USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Буду через 3 години: грубіяну на BMW патрульні виписали протокол

22 Липня 2017 21:43
Особа, яка грубіянила патрульним і неправильно припаркувалась, отримала протокол за порушення.

Про це повідомляють луцькі патрульні в Фейсбуці.

Сьогодні вдень, на проспекті Волі, екіпаж виявив порушення ПДР: водій припаркував свою автівку в недозволеному місці.

Коли патрульні підійшли до автомобіля, невідома особа, назвавшись другом водія, причепила вивіску «Буду через 3 години» та пішла. Згодом підійшов і сам водій.

33-річний чоловік відмовлявся надавати документи для перевірки, просив його відпустити та «клеїв дурня». До того ж, не визнавав, що це він припаркував тут автомобіль та вживав нецензурні вислови на адресу інспекторів.

З’ясувалось, що нещодавно його притягували за керування в стані сп’яніння, тож така поведінка була недивною.

В результаті, окрім матеріалів за порушення ПДР, отримав ще й протокол за дрібне хуліганство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 22 Липня 2017 22:04
Як завжди - "Без Мозку Воділа" (БМВ). Розумна машина не замінить розумові здібності водія.. Українська традиція - нестачу розумової діяльності замінити розумним авто. Чим більший жлоб - тим більше має бути розумна машина. Є ще Q7, які паркуються на тротуарі поперек переходу.
Петренко до Анонім Показати IP 22 Липня 2017 22:31
Тобі ж чітко було вказано що нещодавно його було притягнуто за керування в стані алкогольного сп'яніння.
Анонім до Петренко Показати IP 23 Липня 2017 00:35
І після "притягнутості" в цього бовдура зразу розум з'явився? Це не "БМВ", коли не дано природою то і за батькові гроші не купиш. (щоб свої заробити - треба в голові крім гнидності ще "щось" мати.)
))) Показати IP 22 Липня 2017 22:26
якби взяти гвоздика...і під написом нацарапати "очікуємо"....водій би з'явився б набагато швидше
Анонім Показати IP 22 Липня 2017 22:47
особисто чула уривок розмови молодиків з патрульними... якби садили за хамство суток на 15 ситуація змінилась... и проблема не в БМВ а в тому що патрульний не може дати 2 рази по ребрам....
Кхе до Анонім Показати IP 22 Липня 2017 23:27
Ну людиж хотіли нову поліцію. Мають. Ранішеб беркут не розбирався а те ч%о лежалом мордякою в асфалті.
Валентин до Кхе Показати IP 23 Липня 2017 10:54
Раніше там те б*дло стояло завжди. А б*дло в міліції не робило і долі тої роботи, яка робиться поліцією зараз.
1111 до Валентин Показати IP 24 Липня 2017 10:40
Не спіши жити. Побачимо що будуть робити ці працівники, після того як дадуть команду. Функції ті ж самі. Вони ніби поза політикою, але охороняють політиків. Дивися в новинах як поліція та НГУ охороняє ВР АП.
Григорій Іванович до Кхе Показати IP 23 Липня 2017 11:29
"кхе" засумувало за "кийком по спині", за беркутом, який грабував і калічив законослухняних громадян...так все у тебе попереду. Дивний народ наші поліщуки, завжди думають , що " їх пронесе " . Ось інший наступить на граблі і отримає по лобі , а ми не такі, у нас все нормально буде ! А звідки у вас , така впевненість? Думають що на вишці будуть стояти «вертухаями». Чи ви вважаєте , що на керівних постах чи в міліції вас чекають теплі місця і захист від сваволі правоохоронної системи, яка давно стала небезпечною для суспільства ? Методи абсолютно нічим не відрізняються від ОЗГ.
скептик Показати IP 22 Липня 2017 23:14
скоріше всього, що ті жорики не дали ніяких документів. є підстава для затримання за підозрою у хуліганстві
Заздрісникам Показати IP 22 Липня 2017 23:16
Що ви ? Там треба знак стоянка поставити, а то повернеш направо до ЦУМа, тебе так перекриють що аби через півгодини виїхав. А чоловік зупинився на широкій дорозі, місця всім вдосталь, і з повороту з Паркової виїхати і по головній дорозі рухатись
Валентин до Заздрісникам Показати IP 23 Липня 2017 10:57
Ага, щоб отаке чудо там паркувалось впоперек дороги? Яка ще парковка на дорозі в центрі міста? Може ще дозволити рух по Лесі Українки? Також широка дорога.
Сулеман Показати IP 22 Липня 2017 23:43
Це дуже нагле порушеня, щей хамити копам!!! Беспредел капітальний. Неповага до всіх водіїв. Нада карати таку підарву...
59 Показати IP 23 Липня 2017 01:15
Бог покарає...Всьому свій час.
ОЛЕГ до 59 Показати IP 23 Липня 2017 14:34
бога-- Н Е Т !!!
? Показати IP 23 Липня 2017 09:53
Москалі тут ні до чого...
Закон Показати IP 23 Липня 2017 09:59
Дії поліції без доказів а саме фото відеофіксацвя , або показ свідків є перевищення посадових зобовязань , протокол є незаконним і його легко оскаржити в судді
скептик до Закон Показати IP 23 Липня 2017 10:53
мудрагель ти наш !!!!!!!!!! це твоє блеяння є перевищенням наданих тобі природою розумових здібностей
Жаль і смуток Показати IP 23 Липня 2017 16:20
БЕРЕЖІТЬ ЖИТТЯ І ЗДОРОВЯ СВОЄ І ПАСАЖИРІВ І ПІШОХОДІВ І ІНШИХ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОГО РУХУ ! ЛЮДИ ДОБРІ КУДИ ВИ СПІШИТЕ і в якому стані їздите ? ГАЗ МОЖНА НАЖИМАТИ ,,, А от чи так скоро затормозите ...- НІ ! Кожний водій має подумати як тиснути газ - хто приїде на допомогу - медики, пожежники, поліція чи паталогоанатом ! БЛАГАЮ, НЕ ЇЗДІТЬ ПІД АЛКОГОЛЕМ НАРКОТОЮ І ШВИДКО ! Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в Київській області вранці 23 липня 2017 року загинуло п’ятеро людей. Про це повідомляє прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій. «Поблизу с. Пшеничне о 5:10 23 липня на трасі Київ-Одеса водій легкового автомобіля не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та зіткнувся з деревом. Внаслідок дорожньо-транспортної події загинуло 5 осіб», – йдеться в повідомленні. Водночас, як повідомили у спільноті «Київ Оперативний» з посиланням на Національну поліцію України, 17-річний водій на батьківському автомобілі «Opel Astra» не впорався з керуванням, з’їхав у кювет і зіткнувся з деревом. «Неповнолітній керманич та четверо його пасажирів: троє хлопців - 16, 22 та 22 років і 17-річна дівчина від отриманих тілесних ушкоджень загинули на місці події. Всі місцеві жителі», - йдеться у повідомленні. Наразі тривають слідчі дії. Призначені експертизи, за результатами яких буде встановлено всі обставини і причини смертельної ДТП. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
дорога и автомобиль Показати IP 23 Липня 2017 20:13
Не берите грех на душу, лишнее- на грудь, а родственников на работу