USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У ДТП на Волині загинув байкер з Дніпропетровщини. Ще один – у реанімації

13 Вересня 2019 14:13
Дорожньо-транспортна пригода на трасі Київ-Ковель-Ягодин неподалік села Старі Кошари, унаслідок якої загинув байкер із Дніпропетровської області, сталася 13 вересня близько 11 години.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, одразу за Ковелем працівники поліції перекрили всі смуги руху на трасі та розвертають транспортні засоби.

Завідувач центральної оперативної диспетчерської служби Волинського обласного центру медичної допомоги Андрій Абрамов розповів, що дорогу на трасі Київ-Ковель-Ягодин перекрили внаслідок масштабної ДТП.

«Відбулось зіткнення легкового автомобіля і двох мотоциклів. На жаль, один байкер із Дніпропетровської області загинув на місці, інший – у реанімації, у важкому стані», – повідомив медик.

Про обставини ДТП розповіла речниця патрульної поліції Волинської області Ольга Бузулук:

«Дорожньо-транспортна пригода трапилась близько 10:46. Водій автомобіля Volkswagen рухався в сторону Ягодина. Почав здійснювати розворот, у результаті чого два мотоцикли зіткнулися з вказаним автомобілем з лівого боку. Водій мотоцикла Honda з Дніпропетровської області від отриманих травм загинув на місці. Другий водій мотоцикла Honda, теж з Дніпропетровщини, отримав тілесні ушкодження. Його доправили у Ковельську центральну лікарню. Водій Volkswagen ушкоджень не отримав. На місці працює слідчо-оперативна група», – розповіла вона.

Як повідомляє телеканал Відкритий, загалом рухалася колона з 9 мотоциклів. Автомобіль не пропустив їх, унаслідок чого сталося зіткнення.

Згодом нам стало відомо, що автомобіль Volkswagen Sharan зареєстрований на лісничого Зеленівського лісництва Волинської області Олександра Карпука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Євробидло Показати IP 13 Вересня 2019 14:39
Дурні водії не мають звички дивитися в бокові дзеркала.....
Норм Показати IP 13 Вересня 2019 14:47
Сам цілий.. а іншим горе...ішак дурний
Володимир Показати IP 13 Вересня 2019 15:13
Туп* полішукі,їздити не вміють
Сумно Показати IP 13 Вересня 2019 15:22
Спи спокійно, безпечний ангел(((
Носатий дядько Показати IP 13 Вересня 2019 15:30
Розвертався через суцільну? Йопжежтвоюмать...
БОС Показати IP 13 Вересня 2019 15:30
Мабуть і швидкість дала про себе знати.
Булавка Показати IP 13 Вересня 2019 15:38
Мне показалось, или там автомобиль через сплошную разворачивался?
Булавка Показати IP 13 Вересня 2019 15:57
Та там сплошна смуга
Опг Показати IP 13 Вересня 2019 17:17
Вічного сезону тобі брат....rest in peace
Анонім Показати IP 13 Вересня 2019 17:27
таким д*білам треба заборонити з хати виходити, не те, що за кермо сідати.
Я Показати IP 13 Вересня 2019 21:47
100% ще не розмитнений бляхар, який ложив на все і на всіх!
Лучанин Показати IP 14 Вересня 2019 00:23
Йо6аний водій зеленого гівна. Сподіваюсь інші 6айкери його добряче відп*3дять. Водії дуууже часто розвертаються не по правилах, перетинають суцільну чи подвійну. Чому ви такі необачні барани? Чому стільки трупів на цих дорогах.
Іван Показати IP 14 Вересня 2019 00:53
Треба, щоб всіх мотоциклістів зобовязали завжди їздити з увімкненими фарами, тоді набагато менше було б таких прикрих випадків. Шкода родину загиблого, здоровя травмованого, а також і винуватця дтп. Йому з цим жити. А всі ми порушуємо пдр, от тільки комусь рано чи пізно, може не пощастити, і потрапити в таку неприємну ситуацію. Я впевнений, що винуватець дтп, не хотів такого.
Олег до Іван Показати IP 14 Вересня 2019 23:00
На таких мотоциклах как те, что попали в ДТП, по дефолту свет горит
Євген Показати IP 14 Вересня 2019 10:34
В Україні на превеликий жаль люди їздити не вміють через те що права купляються у 95% випадках, ні культури водіння, ні поваги один до одного, вот і маємо результат...я більш ніж впевнений що водій того корча на бляхах навіть не знає, що таке глянути в бокове дзеркало перед початком любого маневра....
Вова Показати IP 14 Вересня 2019 18:31
Как раз ехал в автобусе через пару часов после этого. Думал почему такая колонна грузовиков стояла. А тут такое... Земля тебе пухом. Сам на мотике гоняю.