USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ЛПЕ за день дало рекордну виручку

12 Грудня 2019 10:42
За один день, 11 грудня, лучани сплатили за проїзд у тролейбусах 127 тисяч гривень.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповів керівник Луцького підприємства електротранспорту Володимир Пуц.

Як повідомив Володимир Пуц, наразі у місті курсують 44 тролейбуси. Раніше загалом за день пасажири сплачували за проїзд у тролейбусах 70-80 тисяч гривень. Натомість за вчорашній день було сплачено близько 127 тисяч. Зокрема, виручка з валідаторів становить 62 тис. грн, а готівкою було сплачено 65 тисяч.

Нагадаємо, з 11 грудня на міських маршрутах у Луцьку працюють тролейбуси та автобуси, які обладнанні валідаторами. Пасажир, зайшовши у громадський транспорт, може розрахуватися за проїзд за допомогою електронного квитка чи мобільного додатку.

За станом на 20 годину 11 грудня у тролейбусах та маршрутках Луцька було здійснено понад 53 тисячі транзакцій з оплати проїзду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Лучанин Показати IP 12 Грудня 2019 10:49
Не все так погано як всі вважали.
К.лучанин до Лучанин Показати IP 12 Грудня 2019 11:35
Шановний, погано тому, що недостатньо транспорту! Ось у чім причина колапсу. Виручка пішла у ЛПЕ, тому що тролейбуси займалось перевезенням. Це і їжаку зрозуміло,як кажуть. Робити , бурні аплодисменти з цієї ситуації не треба. Багато жителів Луцька залишились без транспорту, не можуть доїхати вчасно на роботу, в школу . Шановний , а дітям як бути, як у школу доїхати в переповненій маршрутці, тролейбусі? Сьогодні, дружина мусила внучку у школу супроводжувати і їхати з нею у битком набитому тролейбусі, леве втиснулись. Мови про те щоб прикласти е-картку до валідатора і було. Ніхто з тих ,хто втиснувся у тралік не прикладав картку, бо не було можливості. А ти говориш , що "не погано". З розумом дружиш, шановний? А проїздні чому не дійсні? Влада створила безлад! Скільки він буде тривати невідомо. Влада у Луцьку не лігітимна. Як шкода , що Романюк М.Я. рано пішов з життя, його так невистачає. ВІн такого безладу не допустив би. Виважений був мер!
Учень Показати IP 12 Грудня 2019 10:58
ЛПП поверніть проїздні !
Лучанин до Учень Показати IP 12 Грудня 2019 18:31
Це не влада створила безлад, а перевізники які шантажують місто...
Учень до Лучанин Показати IP 13 Грудня 2019 09:52
А в маршрутках ніколи проїздних і не було ! Це на аипадок, якщо ви не в курсі. Я маршрутки написав.
Виборець до Лучанин Показати IP 13 Грудня 2019 11:49
Організацією перевезень хто займається? Ті маршрути що сьогодні не працюють, частково належать КП ЛПЕ. То питання тоді до ЛМР.
Лучанин Показати IP 12 Грудня 2019 11:01
Нехай оті корупціонери і скептики оту порівняльну інформацію собі на руці запишуть !
127 до Лучанин Показати IP 12 Грудня 2019 11:48
Пассажиры переместились из маршруток в троллейбусы, оптимист.
Далі що? Показати IP 12 Грудня 2019 11:19
Питання до влади. 1) Чи оголошенні вже нові тендери на перевезення ? Якщо так, то коли буде проведено тендер? 2) Чи планується заключення тимчасових договорів до моменту проведення тендеру, з перевізниками, які погодяться встановити обладнання у своїх автобусах? 3) Чому додаток майже не робочий, так ще і платний !? Я купую у них картку за 35 грн, ставлю її у додаток, в теорії ( поки взагалі це не працює) прив'язую туди свою КУПЛЕНУ за 35 грн картку і плачу оператору знову гроші, за обслуговування картки, яку у них купив!!! Це нормально!?? 4) Чи будуть застосованні штрафні санкції до оператора за невчасне виконання своїх обов'язків?
Андрій Показати IP 12 Грудня 2019 11:20
І що тисясч на 10 проїхалось зайчиком
Натка Показати IP 12 Грудня 2019 11:22
Невже не зрозуміло що пасажиропотік з маршруток які не вийшли на маршрут, перешйов на тролейбуси... транспортний колапс, переповнені салони громадського транспорту, відсутність маршруток на певних маршрутах... невже це є досягненням? Ганьба! За те фірмочка яку зявилась Сітікард в нас отримає щоденно 10% з карманів маршрутчиків і депо! Покращення.... одгозначно, є чим хизуватися перед лучанами горе керманичам!
Далі що? Показати IP 12 Грудня 2019 11:27
Якщо у місті вже стався такий транспортний колапс, чому не має місячних проїздних квитків на тролейбус? Щоб люди змогли не платити по 5 разів пересідаючи по декілька разів з одного тролейбуса у інший, добираючись до місця призначення.. Чи це такий план по наповненню бюджету ЛПЕ?
ВАЛЮША Показати IP 12 Грудня 2019 11:29
Ось і добре... тепер міська влада нехай терміново прокладає тролейбуснк лінію по вул. Чернишевського. а то залишили людей напризволяще - зовсім без транспортного зв"язку. ЗГАДУЮТЬ ЛИШЕ за перейменування вулиці... щоб державні грошики використати. а як людям дістатися до лікарні. роботи. навчання - нікого НЕ ХВИЛЮЄ !!!!!!!!!!!!!!!
Далі що? Показати IP 12 Грудня 2019 11:30
Чому не зняти по 1 автобусу з валідатором з маршрутів, які курсують по місту і не пустити їх за маршрутами де відсутнє транспортне сполучення?
Семен Показати IP 12 Грудня 2019 11:35
Це й не дивно. Рекордні виторги отримали всі хто вчора перевозив лучан переповненим транспортом.
скептик Показати IP 12 Грудня 2019 13:07
є саркастична ідея. до траліків вчепити вантажні причепи, щоб насипом людей перевозити. ОТО БУДЕ ВИРУЧКА
Анонім Показати IP 12 Грудня 2019 16:22
Щеб воно не дало рекордну виручку, залишившись ледь єдиним способом пересування.
Правда Показати IP 12 Грудня 2019 16:27
Шановні журналісти! Дізнайтеся, будь ласка (ви це точно можете зробити) і дайте відповідь на таке запитання- як пенсіонер має оплачувати проїзд у маршутці з валідатором? Потрібно купувати нову картку (платити 35 грн) чи закидати гроші на ту, пільгову, яку видали (тоді чи не будуть списуватися гроші за проїзд у тролейбусі). Люди РЕАЛЬНО не знають...
скептик до Правда Показати IP 12 Грудня 2019 17:38
відкрию вам велику таємницю. пенсіонери за віком та інваліди мають право безкоштовного проїзду у міському пасажирському транспорті крім таксі, тобто в автобусах також
К.лучанин до Правда Показати IP 12 Грудня 2019 17:44
На пільгову картку можете закидати гроші на проїзд у маршрутці. У тролейбусі з вас не повинні списувати! На пільгову картку ми з дружиною закидали гроші, у сіті-кард нам сказали що у тролейбусі не списується. А якщо це сталося ( через невідпрацьованість системи чи через збій, що можливо!) то звернутись до СІТІ-КАРД і Вам гроші повернуть на картку.
Виборець до Правда Показати IP 13 Грудня 2019 12:35
Всім пільговикам видаються безплатні картки. Вносити кощти на ці картки не потрібно.
Ольга Показати IP 12 Грудня 2019 17:15
ЛПЕ добавте будь-якого транспорту! Це неможливо відчувати себе тюлькою в банці!
Анонім до Ольга Показати IP 12 Грудня 2019 17:38
їхала шляхом червона фіра ...
Волинянин до Ольга Показати IP 13 Грудня 2019 15:44
А що вони добавлять, якщо всі автобуси які вбрались під кредит, розпродались та повернулись за борги.
Иван Показати IP 12 Грудня 2019 17:55
напомнило анекдот: единственный туалет установленный на праздновании дня города, по кассовым сборам превзошел фильм "Титаник"))
Алекс Показати IP 12 Грудня 2019 19:39
"Гривня є єдиним законним платіжним засобом в Україні з урахуванням особливостей, ...., і приймається БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ на всій території України для проведення розрахунків." - ст.5 Закон України "Про валюту"
Волинянин Показати IP 13 Грудня 2019 15:41
Черговий раз красиво пишуть що вже не перший день прибуток у ЛПЕ. На протязі років всюди тільки і говорили, що дане підприємство в боргах. Питання- якщо картки дають прибуток, чому тоді при наявності контролерів у тролейбусах були збитки? Куди кошти йшли?
ігор Показати IP 13 Грудня 2019 19:18
Скажіть як бути людям які приїзджають з інших міст і мають пільги на безкоштовний проїзд по всій україні в транспорті