USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Бійці «Донбасу» потрапили в засідку

29 Серпня 2014 09:37
Намагаючись вийти з оточення під Іловайськом бійці «Донбасу» потрапили в засідку. Про це на своїй сторінці у мережі повідомив командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко.

«При спробі самостійного виходу з оточення, не дочекавшись допомоги, колона наших братів потрапила в засідку. Зараз зайняли кругову оборону і ведуть бій. Потрібна термінова допомога», - написав Семенченко.

З його слів, командувач Нацгвардії та міністр внутрішніх справ уже поінформовані про цю ситуацію.

Нагадаємо, вчора брат одного з бійців батальйону «Донбас» повідомив, що у добровольців закінчується зброя і вони провиватимуться з оточення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 09:40
коментар було видалено
Саша Показати IP 29 Серпня 2014 10:02
Держитесь братья!
009 Показати IP 29 Серпня 2014 10:09
З таким підходом у військовій справі як - що хочу те й ворочаю...таке і буде продовжуватись! Досить тих батальйонів! Треба робити одне військо і з одним командуванням. а не всяку махновщину розводити!!!
Mik (галицька миша) до 009 Показати IP 29 Серпня 2014 10:15
Зараз мова йде не "взагалi", а про конкретних українських воякiв, оточених бандитвою.
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 10:13
коментар було видалено
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 10:17
Модер видалив твiй коментар. Але я встиг його прочитати. Звiдки таке неповажне ставлення до командира батальйону "Донбас" С.Семенченка?
Mik (галицька миша) Показати IP 29 Серпня 2014 10:13
Тримайтесь, жовнiри України ! Ви - українцi, а вони - 3,14***аси! Невже не допоможуть українським воякам?!
титушко до Mik (галицька миша) Показати IP 29 Серпня 2014 12:57
воїнам може допомогли б але не воякам(слабе слово).начинаетсья протистояння петра і бенi. офіційному Києву не потрібен сильний днeпр, вотчина йулі.а вона дуже скоро увірветься на арену.так що спасет только воинская смекалка.или погубит вояку-страшная бояка.
Mik (галицька миша) до титушко Показати IP 1 Вересня 2014 08:34
1.Я вживаю не росiйське слово "вояка" (воно в росiйськiй мовi має iронiчний вiдтiнок), а наше, українське слово "вояк" (воякИ УПА, українським воякАм). 2.Чому користуєтесь суржиком?
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 11:39