У Ківерцівському районі хочуть освітлити села
П’ять сіл Ківерцівського району просять забезпечити вуличним освітленням.
Про це йшлося 20 грудня під час засідання 22-ї сесії Волинської обласної ради.
Депутатка Людмила Тимощук зазначила, що в селах Озеро та Гайове вуличне освітлення облаштували відповідно до проекту ЄС та ООН. «Воно пропрацювало лише два місяці. А на звернення голови сільради та жителів щодо відновлення зовнішнього освітлення на вулицях немає ніякого реагування», – сказала депутатка.
Своєю чергою, мешканці сіл Журавичі, Домашів і Микове просять облраду виділити кошти на освітлення доріг на умовах співфінансування 50 на 50. Так, загалом на облаштування зовнішнього освітлення у згаданих селах потрібно 500 тисяч гривень. Половину цих коштів готова виділити сільська рада, інші 250 тисяч селяни просять передбачити в обласному бюджеті.
Депутати підтримали запит колеги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 20 грудня під час засідання 22-ї сесії Волинської обласної ради.
Депутатка Людмила Тимощук зазначила, що в селах Озеро та Гайове вуличне освітлення облаштували відповідно до проекту ЄС та ООН. «Воно пропрацювало лише два місяці. А на звернення голови сільради та жителів щодо відновлення зовнішнього освітлення на вулицях немає ніякого реагування», – сказала депутатка.
Своєю чергою, мешканці сіл Журавичі, Домашів і Микове просять облраду виділити кошти на освітлення доріг на умовах співфінансування 50 на 50. Так, загалом на облаштування зовнішнього освітлення у згаданих селах потрібно 500 тисяч гривень. Половину цих коштів готова виділити сільська рада, інші 250 тисяч селяни просять передбачити в обласному бюджеті.
Депутати підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Соня
Показати IP
21 Грудня 2018 12:16
Тож в Журавичах вже є освітлення
русяка
Показати IP
19 Січня 2019 10:51
в Журавичах є но в Гайовому та Озері як небуло так і нема, невраховувати соняшні лампи які просвітили місяць аможе і півтора з перебоями
ООН заявила про рекордну кількість жертв серед цивільних в Україні: найгірший показник від 2022 року
Сьогодні 08:45
Сьогодні 08:45
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
На Волині зникає рідкісна пташка. Яка причина
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.