USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Екстремальна злива у Луцьку. Фоторепортаж

18 Червня 2018 19:52
Заблокований рух громадського транспорту проспектом Соборності, загрузлі в дощових потоках автівки, повалені від сильного вітру дерева та лучани, які навіть за екстремальних погодних умов не втрачають оптимізму та гарного настрою: погляд на рекордно рясну зливу цього сезону у Луцьку, для ліквідації якої долучили спецтехніку, – в фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.

Потужні нестримні потоки дощу та навіть град обрушилися на місто 18 червня. Вже за лічені хвилини злива спричинила затоплення однієї з головних транспортних артерій міста – проспекту Соборності. Тут зупинилися тролейбуси та маршрутні автобуси, а пішоходам довелося пересуватися тротуарами мало не вплав – вода поблизу будівлі РАЦСу та супермаркету «Салют» сягала вище колін.

Отже, дехто з містян, зневаживши рясну зливу, впевнено крокував затопленим проспектом, знявши взуття.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Голова Показати IP 18 Червня 2018 20:08
Депутати і працівники ЦНАПІВ беріть відра і черпайте гамно хватить ділити землю на своїх збіговиськах. Усім лучанам ближчі 4 дні заборонено користуватися туалетами інакше буде катаклізм!
Рівне до Голова Показати IP 18 Червня 2018 21:01
Що у вас там у Луцьку робиться??? Що за катаклізм, крім дощу??
Вах Показати IP 18 Червня 2018 21:02
Якби мерія хоть раз після зливи і після утоплених машин відшкодувала збитки на ремонт(через суд)-такої хєрні більш небулоб...
Мдаааа Показати IP 18 Червня 2018 21:26
Хто знаходив номер АС7399ВТ відпишіться) В якій калюжі згубив незнаю точно бо майже всі мусив подолати)
Анонім до Мдаааа Показати IP 18 Червня 2018 23:41
Якийсь днз висить на дереві біля церкви на вул. Ветеранів
Лучанин Показати IP 18 Червня 2018 21:27
Ніхто не хоче зрозуміти,що до пріорітетів в роботі міської ради належить,в першу чергу, і забезпечення систем життєзабезпечення, не кажучи вже про розвиток бюджетонаповнюючих галузей економіки, створення робочих місць, забезпечення соціальним житлом, боротьба з безробіттям, забезпечення безпеки громадян, будівництво соціальної сфери і т.п. А що ми бачимо ? Парасольки - бруківка - кулі - фести -обливання холодною водою і лавочки з турніками у дворах .Так недавно ж топило Соборності ! Хоч хтось палець о палець вдарив? Хіба замінили труби на більший діаметр ? Та хоча почистили ливнестоки ? Оголошую повну мобілізацію професійних авторитарних і авторитетних кадрів задля спасіння Луцька ! Коли ж ті вибори ? Громадо, вибір за вами !
ПІДТРИМУЮ до Лучанин Показати IP 19 Червня 2018 08:30
для усуненення наслідків безгосподарності, чи хоча б для зменшення її наслідків,треба дійсно чисті ливнестоки...бо коли іде вода вона зносить все сміття до них і вони забившись свою пропускну спроможність або втрачають взагалі або вона залишається нарівні 5-7%.Але окрім Соборності в Луцьку ще топить(і вчора в тому числі) Відроження, частково Молоді,Конякіна,Кравчука,Карпенка Карого,не говорячи про інші дрібні вулиці провулки і двори, які не є магістральними.Окрім того міськра рада все списує на стихію..Яка стихія 20 повалених дерев!!????Не смішіть, непрацююча міська каналізацію додерев ніякого відношення немає...а те що не працюють відповідальні особи Водоканалу профільний заступник(Недопад просто немає політичного впливу на підляеглих) та сфера ЖКГ це відкритий і давно загальновідомий факт..
Andrij до ПІДТРИМУЮ Показати IP 19 Червня 2018 13:18
Poduvitsja Produktiju firmu HAURATON Abo standartpark i ne byde kaljuz i pidtopiv
Місцевий Показати IP 19 Червня 2018 00:02
Цього року сумні фото. Навіть не було запливу на надувних матрацах
Лучанин Показати IP 19 Червня 2018 02:13
Скільки років одне і те саме, на тих самих місцях.
Роман Показати IP 19 Червня 2018 06:22
З 40-го не можна було вибратись. Конікіна біля базарчика, Ківерцівська біля моста, Конікіна біля риббази, біля 26 школи, Відродження біля лікарні, Соборності, Ветеранів. Все затоплено.
Мешканець Показати IP 19 Червня 2018 08:04
Лучанин ми всі ЗА.Але подивіться навкруги.Людська байдужість просто зашкалює.Недовлада досягла мети.Що робити,якщо чесно-не знаю.Протести підтримую і обовязково братиму участь як завжди.Вибори призначає верховна зрада,яка по вуха в лайні і недовірі...
шеф Показати IP 19 Червня 2018 08:21
партійні менеджери без серйозного досвіду та освіти керують містом. імітують упровління.
той самий Показати IP 19 Червня 2018 09:40
Каналізацація забита як ливнева так і фекальна.Водостоки ніхто не чистить. магістральні трубопроводи .колодязі також.Доблесний водоканал також,тільки виправдовується.що в них повний порядок.А трішки невеличкого дощику і каналізація начинає воняти. ВОНЄЄ і під самим водоканалом. а в них певно нежить . не чують.Зараз жара і випливе легенда про гігантські гриби чи бутилки в трубах. Міську раду це цілком влаштовує, заняті борьбою за владу. комерцйними справими .ну не для лучан.Для власних кишень.
11 Показати IP 19 Червня 2018 11:50
Менше б ця влада ділила землю, і розказували а які там ціни. А робила щось для міста ілучан
Олександр Показати IP 19 Червня 2018 12:10
На фото дівчата з Луцька більше притягують увагу, чим не погода!!!
Олександр Показати IP 19 Червня 2018 12:11
На фото дівчата з Луцька більше притягують увагу, чим не погода!!!
Олександр Показати IP 19 Червня 2018 12:16
Зато на фото дівчата гарні!!!
Someome Показати IP 21 Червня 2018 10:58
Цьогорічна злива якось раніше, завжди в липні була