USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Патрульних, яких засудили до 8 років тюрми через смерть хлопця, який проковтнув канабіс, не звільнять

5 Серпня 2021 19:25
У патрульній поліції України зробили заяву через рішення суду, яким шістьох патрульних з Львова засудили до 8 років в’язниці через смерть хлопця, який під час затримання проковтнув згорток із наркотиками.

Про це повідомили в Департаменті патрульної поліції, передає ТСН.

«Поліцейські в той день виконували свої службові обов’язки відповідно до вимог чинного законодавства та нормативно-правових документів. Ми не згодні з таким рішення суду, вважаємо його несправедливим та будемо добиватися справедливості», – йдеться у повідомленні.

У патрульній поліції повідомили, що шістьох львівських патрульних не звільнили зі служби.

«Ми вважаємо таке рішення суду несправедливим і ми добиватимемось справедливості в судді апеляційної інстанції. Поки рішення суду не набере законної сили, а ми віримо, що суд апеляційної інстанції перегляне це рішення, то для наших патрульних нічого не зміниться. Вони продовжуватимуть нести службу, їх не буде відсторонено», – сказав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Нагадаємо, Галицький районний суд Львова у вівторок, 3 серпня, оголосив вирок шістьом патрульним, яких звинувачували в смерті 22-річного чоловіка. Їх засудили до 8 років позбавлення волі. Інцидент стався 9 лютого 2018 року в гральному закладі. Там патрульні виявили в 22-річного хлопця підозрілий згорток. Під час затримання молодик проковтнув його. Чоловіку стало зле і патрульні намагались його врятувати, проте він помер. Експертиза встановила, що в згортку був канабіс, який перекрив хлопцю дихальні шляхи і він задихнувся.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Звільнять - освободя Показати IP 5 Серпня 2021 19:47
Они типа пленные.
Сс Показати IP 5 Серпня 2021 19:49
Дуже рідко підтримую дії поліції .. але в даному випадку, вони ж цього баригу-наркомана не кормили тим канабісом.
Лєнін до Сс Показати IP 5 Серпня 2021 21:21
Вони його просто придушили. Нарко лівс меттерс, вставай на коліна
Це кінець Показати IP 5 Серпня 2021 20:42
Якщо керівництво поліції заявляє відкрито про те, що вони не будуть виконувати рішення суду то це анархія і беззаконня. Необхідно було доводити свою невинуватість в суді. Бо суд без достатніх доказів не виніс би обвинувальний вирок. Такими заявами керівництво поліції хоче вплинути на рішення апеляційної інстанціі, але думаю, що це тільки шкодить простим хлопцям поліцейським.
Хамло до Це кінець Показати IP 5 Серпня 2021 23:15
Синку, йди вчи уроки, або купи жуйку і пожуй, замість писати нісенітниці. В нас п'яному депутату за вбивство за кермом дають умовне, далі продовжувати?
Народна прокуратура Показати IP 5 Серпня 2021 21:44
До Це кінець. По-перше, рішення суду ще немає, бо воно не вступило в законну силу. По-друге, керівництво чинить абсолютно правильно, підтримуючи хлопців, бо цей вирок - якийсь треш. І Ви спраді вважаєте, що суд не може винести замовний вирок? Вони що, всі шестеро виконували дії, які кваліфіковано тупими дебеерівцями як перевищення повноважень? Та принаймні п'ятьом можна говорити максимально про службову недбалість, і то дуже в цьому сумніваюсь. Стовідсотково потерпілий чи його батьки якісь львівські владці або багаті бариги
Андерсон до Народна прокуратура Показати IP 6 Серпня 2021 05:48
А як ви мус**ські відрізняєте бандитів від поліціянтів, якщо останні без форми? І чому ст 28 ч 1 кк України? Вони ж свої обов'язки виконували?
Електро до Народна прокуратура Показати IP 6 Серпня 2021 11:31
Дбр не тупі, абсолютно все розуміють, швидше всього батьки любителя наркоти виламували двері у всіх інстанціях щоб "наказати" за синочка, а може не лише двері виламували, а файно з пафосом заходили, ну це вже не важливо. Любітель наркоти отомщен, не він ковтав, і не наркота в нього була, і по клубах він не шастав, а вдома спав.
Йой Показати IP 5 Серпня 2021 21:48
І вчому вони винні? Що той відморозок який травить себе і інших з'їв своє зілля? Та тих бариг всіх треба заставити його з'їсти!!!
коли вбиває поліція Показати IP 6 Серпня 2021 05:37
В Кагарлику та в Врадіївці теж неувіноуні Рафіки. Апеляційний суд надіюся поздоровить з новим роком
8 до коли вбиває поліція Показати IP 6 Серпня 2021 11:25
Перше, ніж про щось писати про це треба мати чітку уяву, що насправді відбувалося, зокрема в Кагарлику. Якщо лише інфо з тв, то краще мовчати і коментувати в себе на кухні
коли вбиває поліція до 8 Показати IP 6 Серпня 2021 13:15
От забув спитати. Любиш людей катувати?
Отакої до 8 Показати IP 6 Серпня 2021 13:59
А що відбувалося в Кагарлику?! Жіночка сама себе гвалтувала в природній та не природній формі? Поділіться інформацією, га
андрій Показати IP 6 Серпня 2021 10:05
звісно, йому краще було би відсидіти в його літах, але він вирішив інакше ... а в чому провина поліції - не встигли притягти по закону?