USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

Скільки волинян отримуватимуть підвищені пенсії

23 Жовтня 2017 10:35
Наскільки підвищився розмір пенсії для волинян після осучаснення пенсій, проаналізували у головному управлінні Пенсійного фонду.

Про це йшлося під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 23 жовтня.

Як повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду в області Петро Філіпчук, більшість цивільних пенсіонерів в області отримуватимуть більші пенсії після проведеного перерахунку. Так, підвищення пенсії до 100 гривень отримали 71 тисяча осіб, від 100 до 200 гривень – 70 тисяч, від 200 до 500 гривень – 47 тисяч, від 500 до 1000 гривень – 21 тисяча пенсіонерів, понад 1000 гривень – 22,8 тисячі осіб. Зі слів посадовця, значне підвищення пенсій отримали громадяни, які працювали у шкідливих умовах, на крайній Півночі, на підземних роботах, металурги. До прикладу, середній розмір пенсії шахтарів тепер становить 6509 гривень. Посадовець наголосив, що не варто очікувати однакового підвищення пенсій для всіх пенсіонерів, водночас, цей перерахунок є найбільшим за всі роки незалежності України.

З 11 жовтня в області розпочали виплати підвищених пенсій і наразі потреба в коштах становить 83,6 мільйона гривень. Мінімальний розмір пенсії підвищений на 142 грн та становить 1452 гривні. Працюючим пенсіонерам виплату пенсій відновили у повному обсязі. Щороку здійснюватимуть перерахунок пенсій, враховуючи підвищення рівня мінімальної зарплати. Пенсійний вік підвищувати не планують, натомість поступово підвищуватимуть вимоги до трудового стажу для отримання пенсії за віком. З 1 січня 2018 року право на отримання пенсії за віком матимуть громадяни, які мають 25 років трудового стажу. Вимоги до його тривалості щороку підвищуватимуться і у 2028 році термін становитиме 35 років.

Петро Філіпчук нагадав, що для освітян та медиків скасовані пенсії за вислугу років, однак ті, хто за станом на 1 жовтня цього року мав відповідний стаж роботи, зможе отримувати таку пенсію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
К.лучанин Показати IP 23 Жовтня 2017 11:14
Це НЕ Є ОСУЧАСНЕННЯ ПЕНСІЙ , ЦЕ Є ЧЕРГОВЕ КИДАЛОВО КРАЇНСЬКИХ ПЕНСІОНЕРІВ!!! Це вже йде підготовка до виборів Президента і це є факт, бо треба щось показати українцям. І це щось це мізер! Замість того щоб ІНДЕКСУВАТИ пенсії придумали " ОСУЧАСНЕННЯ". За 3 роки президенства нічого не робилося для покращення життя людей, все розкрадалось і нікого не ПОКАРАЛИ! Тут наводиться Філіпчуком прикдад пенсії шахтарів, так шахтарі завжди мали більшу зарплату і відповідно пенсію і з цим ніхто не спорить і всі це знають, а решті добавки по 100-200грн і т.д. Дозволю собі заперечити Філіпчуку, що є НАЙБІЛЬШИЙ ПРОРАХУНОК ЗА ВСІ РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! Чому? Та тому , що це базікання влади про НАКОПИЧУВАЛЬНІ ФОНДИ для пенсій , про страхування я чую вже ДВА ДЕСЯТИЛІТТЯ і нічогісінько владою , ПРЕЗИДЕНТАМИ не робилося. ВЛАДА собі призначає ШАЛЕННІ ЗАРПЛАТИ на фоні зубожіння українців. ЦЕ як розуміти українцям і всім ЄВРОПЕЙЦЯМ?
скептик Показати IP 23 Жовтня 2017 11:16
1452 гривні або 50 євро - дуже крута пенсія. по еуропі можна їздити круглорічно. з шапкою в руках
Ілля Показати IP 23 Жовтня 2017 11:50
А робочі місця хіба є? Де можна взагалі зараз заробляти щоб одержати пенсію?! Докупляти тільки?Це владі на руку не забезпечити людей нормальними роботами і зарплатами і чекати подачки щоб докупляли пенсію. Це ж брєд!!!!!
Настюша Показати IP 23 Жовтня 2017 11:53
А державним службовцям в яких пенсія 1400-1800 взагалі не добавили сказали що і так багато получають. Оце так Міністр оце так влада рошенівська . А деяким пенсіонерам дали 200 грн оце так заживе. А молоді люди зараз хіба можуть влаштуватись ,їдуть на Польщу,навчаються там же бо в цій країні не бачать перспективи.
Наталя до Настюша Показати IP 27 Жовтня 2017 17:01
Цілком згодна з вами. От у мене, наприклад, 43 роки загального стажу, з них 33 роки працювала в НІІ та на заводі інженером. А останні 10 років начальником відділу в собезі. На заводі з/пл. була не плоха, але в росії, а в собезі (Україна) дуже мала. Пенсію держслужбовцям не підвищували ні на копійку з 2008 року. (1600). Міністр Рева каже, що ми "жируємо" ! З 2012 року ні разу не індексували ! Рева мабуть і не знає, які гроші він платить робітникам самого нищого рангу ! Він зрівняв нас з суддями та прокурорами !!! І скрізь каже, що у нас і так великі пенсії. А недержслужбовцям добавили від 500 до 3000 грн (з тих, кого я знаю).
Дід Василь Показати IP 23 Жовтня 2017 12:22
Яке підвищення , спочатку нехай повернуть те що вкрали в людей штучним стрибком долара, а це в 3.5раза + ціни на комуналку і продукти та ліки . Після цього можна буде балакити про будь - яке підвищення . Не рахуйте людей за наївних простачків . Вам стало жити краще ми це добре розуміємо !!!!!!!!!!!
Марія Показати IP 23 Жовтня 2017 12:37
Моїй 69-річній матері, педагогу з 25-річним стажем праці, підвищили пенсію аж на 159 гривень. Ось і все, що нам потрібно знати про це "осоврємєніваніє". Це приниження людей, які все життя віддано трудилися за мізерну зарплату, і дуже "гарний приклад" молоді - працюйте, дурні, сплачуйте податки!
брежнев Показати IP 23 Жовтня 2017 13:39
пенсии канули с совком в лету, вместе с тарифами, горячей водой и центральным отоплением, а также с прочими социализмами. Теперича каждый за себя