USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Авто підрізало колону з 9 мотоциклів, – очевидець про смертельну аварію під Ковелем

13 Вересня 2019 15:53
Винуватцем смертельної ДТП на Волині, в якій загинув мотоцикліст, а інший отримав травми, є водій легковика, який несподівано виїхав на проїжджу частину прямо перед колоною з 9 мотоциклів.

Про це з посиланням на слова очевидців повідомляє телеканал «Відкритий».

«Йшла колона з дев'яти мотоциклів. Траса порожня. З правого узбіччя стартує машина, не пропустивши колону. Першими в колоні йшли Адвокат і Андрій, вони зіткнулися з автомобілем. Решта учасників дорожнього руху встигли відгальмуватись», - розповів друг потерпілого.

В поліції повідомили, що водій автомобіля намагався розвернутись. Натомість, як видно з фотографій, робити цього він не мав права, адже це заборонено суцільною лінією розмітки.

Згодом нам стало відомо, що автомобіль Volkswagen Sharan зареєстрований на лісничого Зеленівського лісництва Волинської області Олександра Карпука.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, аварія на трасі Київ-Ковель-Ягодин неподалік села Старі Кошари, унаслідок якої загинув байкер із Дніпропетровської області, сталася 13 вересня близько 11 години. Інший байкер госпіталізований в Ковельську міську лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Іванка Показати IP 13 Вересня 2019 16:10
Паскуда...
Всезнайко Показати IP 13 Вересня 2019 16:49
Купуєш Яву - копаєш яму... Так колись казали.
отак Показати IP 13 Вересня 2019 17:15
бляхар
123445 Показати IP 13 Вересня 2019 18:37
Ви хоч що там за ситуація була а вже засуджуєте чоловіка , авто є на укр «бляхах»
1 до 123445 Показати IP 13 Вересня 2019 19:36
Що ти мелеш? Ти хоч розумієш ,що загинула Людина!
Fuf Показати IP 13 Вересня 2019 18:39
Козла по по повній, щоб дивився, що робиш.
Анонім до Fuf Показати IP 13 Вересня 2019 19:54
,,,а ,може,він був в ...
Досвідчений водій Показати IP 13 Вересня 2019 19:10
В своїх коментарях винуєте водія, а можливо спочатку слід було б взнати яка швидкість була в байків 90 км чи 190 , і чи можливо реально оцінити дорожню обстановку при літаючих смертниках.
Сергій до Досвідчений водій Показати IP 13 Вересня 2019 20:36
Тобто, в тому, що він намагався розвернутись через суцільну, він не винний?
Опг до Досвідчений водій Показати IP 13 Вересня 2019 20:40
Шо ти плетеш д...ра! Розвертатись на сплошній і не подивитись в зеркала! І коли йому вздумалось це зробити!
Ед до Досвідчений водій Показати IP 14 Вересня 2019 08:06
Теоретично швидкість могла бути 190. Практично: Колони з таких мотоциклів та по такій трасі не їздять 190. Навіть якщо і їхали 190, їх було 9-ть на пустій трасі, таке не помітити важко.
дб до Ед Показати IP 14 Вересня 2019 10:26
Які 190? це для нього близько максималкі
Не важливо до Досвідчений водій Показати IP 14 Вересня 2019 08:46
Я був свідком і все бачів на власні очі. Рухалися вони 80-90км/год А водій легковика перед ними почав маневр. Моя думка, що забув про бокові дзеркала.
Александр до Досвідчений водій Показати IP 14 Вересня 2019 12:46
Передвигаясь колоннами, мотоцыклисты не наваливают. Как правило - это крейсерская скорость самого слабого мотоцикла.
Досвідчений водій Показати IP 13 Вересня 2019 21:49
Я не заперечую вини водія. Але в більшості аварій які трапляються з байкерами причина - це значне перевищення швидкості саме ними. Співчуття команді байкерів, що так трагічно закінчилась їхня мандрівка.
василь до Досвідчений водій Показати IP 14 Вересня 2019 10:45
ти не водій, ти воділа, байкера не їдуть під 120, це не їх манера їзди, навчись розрізняти тих, хто перебуває за кермом мотоцикла.............
Свідок Показати IP 14 Вересня 2019 08:26
Будь-ласка не засуджуйте водія, я був на місці, спілкувався як з водієм, так і з мотоциклістами, якраз переді мною сталося, реально якийсь туман, якщо так можна сказати, був на момент розвороту у водія, життя вже не вернеш, це страшна біда, але і водія дуже шкода, він стояв, розуміючи, що натворив, визнаючи свою вину і знаючи, що за це йому світить. Бережіть себе люди, не дай Боже комусь через таке пройти!
Байкер Показати IP 14 Вересня 2019 12:18
Я смотрю тут половине тока языком бы почесать...люди без понятия , колона движется шахматным порядком на растоянии 3-4 метров друг от друга!! 190 ?? Вы больные? 120 потолок для колоны! Было бы выше скорость то в шаране были бы все 9 мотоциклов! Езда тока с дальним светом, водилу шарана на мясо...
Сусід Показати IP 14 Вересня 2019 20:56
Виглядає так: він їхав першим і почав розворот через суцільну лінію не побачивши їх в дзеркалі. Вони не повинні були його обганяти зліва коли включений поворот. Або різко почав перед ними зовертатись або вони справді швидко їхали. Важко повірити що їхали 80-90 на потужній техніці по рівній міжміській трассі
Я до Сусід Показати IP 14 Вересня 2019 23:46
Это большие, тяжелые мотыкки, на таких не гоняют. Это для «пенсионеров» которые любят покруизить.
Сергей до Сусід Показати IP 16 Вересня 2019 22:34
Сусід Вы дыбил ??? Даже я трижды прочитал о том , что Шаран стоял на обочине и не увидев мотоциклы начал движение на разворот ! Про колону верно сказано движение не более 120 км в час . Водителя жалко как и голды , вечного ему сезона ! Так и водителя дурачка автомобиля , которому придется ответить перед законом . Человека уже все равно не вернуть .
Тарас Показати IP 15 Вересня 2019 15:30
Авам Тількі обсуждати