USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Нічна блокада «Ягодина»: повідомили, кого пропускатимуть через кордон

25 Листопада 2018 19:59
Протестувальники, які перекрили рух міжнародним пунктом пропуску «Ягодин», пропускатимуть лише автомобілі швидкої допомоги, поліції, рятувальників, а також автобуси, в яких є діти.

За станом на 19:30 на місці проведення акції розбили намет, палять вогнище. Відповідно до попередніх даних тут перебуває більше півтисячі осіб.

Рух пунктом пропуску заблокований, зі слів протестувальників, пропускатимуть лише автомобілі екстрених служб та автобуси з дітьми. Іншим транспортним засобам рух буде перекритий. З їх слів, акція протесту – безстрокова.
ЧИТАТИ ЩЕ: «ЯГОДИН» ЗАБЛОКОВАНИЙ, АКТИВІСТИ ПАЛЯТЬ ШИНИ. ВІДЕО

Нагадаємо, 25 листопада з 00:00 у дію вступили нові правила розмитнення авто на єврономерах. Згідно з ними, громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу або сплатити митні платежі.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПАЛЕНІ ШИНИ ТА МУЗИКА: НА МП УСТИЛУГ — ПРОТЕСТИ ВЛАСНИКІВ «ЄВРОБЛЯХ»

Через це десятки українців не можуть повернутись з Польщі в Україну. Черга з автомобілів простягнулась аж до польського Хелму. З ранку на митних постах тривають акції протесту та перекриття руху — активісти розбивають намет, палять шини та виступають проти нових законів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Правда Показати IP 25 Листопада 2018 20:18
Ті блокують кордон,а ті Керченську протоку.Знайдіть різницю?
123 до Правда Показати IP 25 Листопада 2018 23:19
Зараз подумаю. На кордон поліція приїхала, а в протоку - не сується. Так?
Коля до Правда Показати IP 26 Листопада 2018 00:20
Події пов'язані напряму. Щоб відволікти людей від бляхарів, переносять увагу на війну. Якщо будуть активніші дії на кордоні, то закон призупинять. Якщо народ проковтне, то мітингарів задушать. І на фоні війни, ніхто не помітить як рішили блокування на кордонах.
51-ша дивізія Показати IP 25 Листопада 2018 20:23
На щр спорим, завтра Аваков дасть команду і розженуть цих протестувальників, як мавп. Злочинна влада закінчилась, звикайте до демократичних перетворень.
Марія до 51-ша дивізія Показати IP 26 Листопада 2018 00:20
Було б дуже добре...А тут спорити не потрібно...Думаю Аваков дасть команду і хай їх розженуть якнайшвидше....Немає людям що робити.Ідіть до себе додому і там робіть що бажаєте...А то я через якихось "активістів" повинна в автобусі 2 дня перебувати.
Стeпан до 51-ша дивізія Показати IP 26 Листопада 2018 07:37
мудак дe ти тут бачив дeмократію.?
лучанин Показати IP 25 Листопада 2018 20:29
перекриття трас міжнародного значення це кримінальна відповідальність... терористи кончені!!
333 до лучанин Показати IP 26 Листопада 2018 07:36
Вам перекриття, люди щось хочуть добитися... А наше Х*йло сцикнуло, вводить воєн й стан, бо почалися дії в Азовчькому морі, йому мало дій було на сході 4 роки... Тож війни йому було мало, тепер треба свою дупу прикрити вибори зірвати... Уведу но я воєнний стан, треба було його ввести раніше і діяти рішуче ще у 2014-2015роках. А не зараз коли оч... Жимкати почало!!!! Шановний пане Х..., бажаю щоб твої діти, правнуки мали те, що має простий народ!!!
Доктор Шацький 33 см Показати IP 25 Листопада 2018 20:34
А що робити ... Машину на парковку у Дорогуськ, дітей та лахи у зуби і на автостанцію, бере квіток до України і додому. А потім як приїде - бере шини і пали собі на подвір'ї ... Закон є закон.
111 Показати IP 25 Листопада 2018 20:45
Мудаки!!! Не на кордоні приймали закони. Люди з дітьми не можуть в Україну заїхати вже добу через Вас.
Марія до 111 Показати IP 26 Листопада 2018 00:17
Відпустку маю 10 днів,і ці 10 днів я повинна тут стояти,бо не пропускають автобусів...Та блін ідіть до Порошенка,їдіть до Ради...Яким місцем вони думають!
Шкурним революціонер Показати IP 25 Листопада 2018 20:45
А у нас тепер бляхарі прикордонники? Вони в же терер визначають як і куди унраїнцям пересуватись? То може на східному кордоні лад наведуть? Чи тільки там де контрабанду совають будуть за "справедливість" боротись? Борці засрані...
БорЯ до Шкурним революціонер Показати IP 25 Листопада 2018 23:48
Люди які вийшли протестувати бажають розмитнення як в Європі і цін на авто дешевих в майбутньому!
По факту до БорЯ Показати IP 26 Листопада 2018 14:28
Так контробанду возити вони хочуть,кого ви дурите,робити вони вже небудуть.
878 Показати IP 25 Листопада 2018 20:49
О, майдан новий намічається.
бляха Показати IP 25 Листопада 2018 20:55
хай собі одне місце перекриють
Пісиміст Показати IP 25 Листопада 2018 21:12
Через пару десятків кончених нічийних блях які там застряли через незнання законів-страдають законопослушні громадяни?де національна гвардія,армія?нахрен розігнати... Отакі порядки в європі,про яку ви так кричите...
878 до Пісиміст Показати IP 25 Листопада 2018 22:50
Коли ти на майдані протестував, сильно радий був коли тебе розганяли?
765 до 878 Показати IP 25 Листопада 2018 23:23
а там хіба когось розганяли? цілу зиму стояли
Пісиміст до 878 Показати IP 25 Листопада 2018 23:37
Це не протест!це блокада!!кордону,бізнесу,іміджу краіни.... "Протестуйте" так біля хати президента,під радою...
мІСЦЕВИЙ Показати IP 25 Листопада 2018 21:33
ВСІХ З ЗАХІДНОГО КОРДОНУ НА СХІДНИЙ І ЗА ТИЖДЕНЬ ДОНБАС нащ?
Антон до мІСЦЕВИЙ Показати IP 25 Листопада 2018 22:14
донбас з ватніками нам не треба.
Не до жартів Показати IP 25 Листопада 2018 23:06
Не час мітингувати. Війна на Азовському морі. Правоохоронці мають негайно розігнати ту контрабандну мерзоту, яка діє на догоду агресору. Інакше можемо втратити державу.
БорЯ до Не до жартів Показати IP 25 Листопада 2018 23:41
Навіщо така держава яка не дбає про своїх громадян
Леся до Не до жартів Показати IP 26 Листопада 2018 07:39
Вони вже раз розганяли, то їх проклинвли, а зараз треба щоб розігнали, для чого, щоб о і що пишуть могли на закупи їздити! Може як вони там... Контрабандис ти, євробляхарі чогось добються. Але Порох сцикнув!
Вася 2 Показати IP 25 Листопада 2018 23:25
Не переживайте сильно. Через пару днів почнуться морози до -10, на тому все закінчиться.
вальдек Показати IP 26 Листопада 2018 00:08
як був майдан були морози і -20))) НІХТО НІКУДИ НЕ ПІШОВ!!!! РАЗОМ НАС БАГАТО І НАС НЕ ПОДОЛАТИ)
765 до вальдек Показати IP 26 Листопада 2018 00:37
на майдані кормили безплатно, а сотні не весь час там були а вахтовим методом по черзі.
Vovchik Показати IP 26 Листопада 2018 07:03
Молодці хлопці, нехай ця антиукраїнська влада знає, що не все наш народ їй попустить. Ще за комунальні тарифи з них спитаємо, і за те, що кредитами МВФ загнали країну в боргові яму на багато поколінь наперед
Михайло Показати IP 26 Листопада 2018 07:39
Шановні, не нагнітайте, після введення військового стану - які можуть бути протести, всіх протестувальників відразу у воєнкомат - і воювати... Можливо воно так і задумувалось, одну пожежу гасити іншою...
Стeран Показати IP 26 Листопада 2018 07:53
народe нас давлять цінами,заборонами стараються зіштовхнути лобами,справа нe в машинах цій провладній банді потрібно щоб ми бились між собою.Люди в ночі ввeли військовий стан ,бо бачитe москалі протаранили якeсь корито.Думаю ,що порох під шумок рішив забрати в нас останні труси.Вeсeлe життя тільки починається!
Україна до бляхарів! Показати IP 26 Листопада 2018 07:57
За ваз долб**обів зараз вийдуть воєнний стан , і я подивлюсь де ви будете!
Воєнком Показати IP 26 Листопада 2018 08:12
Всіх бляхарів в АТО!
Анонім Показати IP 26 Листопада 2018 09:57
Євробляхи -це лотерея, в якій власних авто на іноземній реєстраціі програли. Вони барани, якщо думали що буде інакше... Я за дешеве розмитнення, і категорично проти євроблях. Коли купували цей хлам ніхто гарантій Вам не давав, а якщо давали то беріть за дупу своїх рішал і вибивайте гроші назад... Ви гонщіків не можете нагнути, а тут проти держави патякаєте... Як введуть військовий стан, тоді поробуйте перекрити кордон... Порох дурак, бо міг Вас ще 2роки назад на землю опустити...
Накипіло Показати IP 26 Листопада 2018 09:57
Я просто вражена оцими Дол..йобами, які тут виступають типу :"діти в автобусах", "бляхарі вийшли"," в АТО їх всіх"! Як ви не можете зрозуміти, що серед тих людей є і ветерани АТО , і люди ,які приїхали на українських реєстрації, і всі стоять дружньо за одну мету, і всі стоять проти нашої влади. Там стоять люди, яким вже просто надоїло правління наших можновладців. Тому,що ці люди на відмінно від вас розуміються, що спочатку було подорожчання ком.послуг, далі - підняття ціни на пальне (від чого і ціни на проїзд піднімуть,і не тіштеся ,що лише бляхам погано буде ), а зараз і закон про розмитнення авто. Ніхто не відмовляється там розмитнювати своє авто, справа в тому за яку ціну його розмитнювати. Були десь коменти про те, як фурам там. Да, я не спорю на першу годину ночі на Ягодині черга з фур просувалася вже на 2 км, але ви не повірите, частина тих водіїв підтримують акції. А, а тепер саме головне автобуси і автомобілі де є діти чи вагітні жінки - ПРОПУСКАЮТЬ!
Serg Показати IP 26 Листопада 2018 09:58
Військовий стан на носі, А вони за власні гаманці думають, як на дешевих польських авто контрабанду возити. Бо дешеві польські авто нешкода коли ламають. Скільки можна, постійні черги із за тих контрабандистов.
Serg Показати IP 26 Листопада 2018 10:14
Військовий стан на носі. Які протести?А Їх власні гаманці цікавлять, як на дешевих польських авто контрабанду возити, бо не так шкода коли ломають. Скільки можна постійні черги із за тих контрабандистів.
БорЯ до Serg Показати IP 26 Листопада 2018 14:01
А як жити коли нема де працювати?Може ти подумаєш про їхній гаманець?Може пенсіонер жити за 1480 гривень?Роботи нема!Компослуги захмарні! Де покращення життя?Зараз геноцид власного народу!!!
Факт до БорЯ Показати IP 26 Листопада 2018 14:40
Що ти звиздиш робота є , але халяви хочеться" котробас".Я сам недалеко від кордону живу,так наших людей - молодь в основному до роботи не заставиш.І не кажіть що це не так.
Ваня Показати IP 26 Листопада 2018 22:31
Що мені робити якщо я не можу виїхати з України в 10-ти дений період?Бо всі границі заблокували. Хто має платити штраф?
Вася до Ваня Показати IP 27 Листопада 2018 01:38
Ти маєш платити, бо треба було думати раніше як купляв бляху, там зекономив, тут втратив