USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Загинув легендарний волинський журналіст Юрій Яцюк

8 Березня 2019 20:22
У селі Струмівка поблизу ресторану «Альтаміра» сталася смертельна аварія. У ній загинув відомий волинський журналіст ТРК «Аверс» Юрій Яцюк.

Про це повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці.

Водій 1968 року народження за кермом Volkswagen 8 березня о 19:18 збив двох людей.

Як підтвердили у патрульній поліції Волині, волинський журналіст Юрій Яцюк загинув на місці ДТП, йому надавали допомогу, проте через важкі травми його врятувати не вдалося, іншого пішохода у вкрай важкому стані доправили до лікарні.
Як стало відомо згодом, вони поверталися з похорону журналіста Романа Флішаровського, який помер 7 березня.

За попередньою інформацією, вони переходили дорогу. Як повідомив водій авто, його засліпило зустрічне світло, він не впорався з керуванням і тому сталося зіткнення.

Наразі дорога частково перекрита, а на місці ДТП працюють три бригади швидких.

ІА Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині загиблого, який був справжнім професіоналом та вірним другом. Нехай спочиває з миром.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Свідок Показати IP 8 Березня 2019 20:32
2 бригади швидких було, 1 аварійна. Освітлення нуль на дорозі, постраждалі в темному одязі- видимості нуль!!! Дивіться уважно !!! Водій проста тререза людина , дай Бог ім правильно розсуджу !
Олександр до Свідок Показати IP 9 Березня 2019 09:07
Водій в умовах поганої видимості та й за рпавилами не мав нестися зі швидкістю 100 км по населеному пункту!!!
ігор до Олександр Показати IP 9 Березня 2019 16:34
ти міряв що там було 100??
Олег Показати IP 8 Березня 2019 20:37
Сумуємо.
К.лучанин Показати IP 8 Березня 2019 20:40
ЮРА! Це жах! НЕ МОЖУ ПОВІРИТИ ! Як шкода! Ми ж бачились нещодавно у школі №2 на 75-річчі школи і говориди та згадували шкільні роки. Земля тобі пухом , ЦАРСТВО ТОБІ НЕБЕСНЕ, ДОРОГИЙ !
Антон Показати IP 8 Березня 2019 20:54
Шкода....щоб жити і жити йому, співчуття рідним.
123 Показати IP 8 Березня 2019 21:02
Дуже шкода, хороша людина...
Я до 123 Показати IP 8 Березня 2019 22:34
Мінуснув помилково
Всезнайко Показати IP 8 Березня 2019 21:10
Дуже жаль... Але яке він мав відношення до "Аверсу"?
Юрій Показати IP 8 Березня 2019 21:39
Не стало ЛЕГЕНДИ Української і Волинської спортивної журналістики.... Розмовляли на волейболі пару днів назад.... Шок.... Царство Небесне..... Земля пухом
Анонім Показати IP 8 Березня 2019 21:42
За таке освітлення доріг на лаву підсудних треба садити відповідальних представників цих організацій. А експерти хай би проводили оцінку такого освітлення. На об"їздній між Дубнівською та Рівненською мало того що дороги немає, так освітлення теж не працює, не зважаючи на встановлені стовпи з лампами. А там люди ходять по обочині. Не дай Бог що станеться - руками будете розводити.
Юлія Показати IP 8 Березня 2019 22:03
Дуже шкода(((Лідіє Онуфріівно, тримайтесь
Юрій Показати IP 8 Березня 2019 22:06
Знав його. давно, дуже давно. Дуже привітна хороша людина. Просто хороша людина. Дуже хочеться подивитись в очі тим гнусам, які можуть вдень лишати ліхтарі на вулицях ввімкненими і вимикають їх вночі на складних швидкісних магістралях. Сумую.
Олександр Познань Показати IP 8 Березня 2019 22:20
Юра, спочивай з миром. Світла тобі пам‘ять. Співчуття рідним та близьким!
Артист.. Показати IP 8 Березня 2019 22:53
Юра....ЮРРРАААААА.... Боже.... Як?? Господи, прийми його душу!!! Земля тобі пухом, рідний!
Очевидець Показати IP 8 Березня 2019 22:54
Сьогодні там їхав ввечері. Десь 70 км/год. Попереду Ланос таксі. Всі нас обганяли. Мені надоїло, сам пішов на обгон. Здалеку побачив сині маячки, скинув швидкість до 40. Там якби є знак "Рекомендована швидкість 50". Формально там по 2 полоси в двох напрямках. Там можна їхати 110 якщо я не помиляюся. А там населений пункт??? Сам не розумію чому перед тролейбусною зупинкою немає знаку обмеження швидкості. Мабуть тією дорогою їздять правильні люди
Вічна память Показати IP 9 Березня 2019 00:13
Юра, безобідна, добра й щира людина! Вічна память!
Степан Показати IP 9 Березня 2019 00:15
"За попередньою інформацією, вони переходили дорогу у невстановленому місці." Смертельна помилка!
Пп Показати IP 9 Березня 2019 00:23
До чого тут освітлення,дорогу з 4 полосами переходити в нічну пору доби ,у невстановленому місці це дурість,та щей водія шкода,із за цих порушників має купу проблем.
Співчуття родині. Показати IP 9 Березня 2019 00:23
Спочивай з миром.
Вячеслав Показати IP 9 Березня 2019 02:58
Це страшна втрата,Я приїхав в 2 годині ночі з Кузнецовська і прочитав сумну звістку, мабуть не засну до ранку.Ще позавчора з ним бачився, знімали разом в ліцеї футболістів.Недавно приходив в студію в гарному костюмі,казав в 2 школі ювілей він там навчався.Я думаю що потрібно імена таких людей увіковічнювати назвати одну з вулиць містайого іменем.Він був легендою для нашого міста.Не знаю чому ,але він мене називав Папіком.Каже, давай папік письнем цього дятька іїдемо бо на вечір потрібно в спортивні новини дати сюжет.Як він умів тонко передати ємоції які вирували на спортивних майданчиках буть то футбол чи щось інше.Я не уявляю хто його замінить в цьому Спочивай Юрчику!Шкода,дуже шкода.
з Луцька Показати IP 9 Березня 2019 08:06
коментар було видалено
Валя Показати IP 9 Березня 2019 08:36
Дуже гарна людина ,шкода дуже ,світла пам'ять...
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 9 Березня 2019 08:59
Пербігав дорогу в не дозволеному місці,немає освітлення,незрозуміла швидкість авто і яка там має бути...А людина загинула.Ніби елементарні правила,які знають усі,або усі.Скільки ще потрібно смертей,щоби всі дотримувались цих правил???А контроль відповідних служб?Чесно-не знаю.Прикро і співчуття.Хороша людина і спортивний журналіст.
Анонім Показати IP 9 Березня 2019 09:41
Напишіть будь-ласка коли будуть ховати Юру?
Луцьк Показати IP 9 Березня 2019 10:03
Скажіть чому до коментарів сппівчуття ще тут хтось ставить мінуси?
Ніна Костюкова Показати IP 9 Березня 2019 13:37
У пам'яті зовсім свіжі спогади, коли висвітлювали події у Волинському селі: ти, Юра, для телебачення, я для газети. І завжди на душі було добре, знаючи, що буде Яцюк, людина, яка підтримає, підбадьрить. Не віриться, що так передчасно забрала тебе вічність... Небесні сади нехай будуть спокоєм для твоєї неспокійної душі...
ден Показати IP 9 Березня 2019 20:48
жаль,памятаю,років 5 назад він в мене брав інтервю перед футболом, на Авангарді.
Ха Показати IP 10 Березня 2019 08:04
Освещения на улицах ноль. Чуть чуть для вида включают. Экономят. Реально едешь 40 км в час, чтобы успеть если что.
Ігор Цибульский Показати IP 10 Березня 2019 18:43
Дуже СВІТЛИЙ ЧОЛОВІК...... ПРОСТИ.....