USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Страшна розвага: у Луцьку на вокзалі обгорів підліток

17 Травня 2020 12:49
Сьогодні вночі у Луцьку обгорів підліток. Хлопця вдарило струмом на залізничному вагоні, нині він у лікарні.

Як повідомила т.в.о. завідувача сектору комунікації ГУ Нацполіції в області Ольга Бузулук, 17 травня близько третьої ночі до травмпункту доставили хлопця 2004 року народження, жителя міста Луцька.

«Виїздила слідчо-оперативно група і встановила, що тілесні ушкодження хлопець отримав внаслідок удару електричним струмом великої сили. Трапилося це на даху залізничного вагону поблизу автомобільного мосту, що з’єднує проспекти Перемоги та Соборності. Там виявили залишки його одягу. Встановлюються детальні обставини цієї події», – повідомила речниця поліції.

За попередньою інформацією, у хлопця опіки голови, тулуба і ніг другого ступеня. Госпіталізований у відділення реанімації.

Нагадаємо, подібний випадок трапився у Луцьку у жовтні 2018 року: тоді двоє юнаків вилізли на дах вагона, аби зробити селфі, і їх вдарило струмом, один з них спалахнув, як факел.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ірися Показати IP 17 Травня 2020 12:55
Батькам штраф 100%
123 Показати IP 17 Травня 2020 13:36
Де були батьки коли підлітка в 3 години ночі не було вдома? Завтра почнуться слізні благання допомогти на лікування?
321 до 123 Показати IP 17 Травня 2020 15:05
Якщо не помиляюсь він не з луцька, а матір була на роботі, і тут реально за дитячого дибілізму необхідно буде шукати гроші бо операція обійдеться в 60к десь, але в іншому питаня ще, якщо це електричка, то чому від мережі рогі не були відключенні при стоянці (обесточена від мережі повина бути ж)
Юлія до 321 Показати IP 17 Травня 2020 17:04
Фізику треба було вчити в школі і не пишіть дурнуваті коментарі.
Вова до 321 Показати IP 17 Травня 2020 18:16
Причом там роги мля? Провід над коліями завжди під напругою 27кВ і до нього навіть торкатися не треба, пробиває через повітря з певної відстані яка залежить від вологості повітря.
Провізор Показати IP 17 Травня 2020 15:28
Природний відбір-- продовження.
Анна Показати IP 17 Травня 2020 16:07
Всі такі мудрі! Поставте себе на місце батьків того хлопця... завтра і ваша дитина-підліток може вийти "погуляти" і, не дай Боже, вчверити щось подібне... це підлітки, у них завжди в голові тисячі ідей. Так що, як на мене, батьків дуже шкода, бо це біда, а дитина уже сама себе покарала, це урок йому на все життя, вже точно другий раз не полізе. А гроші ніхто ж насильно ніколи не збирає, завжди допомагають люди великодушні, яким не важливо, як все сталось і чому, вони просто не залишаються осторонь чужої біди. Шкода тільки, що такі страшні історії ніяк не лякають молодь і через деякий час з'являються нові "горе-герої"...
10 до 321 Показати IP 17 Травня 2020 16:28
Струмом вдарило скоріше за все не від вагона, а від проводів, які мають дуже велику потужність струму.
Ігор Показати IP 17 Травня 2020 19:49
А що вночі підліток робив на залізничному вагоні? Нехай батьки сплатять штраф !!!!!
Ольга Показати IP 17 Травня 2020 21:33
Тут дорослі люди осуджують дитину,звісно це недобре,але чи не ви самі живете в інтернеті,вихваляєтесь де їздили що їли і чим ср.....ли?Зараз майже всі в гонитві за лайками,то чого дітям дивуєтесь?Воно теж хотіло лайків!
Остап Вакарчук до Ол Показати IP 18 Травня 2020 10:39
Повністю згідний з вами Оля. Які батьки такі і діти. Далеко батьки у своєму розвитку не випередили дітей.
Той Показати IP 18 Травня 2020 22:29
Виживають тільки розумні ;)
ABC Показати IP 19 Травня 2020 02:00
Люди, ну навіщо тут зловтішатися? Ви себе в 16 років згадайте. Ви всі напевно були святі, тільки те і робили що сиділи в бібліотеці вчилися, а у вільний час переводили бабусь через дорогу? Всі ми по своєму в молодості чудили, але одним це якось минулося без наслідків, а іншим, як цьому хлопцеві, не пощастило ні з батьківським вихованням, ні з друзями та оточенням. На його місці міг би опинитися будь хто.