USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Над Ковелем літав російський розвідувальний безпілотник, – нардеп

21 Серпня 2017 22:03
Спецслужби Російської Федерації ведуть радіоелектронну розвідку на заході України. Зокрема, над Ковелем помітили російський безпілотник.

Про це заявив народний депутат Артем Вітко в ефірі Еспресо.TV.

«За останньою розвідувальною інформацією, із заходу нашої країни, Волинської області, помічені руху безпілотників типу «Орлан» російського виробництва. Помічені вони були безпосередньо над Ковелем. Ковель - це вузлова станція переміщення сил і засобів. Плюс у Володимирі-Волинському було створено новий підрозділ протиповітряної оборони. Вони (російські військові, - ВН) Ведуть радіоелектронну розвідку на території нашої країни», - заявив народний депутат.

Вітко зазначив, що якби радіоелектронна розвідка велася на території колишнього Радянського Союзу, то для радянської влади це було б автоматичним оголошенням війни.

Крім того, Вітко наголосив на необхідності швидкої реакції української влади на спільні військові навчання Республіки Білорусь та Росії, в яких буде задіяно 13 тисяч військових і 680 одиниць техніки.

«Необхідно провести аналогічні військові навчання, а не чекати, поки російські безпілотники будуть літати над нашою країною. Це стане правильною реакцією української влади на російсько-білоруські навчання «Захід-2017», - заявив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 21 Серпня 2017 22:13
Допився, бідолашний..
Анонім Показати IP 21 Серпня 2017 22:23
А що, у Ковелі хіба немає мисливців з дробовиком?
да уж Показати IP 21 Серпня 2017 22:30
закусивать надо
Всезнайко Показати IP 21 Серпня 2017 23:01
То пілотний... Сам Путін керував.
ВОЛОДЯ ЗГОРАНСЬКИЙ Показати IP 21 Серпня 2017 23:30
Хто там що базикае??? А ти построив собачу будку яку тоби заповидав наш резидент Пеця Липецкий-Рашен???! Якщо не построийв то йди и строй!!!!
ВОЛОДЯ ЗГОРАНСЬКИЙ Показати IP 21 Серпня 2017 23:31
безпилотник литав и фотографував хто построив собачу будку про яку говорив на великий керманич!
Хі Показати IP 21 Серпня 2017 23:35
А шо збити не могли
А до Хі Показати IP 22 Серпня 2017 02:29
Як бл можно збити казку
іавіавіаіва до А Показати IP 22 Серпня 2017 09:04
Більш міцнішою афганкою-травою?
В курсі Показати IP 22 Серпня 2017 00:06
Цікаво глянути як з дробовика влучають в рухомий безпілот на висоті 7 000 метрів)))
віаівпрвоап до В курсі Показати IP 22 Серпня 2017 09:01
Максималка Орлана 5000м. Це чудо трохи більше кітайського воздушного змея. Не знаю навіть як можна побичити прапор РФ на БПЛА розміром метр на 10 сантиметрів з висоти хай навіть 3000м.
ідіот Показати IP 22 Серпня 2017 03:01
Нарешті дочекалися визволителів Золотий вересень 2017 (1939)
Яструб Показати IP 22 Серпня 2017 07:21
Вже б не позорився так той депутат і країну не позорив! Пише, що у Володимирі протиповітряний підрозділ, а безпілотники літають? Таких депутатів мати - ворогів не треба! :)
Вася Показати IP 22 Серпня 2017 07:39
Та то сигаретчики,папіруси возять!
вся правда Показати IP 22 Серпня 2017 07:40
То був птеродактиль, начинений сигаретами. А Вітко перебував у нірвані після чергової дози легких наркотиків. ну, помилився, з ким не буває......
віфвфівфівфі Показати IP 22 Серпня 2017 08:55
"Вітко зазначив, що якби радіоелектронна розвідка велася на території колишнього Радянського Союзу, то для радянської влади це було б автоматичним оголошенням війни." Ну шо за бред?))) Після польоту Пауерса щось не памятаю про війну з США. Якщо розвідник і був, і це дійсно не синичка літала, чому його не збили? Топлива у літаків хватає тільки на те, щоб в 7 ранку пролетіти над Луцьком і приземлитись назад?
kaju Показати IP 22 Серпня 2017 10:31
Потрібно, по тривозі піднімати бойові кукурузники Ковеля
Євген Показати IP 22 Серпня 2017 14:45
Ні, це було рожеве слоненя))) Що цей "знаток" курить, нюхає??? Чарівний білий порошок чи свіжу "культуру" з Голландії?)))
Гоша Показати IP 22 Серпня 2017 15:33
Поки ми спали в країні війна почалась . Євреї в Киеві засіли тв нічого для оборони не роблять ! нартнери щось забажають то і виконують , самостійно ноль рішень .
Запитання Показати IP 23 Серпня 2017 08:45
Навіщо нам хворі на голову депутати?
Степан до Запитання Показати IP 23 Серпня 2017 21:17
Самі обрали.