USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

На «Ягодині» готують цілодобове блокування кордону

5 Січня 2018 10:11
У вівторок, 9 січня, з 9.00 відбудеться блокування кордону біля пункту пропуску «Ягодин» та на пункті пропуску у Раві-Руській.Протестний захід організовують противники закону №6776-д про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону.

Згідно з положеннями цього закону для перевезення товару на суму більше 50 євро особа має пробути у Польщі не менше доби, – повідомляєРайон.Любомль з посиланням на «Над Бугом».

Мітингувальники попереджають завчасно, бо так сподіваються попередити більшу кількість людей, що перетинатимуть кордон, а також і привернути до себе охочих приєднатися до акції.

Протест буде цілодобовим. Зі слів організаторів, таким чином хочуть привернути увагу до проблеми безробіття у прикордонних регіонах. Тому, лише зупинивши рух вантажівок олігархів, можливо якось вдасться вплинути на дану ситуацію... Адже поїздки по ту сторону кордону залишаються єдиним джерелом заробітку тутешніх жителів.

Довідка: 1 січня 2018 року набрав чинності закон про податкові обмеження на часте ввезення товарів з-за кордону. Тепер правила безмитного ввезення товарів в ручному або супровідному багажі сумою до 500 євро і з вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні понад 24 години і в'їжджає в країну не частіше, ніж 1 раз на 72 години. За більш частого в'їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
123 Показати IP 5 Січня 2018 10:21
Папіроснікі рулять!
321 до 123 Показати IP 5 Січня 2018 10:35
а до чого тут папіроснікі? папіроси їдунь не по нормі на експорт, а тут забороняють ввозити. я завіз на виступ сестру, вертаючись заїхали в ТЦ, купив по акції мікрохвильовку і плаття з туфлями (які у нас суттєво дорощі, приблизно на 1200-1500 грн). коротше покупками я зекономив кошти, що перевищили витрати на пальне і страховку... продукти там теж дешевші... про те що автівки там дешевші говорити не потрібно?якихось 60 км звідси зовсім інше життя....
123 до 321 Показати IP 5 Січня 2018 11:24
А тому що папіроснікі возять кожен день і назад вертаються не пустими.....ВОНИ ЖИВУТЬ В ЧЕРЗІ!!!!!Вони керують чергою....продають чергу..бо всі тіпа свої...(мєсниє) І через них поляки впевнені що всі українці це злодіі і брехуни....
232 до 321 Показати IP 5 Січня 2018 11:40
Як сестра виступила?
321 до 232 Показати IP 5 Січня 2018 13:32
раз плаття просила купити - то задоволена виступом, там виступ-відбір оркестру на тур по європі (якась скрипка зі сталого колективу вилитіла - шукають заміну, ще не присилали листа не так не ні - чекаємо)
Віктор Показати IP 5 Січня 2018 10:24
Зашивилились КОНТРОБАНДИСТИ. Врізали їм пайку. (але дохід лишили тільки меньший в три рази) Пропоную зразу всіх хто вийде на пікет на подальший посилиний огляд при перетині кордону. ЩОБ ВЗАГАЛІ ПАПІРОС НЕ ВОЗИЛИ. Ато чуть що то взяли моду кордон блокувати і так простим людям хто дійсно їде по справах із за них треба по 8-12 годин в черзі стояти!!!
Сергій до Віктор Показати IP 6 Січня 2018 13:05
До чого тут папіроси? То зовсім інша історія. Ви поїхали з сі'єю до Варшави на два дні. Купили щось для дружини, дітей. І повертаєтесь через 2 дні . Тобто на вихідні вже поїхати не вийде. При цьому сума покупок на одну людину перевищує 50 Є (1500 грн). І тут Вас на кордоні ЦАП (по цьому закону мусите через 3 !!!). Тобто Ви не зможете купити ні ТЕЛЕВІЗОР, НІ ХОЛОДИЛЬНИК, ні доягу собі на літній сезон. ОТ ПРО ЩО МОВА. За папіроси я сам проти, але тут зовсім про інше мова. Я їхдив собі брав в Хелмі запчастини на авто (Аморти, фільтра, масло, розхідники). ТЕпер цього зробити не можна буде. Або сидіти в Польщі 3 дні!!! І це що до Хелма від кордону 25 км! Це нормально? Полякам вези додому що хочеш, а нас будуть доїти???
Саша до Сергій Показати IP 7 Січня 2018 10:36
Читайте уважно закон!!!! Не 3 дні сидіти а виїзд не раніше як за 24 години. І не частіше один раз на три дні. Тобто якщо ви їдете до Варшави і повертаєтесь на українську митницю через 24 годин після виїзду з України то ніяких претензій до вас не буде.
Іван Показати IP 5 Січня 2018 10:34
Навіть якщо в прикордонній зоні буде робота, ніхто офіційно працювати там не буде, тому що купи-продай вигідніше. Правильно зробили, що прийняли цей закон.
Перевізник Показати IP 5 Січня 2018 10:41
А при чому тут фури? Яке ди?ільне вирішили що вони олігархів? Певно вава в голові!
Ярослав до Перевізник Показати IP 5 Січня 2018 12:06
Ну так, фури ж є в кожного пересічного громадянина!!!
Віктор до 321 Показати IP 5 Січня 2018 10:51
Працювати чесно без контробанди нехочуть. В Польщу цигарки а назад товар на ТАКСФРІ Але хочуть медицину хорошу і зарплати високі і пенсії. А хо один раз везе то до того митниця ніяких справ немає. Для особистого вжитку вези!!! А вони їдуть назад бусом і везуть 1000(тисячу) пар взуття. То це для власного вжитку??? Все село буде ходити??
Ярослав до Віктор до 321 Показати IP 5 Січня 2018 12:15
"А хо один раз везе то до того митниця ніяких справ немає." Тепер має. Або ти кочуєш за кордоном 24 години або розмитнюєш свій товар. Я за те щоб обмежили частий ввіз товарів, але для чого заставляти людей чекати 24 години за кордоном?
321 до Ярослав Показати IP 5 Січня 2018 13:41
ось я саме за це - поїхати до Кракова і венрнутись мені вистачило 17 годин, правда тут простояв на Ягодині довго годин 8, а назад через Угринів за 30 хв.... то якщо туди й назад через Угринів. купити одяг чи якусь забаву дітям в Любліні то і 12 годин вистачить...як мене можна заставляти там добу сидіти? чи якщо я хочу тиди на потязі назад на автобусі, то як? підніміть ще більш ціни на цигарки в нас - то проблем з папіросами не буде, а от простим лбдям проїхатись скупитись буде непроблемно. і медицині менше роботи. коротше, типу борються з вітряними мельницями, бо я не вірю що погранці і митники нічого не мають з сігарєтчиків....
Волиньтурист до 321 Показати IP 5 Січня 2018 21:43
Це зробили для того,щоб ви музей в Кракові відвідали,старим містом погуляли ,а не галопом по Європі.Ми ж або туристи або на закупи,а тепер обєднали.
Длячого Показати IP 5 Січня 2018 10:53
В мене питання відразу до двох сторін: до податкової - для чого і до організаторів - назвіть будь ласка що таке можна перевозити через кордон хоча б двічі на добу сумою до 500 євро і з вагою до 50 кг. Більш цікавим є нововведення отримувати без податку не більше 3х посилок з-за кордону в місяць, про суму я вже мовчу. Тут варіантів замовлень є багато і всі майже екзотичні по різним напрямках. Тільки залізши на Аліекспрес, можна набрати не менше 10 на реальні копійки у різних продавців, а коли ті посилки ще йти будуть аби як, то через три місяці можуть одночасно прийти і 25 відразу. Чому я маю платити дорожче або баригам або державі, ще й від не залежних від мене причин?
Віктору Івану Показати IP 5 Січня 2018 10:58
А Ви шановні за який х@@ живете? Якби не ці контрабандисти які не сплять ночами привозять звідти сюди гроші і купляючи в Україні продукцію можливо ті що ви продає те тому б і ви смоктали чупачупси
Сергій до Віктору Івану Показати IP 5 Січня 2018 11:56
Вони тут продукцію не купують, везуть з бедрьонок. Але їм потрібно було щевелитись до прийняття закону, а не після.. Але наші люди завжди все роблять через одне місце.
Сміху мало) до Віктору Івану Показати IP 5 Січня 2018 12:11
Шо шо!? Спускають вони ті гроші в тій самій Бедронці та інших маркетах! Біднягі не досипають ночами ахах, бюджет піднімають України... пора їм стаж в трудові записувати, а ще держвиплати може за нічну роботу!? Цирк
кот до Сміху мало) Показати IP 5 Січня 2018 12:39
Вони експортують з України гі*но, собівартість якого мізерна, і на акцизі держава нормально заробляє (наповнюється бюджет), а привозять валюту, яка також втримує курс (баксики то на повернення кредитів потрібні!).
Дід Панас до Сміху мало) Показати IP 5 Січня 2018 23:48
Точка зрения зависит от места сидения...
іван Показати IP 5 Січня 2018 11:16
ну то будуть їздити рідше, і черги стануть менші, а то раз в півроку виїдеш і стоїш годинами в черзі
Ваня до іван Показати IP 5 Січня 2018 12:42
А тепер раз в півроку виїдеш і стоятимеш не годинами, а добу! Покращення!
Сергій Показати IP 5 Січня 2018 11:49
А де вони були до прийняття закону? Чому нічого не робили коли його приймали? На що заслуговують те і мають. Закон суров но он Закон.
спостерігач Показати IP 5 Січня 2018 11:59
Для профілактики усіх цих де?ільних акцій з блокування кордону- закрити його в Ягодині на 1-2 місяці для проведення ремонту, розширення, обновлення устаткування. Всім хто "страждає" в прикордонні від безробіття запропонувати роботу на ремонті підїздних шляхів до пункту пропуску та облаштування інфраструктури.
Юрiй до спостерігач Показати IP 5 Січня 2018 12:16
Шо ти мелеш?
1212 Показати IP 5 Січня 2018 11:59
Народ,нічого не зміниться!!!Як були черги так і будуть.Як волокли контрабанду так і будуть волокти,просто не всім це можна буде робити,перенаправляють грошові потоки в потрібне для них русло.Згадайте років 10-15 тому коли села Любомльського,Іваничівського,Володимирського районів не страждали таким масовим паломництвом до Польщі як зараз то що хтось може сказати що контрабанди не було?Просто у власників Розеток,Ельдорадо,Епіцентрів є можливість і ресурс впливати на прийняття таких законів.Хто платить-заказує музику.Ці всі речі це є прямим відображенням того що у нас відбувається в суспільстві:один депутат виграє в лотерею три рази за пів року по 500000тис,а друга бабка купила собі 18 пар черевиків і везе їх для себе додому.
Kazimir Показати IP 5 Січня 2018 12:14
А бійцівський клуб "Любарт" теж буде?
Кум Показати IP 5 Січня 2018 12:39
Закон прийнятий з єдиною метою, набити в три рази більше кармани тих йо...них митників і погранців
Простий до Кум Показати IP 5 Січня 2018 12:47
А також крупних продавців, які, без можливої альтернативи для населення, зажруться і ще більше піднімуть ціни. Чи хтось в це не вірить?
kl Показати IP 5 Січня 2018 14:05
то зупиняти будете тільки вантажівки олігархів?? А легковий транспорт? А вантажівки малого та середнього бізнесу? Немає роботи - приходь до мене шофером на вантажівку. Зарплата добра.
Микола Показати IP 5 Січня 2018 14:21
Ці Люди працювати не хочуть і небудуть,жито сіяти теж ні,треба заборонити виїзд авто з іноземною реєстрацією громадянам України ягодином і пропадуть очереді. І перевірити безпідставно виїзд легковим авто червоним коридором.
Андрій до Микола Показати IP 5 Січня 2018 15:42
Західна Україна вся засіяна. Про що ви говорите? Тут живуть споконвіків працьовиті українці. Пишіть «братушкам», які скопчились на сході
Андрій Показати IP 5 Січня 2018 14:34
Прошу як апдейт до посту добавити інформацію про публікацію петиції на сайті Президента: https://petition.president.gov.ua/petition/42056
Рома Ромасьов Показати IP 5 Січня 2018 16:15
хай блокують олігархів... так вони блокують мого Батька_Далекобійника і сотні інших простих водіїв які хочуть потрапити додому з роботи... P.S. він не працює на олігархів
віктор Показати IP 5 Січня 2018 18:15
був би я на місці авакова,я б вас наблокував, би?лота кончена. по закону україни,за блокування доріг і т.д світить стаття. а то попривикали, блокувати, ще всякі самооборони, і т.д пора на нари давно за бандитизм, всі блокувальники в мене сиділи б на слідуючий день в тюрмі. кому не подобається закон, нехай іде до тих де?ілів, які його приймали.
Андрій до віктор Показати IP 5 Січня 2018 18:58
Завтра буде закон, по якому тобі в будь-який кабінет треба буде задом заходити. Ото будеш так і робити, аби в тюрмі не сидіти. Раб
Андрій Показати IP 5 Січня 2018 18:25
Ти віктор по яких справах їздиш таке пі?диш наверно казнокрад якийсь . Я контрабанди не соваю але людей розумію їм що зд?хнутм хай дадуть роботу достойну а не 1500 на місяць.
Андрій Показати IP 5 Січня 2018 18:49
коментар було видалено
Ірина Показати IP 5 Січня 2018 19:17
Мене теж бісить стояти по 6-8годин,але людей можна зрозуміти. А черги швидше від того,що пацюк-митник працювати не хоче,колись простояли 2.5 години без руху в терміналі,бо в тих виродків то база висне,то мозги...
Митник до Ірина Показати IP 6 Січня 2018 19:28
Вам щось не подобаєтбся? База висне? Мозги? То йдіть у наші лави і зробіть краще! А язиком бла бла то всі гаразд. Місця на митниці є! І зп у 3700 грн. Вам забезпечена. Вперед тоді поговоримо
Ірина Показати IP 5 Січня 2018 19:23
Я теж контрабанди не соваю,але знаю,що в Польщі є склади,де платиш гроші і твій контрабас перевезуть фурою,і тоді ті люди за ту пралку заплатять не 3000,а 4000...
kl Показати IP 5 Січня 2018 20:31
Так, ми плавно підійшли до того, що щоденне перевезення через кордон це робота яка кормить. Далі значить потрібно запровадити сплату прибуткового податку, військового збору та ін. Чи може ні?? Вимоги протестувальників: Товар хочуть завезти безмитно. Податки з заробітку платити не хочуть. В черзі стояти не хочуть. В туалет далі одного метра від машини не ходять . Сміття до смітника донести не можуть, На людей, котрим один раз в рік потрібно переїхати кордон і вони вимушені з малими дітками стояти добу в черзі нас...ати. На імідж Країни нас....ати. Альо "протестувальники"!! не дивує, що протест ніхто не підтримає?
Сергій до kl Показати IP 6 Січня 2018 13:24
"На людей, котрим один раз в рік потрібно переїхати кордон і вони вимушені з малими дітками стояти добу в черзі нас...ати. На імідж Країни нас....ати." - це скоріше не до людей, а до прикордонників та влади. Ну погодься це є так! На польській стороні ці питання вирішується в більшості адекавтно :) А наші не сприяють цьому... ЗА масовий віз товару питань немає. Але для особистого користування чому забороняють. Телевізор зараз вже для себе потрібно буде розмитнювати, а він точно коштує більше 50Є (=220 зл). Або сидіти в Польщі три дні... От про що мова. Ясно якщо людина везе 50 пар взуття то зовсім інше... Я зараз роблю дитині і дружині біомертичний паспорт, щоб можна було в Хелм в аквапарк коли в неділю поїхати. І виходить, що для себе нічого і не купиш, якщо їдеш на 1 день...