USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

25-річний водій BMW виїхав на зустрічну: подробиці жахливої ДТП у Струмівці

5 Грудня 2017 10:31
У дорожньо-транспортній пригоді поблизу Луцька загинув одесит, ще п'ятеро людей у лікарні.

Подробиці аварії повідомили у прес-службі поліції області.

Нагадаємо, вчора, 4 грудня, на автодорозі у селі Струмівка Луцького району «BMW» врізався у легковик «ВАЗ». Внаслідок автопригоди одна людина загинула, ще п’ятеро у лікарні. З-під уламків понівечених авто людей діставали рятувальники.

Трагедія трапилася близько 20 години. За кермом «BMW» перебував 25-річний лучанин. Водій, ймовірно, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху де зіткнувся з автомобілем «ВАЗ», під керуванням 43-річного жителя Одеси.

Внаслідок автопригоди водій «ВАЗу» помер у лікарні, ще троє посажирів легковика отримали тілесні ушкодження. Водій та пасажирка «BMW», 18-річна жителька Рожищенського району, також травмувалися. Усіх потерпілих госпіталізували.

За цими фактами слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Дмитро Показати IP 5 Грудня 2017 10:35
Я не хочу акцентувати увагу на темі бляхи чи не бляхи, хочу просто нагадати усім водіям (і ВАЗів, і іномарок, і бляхарів) - що нема різниці їдеш ти на БМВ чи на ВАЗ, на укр реєстрації чи на іноземній, на авто бізнес - класу чи простій, існують закони фізики, і вони абсолютно одинакові для всіх. При сильній ожеледиці і неправильно вибраній швидкості не спасуть ні подушки безпеки, ні міцність кузова, ні ESP і ABS......
Носатий дядько до Дмитро Показати IP 5 Грудня 2017 10:44
Був свідком меленької ХАРАКТЕРНОЇ ситуації: на перехресті Потебні - Гнідавська на червоний сигнал світлофора зупинились ВАЗ і БМВ. Але. Ваз зупинився ДО стоп-лінії, а БМВ переїхав стоп-лінію десь на метр. Отакий етюд до психології водіїв...
Костя до Дмитро Показати IP 5 Грудня 2017 10:50
Я с тобою повністю згідний. Всі ці технологіі це як 1% шанса що спасуть. Але ніяк не 100%
Лікар Показати IP 5 Грудня 2017 10:59
На мою думку, крім "бляхарів" та авто на держреєстрації існує ще й діагноз "БМВ головногу мозку", "бешка", "малолєтка", музончик голосніше, "тапок в пол" - невід"ємні симптоми протікання хвороби. Хай би він зарядив не ВАЗ а Камаз, невинну людину дуже шкода...
Лучанин Показати IP 5 Грудня 2017 11:42
Ті малолєтки на бляхах це повний піз?ець. і складається враження, що батькам пох_й їхні діти, лиш би не скиглили під боком. І через таких довбо_обів гинуть люди. А в кінцевому результаті, дадуть чмир?онишу условку бо потерпілий помер не на місці а в лікарні а значить не вбивство а нанесення тяжких тілесних і воно далі ч?о буде літати...
Карпо до Лучанин Показати IP 5 Грудня 2017 12:42
ї?анутса ти кваліфікував подію
Андрій Показати IP 5 Грудня 2017 13:21
Я в шоці. Подивіться уважно на фото. Це сталося практично перед кільцем. Поясніть тепер мені, як водій знаючи що наближається до кільця практично не зменшив швидкість, а якщо врахувати що цілий день було мокро, а на вечір взявся морозець, то це був практично каток. Значить БМВ (без мізків водій), з не дуже адекватним водієм за кермом... Нормальний водій, перш за все, думає за пасажирів, яких везе та інших учасників дорожньоно руху, які його оточують, завжди враховує погодні умови, та дивиться на дорожні обставини. А як пояснити швидкість на слизькій дорозі, наближаючись до населеного пункту ? Повністю підтримую Лікаря, що писав вище...Тільки ще б добавив що БМВ з "реальним пацаном", "телкою" збоку на сидінні і з "музончиком погромче", можливо, на лисій гумі бо на БМВ на pl чи lt грошей нашкріб, а на гуму або не вистачило, або пошкодував. Ну або кайфанув так що забув про все на світі... Ну, дівчинку, звичайно, шкода. Але чому вона не зробила зауваження такому водієві ? За це вона і постраждала. А так просто найщиріші співчуття рідним загиблого.
Дальнобойщик до Андрій Показати IP 5 Грудня 2017 15:02
Ця аварія сталась недалеко від кафе Білочка, а не біля кільця.
Немазначення до Дальнобойщик Показати IP 5 Грудня 2017 16:35
А яке це має значення, якщо там практично кругом обмеження в 60км/год і менше. На 60 навряд чи була б така картина. Це діагноз не спростовує.
Андрій до Дальнобойщ Показати IP 5 Грудня 2017 16:47
Навіть, якщо це сталось біля Білочки, це не знімає вини і відповідальності з водія БМВ. А мчати в темну пору по слизькій дорозі де є купа пішоходних переходів, це вже занадто. Уявіть, якби якась сім*я переходила дорогу і таке хворе на голову "чудо" летіло...
Всі експерти Показати IP 5 Грудня 2017 19:12
Дорогі експерти, ідіть всі в д@пу
я Показати IP 5 Грудня 2017 20:21
на тому місці часто аварії. Рік назад також портапив(ла)там у аварію,добре що живий(ва) залишився(лась).Звичайно це не звільняє від відповідальності горе-водія!!!!
А Показати IP 5 Грудня 2017 22:50
За дві години до цієї дтп.на переході біля зупинки гараджа збили людину