищав!!!!! Практично лягли під риговських прибічників. Скоріш за все грошенят взяли ....!!! ОТЖЕ, ХАЙ НЕ ПИЖАТЬСЯ І НЕ ВТИРАЮТЬ ....!
123 Показати IP 16 Березня 2014 15:17
А чому не в Харків, Донецьк, Луганськ? Може ще в Устилуг та Ягодин, а далі на гастролі... Хто ж тут порядки наводитиме? Хто стратегію хлопцям розробляє? Чи у них і справді турне?
дідо Показати IP 16 Березня 2014 15:18
Ну якась "Зарніца".Захотілось шашликів та рибалки нахаляву Хай би краще їхали у Крим.
Вінстон Показати IP 16 Березня 2014 15:22
а хто як не ми???????????? це дуже добре. нехай москалі не лізуть!
Антон до Вінстон Показати IP 16 Березня 2014 15:30
Хто це ми....! Ті що Саганюку зад лизали.. Бачив я вас...!! Якби раніш знав - то і немавби діла з вами....
Валентин Показати IP 16 Березня 2014 15:34
Кордон з Білорусією - це не Крим і не Донецьк. Підкормляться хлопці, відпочинуть на Волинському поліссі, в Ратному потрусять лісників, з бізнеса данину зберуть. От і славненько!
11 Показати IP 16 Березня 2014 15:37
Данилючукам в Крим слабо поїхати. В Харків уже одна поїхали і догрались. То не беззбройних ментів і прокурорів бити, там здачі дадуть, і такої, як треба.
Валерій Показати IP 16 Березня 2014 15:40
таки правда. ЧМОРОТА редка. На Польщу як їдиш ---- прямо ГЕНЕРАЛИ!!!
Ратно Показати IP 16 Березня 2014 15:40
Цей Данильчук психічно хворий вже збирав кошти з митників тепер буде з прикордонникі,і взагал в цій владі є адекватні люди щоб прикрили це збіговисько БАНДИТІВ.Міліцію розбомбили ще кордони похерать.
Любомльчанин Показати IP 16 Березня 2014 15:41
А я, перерахував 1000 гривень - правильно роблять хлопці, треба тримати наш кордон на замку, оберігати від москальської та комуняцької нечисті .
іван до Любомльчанин Показати IP 16 Березня 2014 15:49
Нуй дуний!! Цеж брехуни світові!!! Я також гроші кидав в ящики ..... Цим хто їздив а майдан виявляеться нічого не давали. Знайомий який їздив - розказував що по 30 гр давали на цигарки.
Анонім до Любомльчанин Показати IP 16 Березня 2014 16:01
ТОбі головне щоб не чіпали Ягодин, але ця банда скоріше поїде в Ягодин чим в Крим
Антон Показати IP 16 Березня 2014 15:44
Та ви на фотографії гляньте, там же більшість - пацанва по 18-20 років. В голові пусто, от за такими "вождями" як Данильчук і ідуть. Думають що у "войнушкі" пограють - круті стануть. Навіть якщо і керувати такими, так тільки досвідченим військовим. А то знайшовся на Волині такий собі Че Гевара, в якого досвіду військового - 0, не доведи щось - положить всіх.
Валерій Показати IP 16 Березня 2014 15:45
Як я бачу - їх треба гнати всіх .... І правий ...і лівий...і опозицію... і регіонів з комуняками!!! І всю цю Раду також. Достала вже та їхня брехня!
майдан Показати IP 16 Березня 2014 15:55
слухайте давайте всі ідим в крим а не пі ....дим тут...героі мать вашу москальску!!!!
Юзик до майдан Показати IP 17 Березня 2014 08:53
Ты первый едь,а мы потом посмотрим как ты оттуда драпать будешь:-)
Бульба Показати IP 16 Березня 2014 15:59
Вот тебе и натовские боевики.
житель Показати IP 16 Березня 2014 16:20
я рахую що у всьому виновата влада вони продали крим пару років назад москалям.
Анонім до житель Показати IP 16 Березня 2014 16:30
нїхто Криму не продавав...просто тим... хто добіг до влади Турчинову та Яйценюху.... не треба було чіпати закон про мову...всі ми розуміємо один одного і до нині... а вони зачіпили найболючіший мозоль України... як наслідок все це і почалося в Криму.... Ви перегляньте відео.... де ці жовторотики при владі наробили в штани...як війська Росії вийшли в Криму... то їм не наркоманів спонсорувати і не лекцію американську слухати...як і правий сектор не мають ні досвіду а ні мудрості ....як діяти в таких ситуаціях
Патріот до Анонім Показати IP 16 Березня 2014 16:35
Нібито розумно пишеш - але послухай - москаль не та людина, якщо не булоб "закону про мови", то знайшла б ще 100 причин, щоб звинуватити Україну... Подивися кацапське телебачення - суцільна брехня та перекручування історії... З такими як ти. ми точно втратимо Україну - ганьба манкуртам !
ватра до Патріот Показати IP 16 Березня 2014 16:54
підтримую ми украінці це наша краіна!!!
правда до Анонім Показати IP 16 Березня 2014 16:53
не треба було крим на сорок років москалям віддавати.і робили вони що там хотіли!!!!яник зі своіми псами продали . турчинов тут ні до чого це було заплановано
МВ Показати IP 16 Березня 2014 16:32
а те жовтороте жжж...ня... Сєня..вже золото скіфів( золотий запас ) України до Америки вивіз.... дивіться ширше громадяни...а то потім викинуть вам інфу..що Яник його вкрав
1234 Показати IP 16 Березня 2014 18:06
Організована злочинна група данильчука хоче ще кордон контролювати. Здуріли у нас првоохоронці зовсім. Треба їх саджати за грати за злочини які вони вчиняють.
Анонім до 1234 Показати IP 16 Березня 2014 18:25
які злочини назвіть де факти. просто так можна говорити що хочеш
що немає де заробити Показати IP 16 Березня 2014 18:45
один негатив у коментах і у оцінках. і у вкрай великих цифрах, по всій статті ( такого не споссерігав за коментами із заходу на ВН ). хтось гроші гарні надає. певне добре комусь правий сектор на горло наступив. нічого зміниться прокурор і не буде кому платити за ваш бруд.
ігор Показати IP 16 Березня 2014 18:46
злочини януковича і його банди ми вже бачимо
Я Показати IP 16 Березня 2014 19:30
Зашибісь їм навіть бритви не треба на пушок.Лідери покажіть де лівий де правий берц.
НОНА Показати IP 16 Березня 2014 19:31
Вдягнути різнобарвний камуфляж і оголосити себе захисниками України - смішно. Як вони можуть захистити кордон на північному напрямку від російських диверсійних груп? По-перше такі групи на нашому напрямку діяти не будуть, а по-друге, одна така група знищить весь "Правий сектор" Волині за 5 хвилин. Там диверсантів готують конкретно. Для того щоб захищати когось треба спочатку пройти мінімальний вишкіл, а це по скороченій програмі до 45 діб, до вишколу треба відібрати кандидатів по медичним та морально-психологічним показникам. Тут одного ентузіазму та патріотизму мало. Треба пройти шалений польовий вишкіл одиночної підготовки солдата в ході якого до 30% відсіються. Коли вже в нової влади почне працювати голова і вона почне наводити елементарний порядок в державі. Теперішня ситуація нагадує вільну республіку "Батька Махно", а не цивілізовану державу, що готується увійти в Євросоюз. Замість того щоб оголосити загальну мобілізацію і готуватися до захисту України наші можновласці тріпають язиками і розвалюють Україну. Біда! Чорна біда в Україні! Таке враження, що нашу Неньку Україну гвалтують у всіх на очах і ні хто ні чого не намагається зробити.
123 Показати IP 16 Березня 2014 19:52
Я щось пропустив, білоруси зібралися на нас напасти???
Анна до 123 Показати IP 17 Березня 2014 09:04
Да, по словам Данильчука белоруссы хотят на нас напасть и увести в рабство наших коров и свиней:)А еще опять же по словам Данильчука они хотят напасть на наши нищие колхозы и их ограбить.Но смелый Данильчук и Ко обещают мужественно нас защищать до последнего памперса:)
Українець Показати IP 16 Березня 2014 20:40
Замучили згущеним молоком і солодкими сирками
11 Показати IP 16 Березня 2014 20:43
Негайно направити ПС патрулювати і кордон з Польшею. Є вірогідність, що російський підводний флот, в тому числі атомні ракетоносці, вже в Бугові і по каналізаційних мережах можуть проникнути в Луцьк.
зрячий Показати IP 16 Березня 2014 20:51
я бачу тут багато кому не подобаеться правий сектор прийдіть і скажіть ім. здаеться мені що тут сидить пару тролів і гонять на правій сектор. якби було стільки обурених то януковіч бі приіхав в луцьк))))
11 до зрячий Показати IP 16 Березня 2014 20:57
Ну як же їм що скажеш, коли вони без стволів і говорити вже не вміють.
ковле до 11 Показати IP 16 Березня 2014 22:03
янику позвони хай приыде ы вас простять)))
Анонім Показати IP 16 Березня 2014 22:25
Я не тролль простой мужик из России Смотриш на вашу писанину и диву даешся кто вас так накачал война нападение не у кого и в мыслях этого нет комуто это очень надо нагнетать вы что думаете мы горим желанием бросить семью нормальную жизнь и ехать куда то искать себе смерть чюш дремучая ребята суважением( кацап)
Анонім Показати IP 16 Березня 2014 22:36
И еше хочу добавить пошлют этот детский сад снабдят оружием на границу Беларусии Лукашенко вдруг не поймет такого юмора и пострадают не дай бог дети (опять будут виноваты москали?)
лот Показати IP 16 Березня 2014 22:57
Самопальні маршали і полководці палати психлікарні вас чекають.
Наталія Показати IP 17 Березня 2014 00:12
Хведчак, ти дибіл кончений! За гроші і матір рідну продасиш! Причому тут Білорусія?
Олег до Наталія Показати IP 17 Березня 2014 02:18
а батьки самі від нього вже відказались! оце справжній герой!
порада Показати IP 17 Березня 2014 09:37
Наркомані припі**жені, йдіть і далі куріть план.
17 Показати IP 8 Листопада 2021 10:36
Бачу манкуртам і кацапам не подобається.