USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У луцькому парку люди застрягли на «чортовому» колесі. Відео

23 Травня 2021 16:22
Сьогодні у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку на колесі огляду застрягли люди. На місці працюють рятувальники та швидка.

Про це повідомляють у Telegram-каналі «Лучани».

Під час роботи атракціону щось пішло не так, він зупинився, коли всередині ще знаходились люди. Зараз їх евакуюють.

Що стало причиною зупинки атракціону – наразі невідомо.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
скептик Показати IP 23 Травня 2021 16:27
на такі атракціони треба ходити у захисному спорядженні і з памперсами
Анонім Показати IP 23 Травня 2021 16:30
здайте ті атракціони на брухт або відремонтуйте належним чином.
Петро Показати IP 23 Травня 2021 16:57
Металолом!!! Не підлягає ніякому ремонту. На такі атракціони можуть водити дітей лише божевільні або пяні батьки. Я на них водив своїх дітей. Нині їм по 40-45 років. Але вони змонтовані ща не 15 років раніше. Гниль. Фарба гниль приховає, але не приховає небезпеки для життя людей. Тут памперс теж не допоможе.
Лучанин до Петро Показати IP 23 Травня 2021 17:18
Про п'яних і божевільних батьків повністю згідний. Як в ясному розумі можна ходити на ці 'атракціони'? Наразі невідомо ще як те колесо не 'поїхало' у тому парку. Але що поробиш, тут природній відбір в дії)
Авжеж до Лучанин Показати IP 23 Травня 2021 17:56
До Петра і Лучанина: а ви з дому взагалі то колись виходите? На вулиці коронавірус кругом, в тролейбусі може вдарити током, на переході може збити п'яний водій, а як будете стояти на тротуарі, то може обвалитися асфальт, на голову може впасти цегла, якщо йти попід будинком, а тротуар то якраз в тому місці, інакше не пройдеш, в магазині можуть обрахувати, та й взагалі стільки всього може статися... сидіть краще вдома! А якщо серйозно, то за все відповідають певні люди. І не батьки п'яні та божевільні, а якась ...особа поставила свій підпис що атракціон справний та може експлуатуватися. От через такий ваш природний відбір одні певні непорядні особи уникають відповідальності, а інші страждають через їх дії. Конкретно - звинувачення не за адресою та "моя хата з краю"! За це вам і дякуємо.
Петро до Авжеж Показати IP 23 Травня 2021 18:33
Українці, які не страждають амнезією, знають і відчули не раз на собі,як і за що у нашій державі "відповідають певні люди". Тому вам треба терміново звернутись до кваліфікованого психіатра.
Авжеж до Петро Показати IP 23 Травня 2021 22:31
До вашого відома психіатрію почали руйнувати ще на початку 90х, тоді зі швидкої власне в Луцьку забрали і 11 бригаду щоб не було можливості надати психіатричну допомогу тим кому вона гостро необхідна. Кваліфікованих психітарів вже немає, принаймні в достатній кількості. Фобії якраз таки не в мене. Знову не за адресою. А от цифри на даний час якраз таки підтверджують те що я пишу. А відносно амнезії, то і тут вже поле коронавіруса.
Петро до Авжеж Показати IP 24 Травня 2021 04:34
Подивися на лайки і зроби висновок, як відвідувачі сайту "підтримують" твою пустопорожню пі@дьож.
скептик до Петро Показати IP 23 Травня 2021 17:37
ці атракціони - для любителів екстріму. а памперс - щоб не вимазували сидіння
Їван з Гнідави Показати IP 23 Травня 2021 17:39
Слава богу, шо все обійшлося ! А добре те, шо то - лебедина пісня того колеса ! А тепер провести службове розслідування і тих нерадивих власників і господарів - до відповідальності !
Лучанин Показати IP 23 Травня 2021 19:33
Ці антракціони в парку вже давно пора поздавати на металобрухт. А то колесо може в будь який момент не то що зупинитись а завалитись.
Maха Показати IP 23 Травня 2021 21:19
Пропозиція до міської влади купини нові . От тоді Лучани оцінять Вас
Дідо Показати IP 23 Травня 2021 22:11
А скільки ви хотіли щоб ще збудоване в СРСР вам служило? Поставте нове домкрати!