USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У березні Луцьк отримає нові тролейбуси

27 Листопада 2019 15:13
У березні наступного року Луцьк очікує поставки нових тролейбусів.

Про це стало відомо 27 листопада під час засідання 66-ї сесії Луцької міської ради.

Як нагадав депутат, радник міського голови Ігор Поліщук, зараз триває закупівля нових тролейбусів за рахунок співфінансування з Європейським інвестиційним банком.

Ігор Поліщук повідомив, що тендер перебуває на завершальному етапі, тому незабаром буде визначено переможця торгів.

Обранець громади запевнив, що вже в березні на базу Луцького підприємства електротранспорту можуть надійти перші нові тролейбуси – за умови отримання коштів від Європейського інвестиційного банку. Як запевнив Ігор Поліщук, передумов того, що банк не виконає своїх зобов’язань немає.

Нагадаємо, закупівля 30 нових низькопідлогових тролейбусів передбачена згідно зі спільним проєктом департаменту економічної політики Луцької міської ради з Європейським інвестиційним банком «Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Пасажир Ігор Показати IP 27 Листопада 2019 15:33
Уже третій рік збираю лапшу з вух, ось-ось, з дня на день, завтра, чесно-чесно, уже купили, але не зовсім, уже їдуть нові тролейбуси з Польщі своїм ходом.
лучанин Показати IP 27 Листопада 2019 15:36
От,як отримаєте,а ми лучани почнемо їздити на нових тролейбусах,тоді до вас-влади МОЖЕ появиться якась повага.А так тільки одна хвальба
42 Показати IP 27 Листопада 2019 15:56
Сподіваюсь, тролейбуси будуть і будуть вони не ті, що на фото, а нові.
111 Показати IP 27 Листопада 2019 17:20
Давайте спершу хоч запустіть в тролейбусах і маршрутках нормально в роботу ті обіцяні валідатори. Бо поки що їх запуск виглядає зовсім невпевнено. Не дратуйте людей своїми далекоглядними віртуальними планами.
Лучанин Показати IP 27 Листопада 2019 18:43
Обіцяти не мішки совати
Віктор Показати IP 27 Листопада 2019 19:47
Хто буде працювати? Нормальних водіїв на пальцях перерахувати.
Анатоль до Віктор Показати IP 27 Листопада 2019 20:25
То все дурня. Президент обіцяв що заробітчани вернуться. От вони й будуть ...
ігор Показати IP 27 Листопада 2019 23:04
а від коли то він обранець громади??
ббс Показати IP 28 Листопада 2019 10:36
ото ж коли нові тролейбуси будуть, то тоді треба й було б запроваджувати електронну систему оплати...
Василь Показати IP 28 Листопада 2019 19:31
Нові старі тролейбуси (польські б\у), чи всетаки, дійсно нові, українські тролейбуси?
123 до Василь Показати IP 28 Листопада 2019 22:16
Коли навчаться випускати сучасні тролейбуси, а не металобрухт...
Василь до 123 Показати IP 29 Листопада 2019 15:04
http://specmachinery.com.ua/media/k2/items/cache/c71150b3ec8534116b192155d5964cde_XL.jpg Це по Вашому металобрухт? Чим він не сучасний?