USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Під Луцькою міськрадою мітингують базарники з Центрального ринку

25 Вересня 2019 09:13
Вранці до Луцької міськради з мітингом прийшли продавці та підприємці Центрального ринку.

Мітинг розпочався перед початком роботи 62 сесії міської ради.

Підприємці говорять, що прийшли під стіни міської ради, оскільки на сесію винесене питання про поділ земельної ділянки під Центральним ринком, яка перебуває в оренді облспоживспілки.

На протест вийшло близько 200 працівників ринку.

Поліція забезпечує правопорядок під міськрадою.

У роздаткових матеріалах, які мають підприємці вони зазначають: «Від міських депутатів, яких ставив Порошенко, бачимо бажання скоріше, до нових виборів відібрати у людей історичну пам‘ятку – базар біля Замку Любарта та тисячі робочих місць у людей, пограбованих порошенківською владою».

Мітингувальники збирають ініціативну групу з п‘яти людей, які представлятимуть інтереси працівників ринку на засіданні сесії.

Станом на 9:40 кількість мітингувальників значно зросла. Також прийшли до міськради й працівники Варшавського ринку, скаржаться на те, що їх хочуть закрити через перевірки ДСНС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Правдоруб Показати IP 25 Вересня 2019 09:17
Зараз знову перевірки з різних органів на них нагрянуть якщо будуть мітингувати...
ФОП до Правдоруб Показати IP 25 Вересня 2019 12:56
Фопи то майбутні олігархи ... так що по всій строгості, + касовий апарат кожному.
горгут Показати IP 25 Вересня 2019 09:42
Примусово вигнав сектор б варшааки.ворота закриті,алігархі заберуть ринок під торговий центр..йовенкі бігають істєрять,хто вийде той предатєль родіни,шугання якраз в стилі петсі,комсомолець остався без обл та сіського комсорга вот і паслєднє танго.там на мітингу половина його працівників пп облспоживспілка.інші з його павільйонів на вашавці та старому.як ійовєнка
лучанин Показати IP 25 Вересня 2019 09:42
загадили центр міста, є територія базару на ГПЗ, ідіть і торгуйте, крім вас ще в місті є 200тис людей, які теж можливо, щось хочуть, щоб не базар там був то точно. Там де секондом торгують, колись була стоянка, а зараз розвели гадюшник!!!!! Потрібно змінювати місто в кращу сторону, робити привабливим для туристів, а базарники хочуть, щоб залишилось в 80-х.
скептик до лучанин Показати IP 25 Вересня 2019 10:49
хто тобі заважає їхати на ГПЗ і там триндіти ?
Бруннен джи до лучанин Показати IP 25 Вересня 2019 17:38
Відразу видно, в кого там на дпз металобрухт куплений, пишіть ще)
Стас Показати IP 25 Вересня 2019 09:44
Історичну пам'ятку)))) та порозганяйте їх звідти вже скоріше. Смітник зробили і антисанітарію порозводили.
Ностра до Стас Показати IP 25 Вересня 2019 17:55
Це все розвели покупці. В супермаркетах персонал прибирає за покупцями срач, бо того вимагає посадова інструкція. А підприємці ринків такого обов'язку прибирати срач, залишений відвідувачами базару, не має.
по деяких Показати IP 25 Вересня 2019 09:58
Коментарях видно як досконало власник приватного підприємства який офіційно тільуи заступник марти кандиби актвно состарта усвоїв елементи гібридної війни в повному обсязі.до кінця використовувати страхи які сам створює і створював ще в биту ківецівскіім комсоргом .де катерина ващук?де микола,де борис? Там і облспоживрабство.
999 Показати IP 25 Вересня 2019 10:03
Якраз це прийшли ті спекулянти, що ніколи не були зареєстровані як підприємці, а торгують стихійно як у "шанхаї" то там то тут, бігають по ринку бо місця не мають і не бажають мати, так вигідно. На камеру засняти кожного та перевірити хто такі та на які гроші живуть, от робота міської влади та МВС разом з СБУ. Тут точно 75% торгашів, що ніколи не платили податки і не будуть платити, все у кишеню, а саме головне, що до Польщі також не хочуть їхати, бо там треба вкалувати, а чесно заробляти гроші не привикли.
Носатий дядько Показати IP 25 Вересня 2019 10:21
Цей ср\ч в історичному центрі міста має бути ліквідований. Залишити лише один капітальний павільйон для торгівлі продуктами. Решту шалманів на Брище!
Ностра до Носатий дядько Показати IP 25 Вересня 2019 17:57
Може, нехай почнуть з прибирання срачу з протилежного боку замку?
Остап Вакарчук Показати IP 25 Вересня 2019 10:27
Нехай поїдуть до наших сусідів в Тернопіль та подивляться який у них міський ринок чистий, ніде не смердить, ніхто з землі не торгує продуктами харчування. А у м"ясному відділі, вага винесена на верх та підключена до єдиної системи, тут вже не змухлюєш. Клієнт бачить, скільки на вагу поклали продукту та його вагу і т.п. От молодці терпопіляни, навели у себе порядок. А в нас бардак, вагу не відомо коли та хто перевіряв, табло так продавець заховає, що клієнту не видно, мухлюють ці бариги, як хочуть. Два роки поробив на м"ясі, - поміняв три машини, от і весь бізнес. А казна в державі порожня, ніхто не наповнює.
скептик до Остап Вакарчук Показати IP 25 Вересня 2019 10:46
так ніхто з влади і дирекції ринку не збирається наводити порядок. треба тупо звільнити місце під жирний бізнес
Анонім до Остап Вакарчук Показати IP 25 Вересня 2019 10:47
Ти в тролейбусі проїдься,а тоді про сморід розказуй і про базар,взагалі люди правильно роблять,що відстоюють своє,а не прийшло і сказало"хочу ту землю".А ти сиди і тявкай,одного разу прийдуть до тебе і скажуть нам сподобалась твоя земля,вибирайся,от тоді будеш розказувати про бариг і всіх інших.І чи ти знаєш значення слова"барига"?
Анонім до Остап Вакарчук Показати IP 25 Вересня 2019 11:22
Що тобі заважає два роки поробити на м'ясі і поміняти три машини?Жаба не дає тобі працювати,де докази твоїм словам,чи ти звичайнісіньке тріпло? Отакі як ти нероби сидять і язиками тріпають,замість того щоб іти працювати,ооо ті живуть,а миии,а що тобі заважає жити?
Всезнайко Показати IP 25 Вересня 2019 10:28
Вже податки заплатили? Найманих працівників оформили?
Хм Показати IP 25 Вересня 2019 10:30
От треба щоб на мітинг завітали всі перевіряючі органи, заодно все перевірили, податки, чи працевлаштовані працівники, медичні книжки, і інші документи
Точно до Хм Показати IP 25 Вересня 2019 11:35
Треба і під камери щоб раз і назавжди розставити всі крапки. Якби хотіли познаходити власників тих місць де ніби то всі повтікали, то знайшли б. Звичайне рейдерство. Нехай влада разом з підприємцями підпишуть договір років на 10, приведуть ринок до людського стану, з збереженням асортименту та по можливості місцерозташування. При цьому частина точок точно відсіється що дозволить і стоянку зробити. Тоді буде добре і підприємцям і туристам і саме головне мешканцям міста. Це якщо для людей робити.
!!! Показати IP 25 Вересня 2019 11:30
Зробіть опитування жителів Луцька, відсотків 80 поголосують за перенесення ринку. То про що мова, якщо враховувати думку лучан то усіх, а не тільки кучку підприємців.
??? до !!! Показати IP 25 Вересня 2019 11:46
Не вийде всіх, треба референдум проводити, гроші на це витрачати. Хто на це піде? Частина мешканців (центр - рівненська, дубнівська, львівська, ДПЗ, ковельська, володимирська, вишків) в основному їдуть на центральний ринок, інші на варшавку, при потребі і ті і ті їдуть і до іншого ринку і всі задоволені. Єдиний мінус - це антисанітарія і там і там. Дивує звідки така думка як у Вас. Якщо ви не ходите на старий ринок, то яке вам до нього діло? Вам щось в голову стрелило і половина міста має страждати через це?
скептик до !!! Показати IP 25 Вересня 2019 13:09
три знаки оклику - це твоє імя, чи символ , чи погоняло ? де ти взяв 80% ?
Я до !!! Показати IP 25 Вересня 2019 13:11
У фейсбуці закиньте (За Чи Проти ) перенесення ринку от і побачите ті відсотки
Анонім до Я Показати IP 25 Вересня 2019 15:57
Ти видай всім лучанам смартфон,підключи інтернет,а тоді закидай,чи ти вважаєш що всі пенсіонери мають в фейсбуці сторінку?Ти ще в садочок діткам закинь,за чи проти.Що б тут не писали,більшість лучан і не тільки за те щоб ринок залишився,але щоб був гарніший!
Ностра до !!! Показати IP 25 Вересня 2019 19:06
Якщо враховувати, то думку не тільки лучан, а й усіх мешканців району. Такі є маса як серед продавців, так і серед покупців.
Анонім Показати IP 25 Вересня 2019 11:32
Читаю коментарі і розумію на скільки в нас гнилі люди,самі не хочуть працювати,а когось готовий задушити...чому ви не станете торгувати,будете мішками гроші гребти.
??? Показати IP 25 Вересня 2019 12:37
Базарники під солями? Який порошенко в Луцьку!??
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 25 Вересня 2019 12:41
Давайте лучани подивимося на те, що старий ринок сам по собі, як він виглядає на теперішній час вже віджив та мусить піти у минуле. Ось слушна точка зору коментара на ім"я "Точно до Хм": "нехай влада разом з підприємцями підпишуть договіри років на 10, приведуть ринок до людського стану, з збереженням асортименту та по можливості місцерозташування". Тільки не на 10 років, а підписати договори з кожним зареєстрованим підприємцем, на 50 років. Бо це робоче місце він залишить своїм дітям чи онукам. Думаю, що дійсно залишуться тільки ті хто любить Україну, а не тільки свою кишеню, хто залишиться працювати будуть чесно торгувати на платити податки, а вся "шушера", що називає себе продавцями, розбіжиться сама, бо відчує відповідальність.
Реноіснеп Кучпокорп до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 25 Вересня 2019 14:04
чого там мало? лише на 50р... давайте зразу на 500р договір!
7777 Показати IP 25 Вересня 2019 12:48
Там не потрібний базар, кругом срач, грязь куплю горіхи, не проїхати. бульдозер і знести нахер.
??? до 7777 Показати IP 25 Вересня 2019 15:06
Тобто коли ваша машина буде грязною її можна буде відібрати в вас і знищити? А чого народ біля вашої грязної авто буде їздити? А вдома ви коли прибирали, година пройшла? То вже грязно - знести нах...
lutsk до ??? Показати IP 25 Вересня 2019 15:48
не підміняйте поняття :ринок не приватна власність
ольга Показати IP 25 Вересня 2019 14:06
доброго дня. стосовно Старого ринку - усе просто. Працевлаштуйте усіх людей, щоб не позбавити їх сім'ї можливості хоч якось існувати. Щоб там не говорили, але кожен підприємець платить щомісяця залежності від групи від1200 до 2000 в пенсійний і податкову + оплата за оренду місця. Підприємці, які чесно працюють і сплачують податки і стоять при +35 і -20 роками заслуговують на адекватне відношення. Стосовно Варшавки. Скажіть коли у нас буде усе не через *опу.У ряд що на фото підприєці вложили гроші в реконструкцію, дах, а тепер виявляється, що це суперечить пожежним нормам, а перед тим як брати гроші про це не можна сказати, чи можливо комусь повернуть гроші.