USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Початок блокування кордону на «Ягодині» перенесли на 10 січня, - ЗМІ

8 Січня 2018 13:01
Нововолинці хочуть перекрити дорогу біля «Ягодина». За день до цього акцію проведуть під будівлею Нововолинської міської ради. Про це повідомляє «Нововолинський інформаційний портал» з посиланням на повідомлення Лілії Кузьмич у соцмережі.

Згідно з повідомленням, мешканців Нововолинська кличуть 9 січня о 15.00 зібратися біля міської ради.

«Чекаємо усіх кому не подобається закон про ввіз товару в Україну», - пише Лілія Кузьмич.

Також повідомляється про початок акції в Ягодині 10 січня.

«Шановні колеги, хто не задоволений новим законом про товар,оголошуємо збір 10.01.2018 о 09.00 біля пункту пропуску «Ягодин». Рава (пункт пропуску Рава-Руська, - ред.)зі своєї сторони підтримує, (!) адже лише припинивши рух вантажних автомобілів, ми зможемо вплинути на ситуацію. Протест має бути цілодобовим,ми мусимо організуватися та підміняти один одного», йдеться у дописі.

Раніше повідомлялося, що блокування кордону біля пункту пропуску «Ягодин» та на пункті пропуску у Раві-Руській відбудеться у вівторок, 9 січня, з 9.00. Протестний захід організовують противники закону №6776-д про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону, який вступив у дію1 січня 2018 року.

Правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в'їжджає в країну не частіше, ніж 1 раз на 72 години. За більш частого в'їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Шкоряк Зіряк Показати IP 8 Січня 2018 14:02
Гич як заворушилося контрабандистське кодло. Обривається халява!
123 до Шкоряк Зіряк Показати IP 8 Січня 2018 17:38
Змінити потрібно Закон про дорожній рух, де за безпричинне гуляння по зебрі вмантулити хороший штраф або ще краще адмінарешт. Немає чого царимонитись з офігевшими "демократами".
Теремно Показати IP 8 Січня 2018 14:08
Категорично не підтримую такі акції. Від них страждають не лише громадяни України, які не займаються гендлем, а насамперед економіка України. Кайданки на руки і забудуть назавжди дорогу до Ягодина.
Іван Показати IP 8 Січня 2018 14:30
Менше черг буде без цих нероб,які крім закупів в Бєдрьонці і перевезенню сіг в трусах нічого не вміють.
Анонім Показати IP 8 Січня 2018 14:56
Що за "мода" пішла;чуть що блокують,перекривають ...і все більше в камуфляжному одязі,Де влада,адже страждають сотні людей.
Саша Показати IP 8 Січня 2018 14:58
чого так далеко? хай їдуть на Угринів та Устилуг і блокують таких самих як самі!! хто хоч раз їхав через кордон і бачив ціх пахарів і протестувальників ніколи не підтримає... а хто хоче купити собі якийсь товар то якраз поки до Любліна та обїде всі основні супермаркети то і доба пройде) так,що спіть в машинах громадяни контрабандисти! Бо грошей на отель шкода, ви і так машини в черзі пхаєте руками бо шкода літру солярки))
Ігор Показати IP 8 Січня 2018 16:11
Потрібно, щоб СБУ на нацгвардія розігнала цих протестувальників, а люди підтримають однозначно, бо ці черги на кордоні вже достали, коли ти їдеш по справах, а змушений по десять годин стояти в компанії "бізнесменів експортно-імпортних" як в одну сторону, так і в іншу
Саша Показати IP 8 Січня 2018 18:01
Дайте там нормальну роботу... І люди не будуть через кордон возити товар... А контрабандою змушує влада займатися... Якби не була б така різниця в ціні то ніхтоб не возив... Це предлог що захищають національного виробника так як таврію захищають... Напевно хто це не підтримує то їздить на тавріях? Якби у нас виробляли і були такого качества товари то ніхто б не віз їх сюди ... А так деруть в три шкури з нас, подивіться на ціни і поймете... Кому від того краще? Вам чи владі? Як ви за той самий товар з свого кармана заплатити в три рази дорожче...
ПавліК до Саша Показати IP 10 Січня 2018 22:30
Аргумент про таврії нічого спільного з цією історією не має, звісно для людини яка не шукає аргументів типу "а вони перші почали..." Нормальна робота і різниця цін то логічно і правильно, якщо закривати очі на реальний стан: човник отримував на контрабасі в місяць від 12 до 20 тис.грн в середньому (звісно по чорному без видатків). Питання: чи мало сенс для тієї особи отримувати освіту, навички і вкладатися у власний розвиток, щоб бути спроможним виконувати роботу хоч приблизно оплачувану як за човника? По різницям в цінах ще цікавіше. Ви ж не вважаєте, що ті люди стоять створюють 10-годинні черги, щоб вивезти пару блоків цигарок, а ввезти рибку або сметанку із Бєдронки? Вони їдуть до визначених поставщиків, щоб перевезти комерційний товар по такс-фрі (і зовсім не для себе) - таким чином що завгодно буде супердешевим імпортом: не треба платити 19% ПДВ в Україні, і отримаєш відшкодування іноземного ПДВ до 23%. В сумі мінус 40% від ціни білого імпорту. -------------- Всі мантри про бариг у владі не викликають у мене заперечень - я з ними згодний. Але це перший закон за багато років який я підтримую на 100%. Щонайменше прикордонні бариги отримають законні три вихідні між своїми поїздками на "важку працю" і може витратять їх на щось корисне для себе або своєї громади.
Віктор Показати IP 8 Січня 2018 18:11
А чому у нас товари на стільки дорощі чим там? Я згідний, що нада національного виробника захищати... Но який виробляє у нас якісний товар і він буде коштувати не дороще чим закордоном... А так і сам не гам і комусь не дам.... Чи ті євробляхі згідний... Кому вигідно щоб авто стояло дорого??? Простим трудягам точно ні, а владі вигідно... Хай краще з корупцією боряться... Журналісти документи показують а ті незамічають бо там вони і їх начальство... А як простих людей то зразу посадять...
Степан Показати IP 8 Січня 2018 18:25
Побороти корупцію багато не треба... Нехай откриють кордон і не буде контрабанди, і корупції не буде, і ціни знизяться на товари, і очереді на кордоні пропадуть. Вони це хочуть??? А заходять не з тої сторони. Чому? Владі не вигідно. Тому придумують під любим придлогом, щоб це не відбулося... А ви в цьому не розбираєтесь не каплі і їх підтримуєте... Або і вам від корупції вигідно...
Віталік П. до Степан Показати IP 8 Січня 2018 22:21
Чувак, ти пропонуєш ліквідувати проект "Україна" і приєднатись до Польщі. І ще порада - підтягни трохи українську мову і не міняй нікі після кожного коменту.
Степан до Віталік П. Показати IP 8 Січня 2018 23:53
Дякую, за поради!!!Я не пропоную ліквідувати Україну... Просто не розумію чому у нас має бути дороще чим там? Дай свої поради як зменшити кількість машин на кордоні і побороти корупцію?
Степан до Віталік П. Показати IP 9 Січня 2018 00:24
Вибачте! Я роблю помилки, але я їх визнаю. Щоб ми мудре тут не написали, це нічого не змінить... Нажаль... ((( Бажаю владі мудрості, Україні процвітання!!! Всіх З Різдвом Христовим!!!
Привіт Показати IP 8 Січня 2018 19:58
Это выгодно в первую очередь Польше. Приграничные воеводства очень хорошо зарабатывают. И они же нагнетают.
іра Показати IP 8 Січня 2018 23:04
Таке враження складається що пан іван сам в трусах перевозив контробанду.
Василь Петрович Показати IP 9 Січня 2018 04:39
Підтримую цю акцію, хлопці хоча б роблять щось, а не сидять дома, і не кулупаються в носі!! Для тих довбойобів які підтримують цей фейковий закон кажу чому весь світ возить по 500€? А ми дурні мусимо з цим миритись?те що люди провозять ту «норму» ніяк невпливає на єкономіку нашої неньки, ті хто возить фурами і неплатить мито бо їм нетреба, їх цей закон не зачепить. Для вас же довбні зростуть ціни на товари тут, на ті ж запчастини і будматеріали! Закони прийняті і підписані за одну ніч як показує досвід, кимось добре проплачуються і лобіюються! Такщо включайте міски Козаки і непишіть фігню, якщо неїли тої каші! Удачі всім здоровомислячим людям!
Саша Показати IP 9 Січня 2018 09:31
ВАсиль от через таких як ти я як довбо?об стою в черзі самошечій раз в рік цілі сутки.
Маркус Показати IP 9 Січня 2018 09:50
Нормальні люди за 14 годин встигають спокійно до Варшави зїздити на закупи і назад вернутись. А тепер получається шо потрібно ше з десяток годин на кордоні прочекати! Жах. І мені дивно хто тут ше катається добу по любліні для того шоби закупитись на 500 євро. Та ті закупи на вагу золота будуть.
ПавліК до Маркус Показати IP 10 Січня 2018 23:00
Нормальна людина не їздить щодня скуплятись на 500 евро за кордон. Якщо в людини є 15 тис.евро на місяць на закупи і вона їздить за кордон, щоб зекономити - то ненормальна людина як не курути.
Олег Показати IP 9 Січня 2018 10:18
Цілі райони і міста живуть з цього,тупо перекрити без альтернативи заробітку,це тількі ди?іли так можуть зробити,знову ж витискають людей в Польщу на роботу
ПавліК до Олег Показати IP 10 Січня 2018 23:10
По-перше, не "перекрили" а змусили робити це рідше (раз на чотири дні). А по-друге, ці бариги і в Україні не працюють та податків не сплачують. Хтось поїде на заробітки і навчиться хоч чомусь, хтось залишиться і знайде собі роботу в Україні, інші так і будуть контрабасити рідше і заважати звичайним людям (без особливих статусів) користуватися кордоном в легальних цілях.
Василь до саша Показати IP 9 Січня 2018 14:05
Я теж стою в черзі раз в місяць не так часто як ти ;) але сьогодні справився до обіду, а мушу чекати до півночі або довати митнику на лапу і їхати ( це ж корупція?) де та правда люди?
Василь петрович Показати IP 9 Січня 2018 14:11
У нас завжди проходять якісь НЕДОЗАКОНИ на новорічні свята! Комусь же ж це треба!
Матвій Показати IP 9 Січня 2018 18:51
Шановні українці, ви що не розумієте, що коли такі от "човники" перестануть везти товар з Польщі і інших країн, то ви будете в рази переплачувати за той товар, який лишиться в магазинах? Адже те, що вони привозять, роз'їжджається по магазинах всієї країни. Як от автозапчастини та дрібна побутова техніка. Думаю якби жителі інших областей жили ближче до кордону, то б самі їздили на закупи в магазини, наприклад, Польщі, де м'ясо коштує 80грн за кілограм, а телевізор на 1000грн дешевше ніж в нас. Невже ви б хотіли зробити закупи і ще добу пробути за кордоном, бо цього вимагає законодавство? В кожного є сім'ї. Кожен виживає як може. А влада призводить до зубожіння населення.
ПавліК до Матвій Показати IP 10 Січня 2018 22:52
З Вашої логіки, то і крадене купувати не гріх - так же дешевше. Ви дивитесь як через темні окуляри і не помічаєте реалій! Ті "човники" не їздять за м'ясом по 80грн, щоб ви зекономили в магазині. Вони малими партіями перевозять товар для інших великих дядьків, щоб ті могли зекономити двічі на ПДВ (Українському і іноземному) а потім за ці гроші профінансувати свого "баригу при владі", щоб всьо було як треба.
гуцул Показати IP 25 Листопада 2018 18:45
звертаюсь до порохоботів, - ідіть нах*й, в мене тачка на укр.реєстрації,, але я повністю підтримую громадян України, що протестують проти нового закону. Та сука шоколадна рішила востаннє нажертись і нагодувати своїх соратників, що сидять на "потоках".