USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Карбишева на Івана Корсака: в Луцьку перейменують три вулиці

7 Жовтня 2019 12:58
Процедуру громадського обговорення успішно пройшли ініціативи щодо перейменування вулиць Карбишева, Потапова та Ярощука в Луцьку.

Про це йшлося під час засідання комісії з питань впорядкування назв вулиць міста 7 жовтня.

Як повідомив голова комісії Микола Федік, двомісячне громадське обговорення на вебпорталі міськради пройшли пропозиції щодо перейменування трьох вулиць міста. Письмових пропозицій чи заперечень від фізичних та юридичних осіб та громадських організацій не надходило. На користь перейменування вулиці Карбишева проголосували 94% усіх, хто брав участь в голосуванні, вулиці Потапова – 66,7%, Ярощука – 66,7%.

Таким чином, управлінню містобудування та архітектури міськради доручили підготувати проекти рішень про перейменування вулиці Карбишева на Івана Корсака, Потапова на Волинської Січі та Ярощука – на Сергія Тимошенка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ангст Показати IP 7 Жовтня 2019 13:14
А навіщо їх переіменовувати?
Лучанка Показати IP 7 Жовтня 2019 13:51
Є вже Поліська Січ, навіщо ще Волинська Січ, це щоб путались люди?
Лучанин до Лучанка Показати IP 7 Жовтня 2019 14:32
Так, ви саме дуже влучно спитали. Саме для цього всі перейменування і робляться, бо в іншому сенс відсутній.
укр Показати IP 7 Жовтня 2019 14:17
а Тимошенко це родич
1 до укр Показати IP 7 Жовтня 2019 14:32
на жаль((( але він ,,архітектор,, і зпроектував аж 2 буд які не мають навіть 0 цінності може ще щось
Українець до 1 Показати IP 7 Жовтня 2019 16:36
Це ще щось - то є ,можливо, гарні храми на Львівщині (в Бориславі, наприклад). А ті 2 будинки - то є може те, шо пропустила цензура (він просував український стиль в архітектурі)? Хто зна, хто зна...
Руслан до укр Показати IP 7 Жовтня 2019 14:51
Сергій Тимошенко - це відомий архітектор, що працював в 30-х роках. На вул. Ярощука у нього була майстерня в якій він працював і яка збудована за його проектом. В Луцьку є трохи будівель збудованих за його проектом. До теперешньої пані з косою він відношення, здається, не має. (Але цього я точно не знаю :))
Вже ні тот до Руслан Показати IP 7 Жовтня 2019 16:05
А чому "теперішня дама з косою"? Вона ж певно його одноліток.