USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Росія стягує війська на кордон

11 Серпня 2014 18:19
Росія стягнула до кордону з Україною 45 тисяч військових, 160 танків, 1360 бойових броньованих машин, 390 артилерійських систем, 150 установок "Град", 192 бойових літаки та 137 ударних вертольотів.

Про це повідомив речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві у понеділок, 11 серпня, - пише ТСН.

"Росія продовжує нарощувати військові потужності на кордоні з Україною", - заявив він.

Як повідомлялося раніше, Росія розгорнула масштабні військові навчання військ повітряно-космічної оборони, у яких візьмуть участі новітні потужні ЗРК С-400 "Тріумф".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Андрей Воронов Показати IP 11 Серпня 2014 18:23
Скажу вам так, товарищи, было бы у Володьки желание, на бы уже давно пришел капец, так что не там врага мы ищем. Гидра в столице сидит
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 11 Серпня 2014 18:56
Та кому ти тут хочеш втерти, його бажання сьогодні ніщо, він далеко не пуп землі і це помоєму йому вже доказали! Так що не жени тут свою пургу!
Ліза до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 18:59
Не спілкуйся з ним.Це ватотроль.Він тут має 1000 різних ніків
Андрей Воронов до Ліза Показати IP 11 Серпня 2014 19:01
Да? Дякую, буду знати :)
Анонім до Ліза Показати IP 11 Серпня 2014 19:11
ТА Я ВКУРСІ,просто кидаючи їм свої коменти вони починають себе видавати,ставлячи собі лайки ,хоча по великому рахунку кому вони нахер треба!,
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 19:00
Та не хочу я тобі нічого втирати, людині, яка не хоче нічого чути і бачити це як горохом об стіну. Спострерігаю і роблю висновки.
Антифа до Андрей Воронов Показати IP 11 Серпня 2014 19:01
Руссиш швайне
Йося Кобзон до Андрей Воронов Показати IP 11 Серпня 2014 19:05
Мы с тобой Русские патриоты малиш.Хочеш я тебя пощекочу
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 11 Серпня 2014 19:13
золоті слова,тільки адресовані вони тобі і твоїм соотечіствінікам РАШИСТАМ!
Ліза до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 19:00
І ще він собі плюсики цілими днями ставить))))
Андрей Воронов до Ліза Показати IP 11 Серпня 2014 19:01
І ночами
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 19:06
А хто і чим доказав, можна приклади, агруметни?
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 11 Серпня 2014 19:18
звичайно внас в УКРАЇНІ не має такого кілбкость довбнів що ставлять лайки за бред який ти хочеш тут всім нав"язати,і от як тільки з"являєшся тут ти під різними ніками відразу поченається ця безглузда кіборг атака. Добре посотрясали повітря,пішов ти на х,,,,У ПУТЛЕР Х......ло,! і ще одне побажання щоб ти здох!
б до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 19:26
чо ти такий злий? бідний? дівчата не дають? в нормальної людини не буду стільки ненависті до людини, чиї погляди не співпадають з її власними
Андрей Воронов до б Показати IP 11 Серпня 2014 19:28
В точку
баба параска до Андрей Воронов Показати IP 11 Серпня 2014 21:34
Це для тебе ватного п.дара він володька, а для всього Світу ботоксний гном і .уйло
Nazar до баба параска Показати IP 11 Серпня 2014 21:48
От через таких дибілів і складається потім стериотип, що всі українці не виховане бидло
))) до Андрей Воронов Показати IP 11 Серпня 2014 23:27
одна из головок гидры уже пыталась сбежать в отставку, не пустили сотоварищи. еще одна головка СНБУ сбежала. губернаторские головки обильно поливают друг друга киношедеврами. спокойно. еще есть шанс, что они друг друга перегрызут.
чак Показати IP 11 Серпня 2014 18:28
коментар було видалено
Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 18:28
коментар було видалено
))))) до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 18:33
Ні собакі закопані в лісополосах.І до мамуньок в Росіюшку навіть шматочкі не доїжають
Дончанин до ))))) Показати IP 11 Серпня 2014 19:32
коментар було видалено
Дончанин до ))))) Показати IP 11 Серпня 2014 19:41
"собакі закопані в лісополосах" и не доезжают на западную Украину. Не веришь? Пробегись даже по текущим статьям этого сайта.
Правда Показати IP 11 Серпня 2014 18:32
Пока не поздно нужно зачищать тылы.Собирать отряды и вешать руссконастроеных товарищей в Центре и на Западе Украины.Гнать пинками бомжоту-беженцев.
комсомольська правда до Правда Показати IP 11 Серпня 2014 18:43
це ти про себе написав, коцапура!
Правда до комсомольська правда Показати IP 11 Серпня 2014 18:47
Ошибаешся.Я Русский но не кацап.И вы краснопузые сепараторы мародеры должны за все ответить.Слава Украине))))
Орел до Правда Показати IP 11 Серпня 2014 19:01
то і дуй у свою рашку ти ,,руський но нє кацап,, що тобі тут треба? І національне гасло не тобі верещати!
Андрей Воронов до Орел Показати IP 11 Серпня 2014 19:05
Совсем дурак? Нацизмом попахивает
Йося Кобзон до Андрей Воронов Показати IP 11 Серпня 2014 19:07
Нашим русским патриотизмом.Мы зигуем Путен Путен.Давай брат поддержи
Због до Орел Показати IP 11 Серпня 2014 19:15
з такими патріотами нам і ворогів не треба
Анонім до Правда Показати IP 11 Серпня 2014 18:44
В першу чергу потрібно вигнати МП з наших церков, заборонити всі російські культурні центри і зробити перший попереджуючий україноненависникам типу Кононовича.Я взагалі нерозумію чому він ще гуляє.Ну це недовго
Лучанка до Правда Показати IP 11 Серпня 2014 18:49
На рахунок біженців підтримую.Не потрібна нам тут ця босота без племені
Держслужбовець до Лучанка Показати IP 11 Серпня 2014 18:54
Живуть гниди в теплих містечках за наші податки
иван Показати IP 11 Серпня 2014 19:02
реальний сценарій корейской і ветнамскихвойн тільки на територіі украіни :-генштаб нато і генштаб россіі змагаються хто кого перехетрить : а якщо гуманітарний груз тобто поміч в охороніі тисяч абреків претнуть кордон украіни ?
News Показати IP 11 Серпня 2014 19:11
Боже зроби так щоб всі москалякі повиздихали!!!!!!
Петро до News Показати IP 11 Серпня 2014 19:13
Про кармічний бумеранг чув?
News до Петро Показати IP 11 Серпня 2014 19:16