USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку BMW на швидкості протаранив ЗІЛ, вантажівка перекинулася. Оновлено

22 Вересня 2018 12:21
Автомобіль BMW протаранив ЗІЛ у Луцьку.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 22 вересня на вулиці Львівській.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, водій BMW рухався на шаленій швидкості, яка сягала близько 150 км/год, вочевидь не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу, де й сталося зіткнення із ЗІЛом, який рухався в напрямку центру.

Від удару вантажівка з цеглою перекинулася, у неї відірвало задній міст.

Водії живі, отримали незначні травми, їх не госпіталізовували. Водія BMW очевидці дістали з автомобіля, він був при свідомості, проте говорити не міг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Лучанин Показати IP 22 Вересня 2018 12:34
Козацька нація.
Максим Показати IP 22 Вересня 2018 12:34
Полюбе ЗІЛ на бляхах!!!
лучанин Показати IP 22 Вересня 2018 12:38
БМВ - це діагноз!!! А БМВ на бляхах - це вирок!
Капець Показати IP 22 Вересня 2018 12:44
БМВ на бляхах... Все в одному! Співчуття водію ЗіЛа... і швидшого видужання.
Не капець до Капець Показати IP 22 Вересня 2018 15:56
Це добре,що можна так ЛЕГКО купити таку круту машину. Погано,що і права теж легко купити. Але це все не замінить водійський досвід і навички водіння,які набуваються з часом. А також не замінитьта відсутність "клепки " у голові.
Антон до Не капець Показати IP 23 Вересня 2018 10:08
Які навички водвіння?????? тут навіть без навичок людина так не поїде, тут ідіот скорівше за все під речовинами чи пяний тупо давив на газ.
Анонім Показати IP 22 Вересня 2018 12:46
ЗАБОРОНИТИ вїзд до України на БМВ без довідки з психлікарні
valdis peish до Анонім Показати IP 22 Вересня 2018 13:14
та бляхарі всі **нуті (як додуматися купити машину записану на іноземця)
Джек до valdis peish Показати IP 22 Вересня 2018 14:56
А як додуматись брати ланоси в кредит
Джек до Джек Показати IP 22 Вересня 2018 18:35
Альо,це хто тут ше себе джеком возомнив
Анонім до valdis peish Показати IP 22 Вересня 2018 15:05
купівля машини на власності іноземця - це адекватна відповідь єб""утості української влади, яка встановила космічні ціни на розмитнення
про Показати IP 22 Вересня 2018 13:37
жаль
д Показати IP 22 Вересня 2018 13:40
Це той водій що недавно під Луцьком збив насмерть велосипедиста.
Чувак до д Показати IP 22 Вересня 2018 20:20
э докази?
12 Показати IP 22 Вересня 2018 13:59
Дякувати Богу те чмо нікого не забило... і не покалічило...
Дамус Ностра Показати IP 22 Вересня 2018 14:15
Це вже повний п.з.ець!!!!!!!Далі залишилось тільки, щоб черговий хтось "не впорався з керуванням" і на "шаленній швидкості", трощачи все на свому шляху, заїхав прямісінько в приміщення Управління поліції, в кабінет начальника, що виявиться якраз "на зустрічній смузі"
Євромайданюк Показати IP 22 Вересня 2018 14:21
Це велика проблема зараз. Я вимагаю від влади зниження податків на спорткари, бо ці корчі більше 300 км/год не їдуть. Чому я повинен тільки 150, як лох їхати?
Микола Показати IP 22 Вересня 2018 14:39
коли вже , доблесна поліція буде працювати? чи то важко закупити радари, для вимірювання швидкості? курва, на премії всяким пі**рам вистачає, а на безпеку руху ні
Олександр Показати IP 22 Вересня 2018 14:45
Живий, бо на бмв
Нуну) до Олександр Показати IP 22 Вересня 2018 17:07
Живий, бо під задню балку попав, а не під передній бампер) а якби під бампер, то писали б в коментах шо шкода хлопця, такий хороший був, чемний, вітався завжди
528і до Нуну) Показати IP 22 Вересня 2018 22:19
аххахахххаха)))
Олександр Показати IP 22 Вересня 2018 14:48
Бляхи не Бляхи, яка різниця, на наших номерах що дурнів мало.
Чукча до Олександр Показати IP 22 Вересня 2018 16:02
Масіна купил,купил...ехать однако не купил...Галава совсем,однако,больной...
Лучанин Показати IP 22 Вересня 2018 15:02
Беха+бляха+пізд_к малолітній та безмозглий за кермом. І ті пізд_ки малолітні як пизд_нуті на всю голову, їм с_ка давай беху і чим сильнішу. С_ка, коли вже нарешті наведуть порядок в тій країні. Куди бл_ть не плюнь, скрізь кур_а анархія і хитрови_бані.
Алекс Показати IP 22 Вересня 2018 15:22
Дибіли скільки можна таке робити Краще мозгів би собі докупив ніж те БМВ Садити гадів надовго
Дмитро Показати IP 22 Вересня 2018 15:50
bmw на бляхах-деб*л помножений на 2
Працюю в Польщі і ма Показати IP 22 Вересня 2018 16:37
Скільки вже те чудо летіло по місту,щоб в ЗіЛа міст відірвало? Там автостанція,зупинка,люди. Немає мозгів і це в багатьох
Cерега Показати IP 22 Вересня 2018 17:38
Всі тут такі правельні хоча аби половина булаб в подібних ситуаціях.Так говорите як будто когось збили. ЗІл ? кусок заліза жалієте ? а про BMW ПОДУМАЛИ ? Якщо булаб не на бляхах беха то бурних коментів на половину менше ! а фраза "Права купил " Як будто ви "САМІ ЗДАЛИ І НЕ ДАВАЛИ НА ЛАПУ ".. . І НА ОСТАНОК ВСІМ ПО**Й НА ВАШУ ДУМКУ !
Анонім Показати IP 22 Вересня 2018 17:39
Якого депутата чи його родича повинен збити бляхарь щоб це бляхарство в Україні припинилося?
Cерега Показати IP 22 Вересня 2018 17:40
Садити ? за якогось зіла ? Проснись ти в Україні живеш !
Анонім Показати IP 22 Вересня 2018 18:09
через таких дебілів страшно по дорогам їздити. Коли ж порядок буде?
Щойно отримав права( Показати IP 22 Вересня 2018 18:26
Довбані бляхи. Ніколи правил не дотримуються. Їде бляха краще пропустити бо до біди не далеко. Терміново штрафи піднімати!!!!!
Джек Показати IP 22 Вересня 2018 18:36
А Я ЗА БЛЯХИ,БО В МЕНЕ НА ЗАПРАВЦІ СТАЛО БІЛЬШЕ КЛІЄНТІВ І НА СТО ТЕЖ ЗАВАЛ!
qqq до Джек Показати IP 23 Вересня 2018 12:46
ти будеш за бляхи до тих пір поки хтось із твоєї родини не постражбає від них
Патріотка Показати IP 22 Вересня 2018 18:41
Ці малолітні "убивці на колесах" вже достали вони і поліцейську машину не бачать. Права видавати тільки тим, що пройдуть спеціальний тест на компютері, томущо довідки з нарко і з психлікарні купляються, так як в принципі і посвідчення. Взагалі якщо не має два роки стажу тай так треба їздити не більше 59 км за год. І ще малолітні і багатолітні " розумники" може хватить наражати на небезпеку оточуючих, якщт хоч свою голову мати по частинам то просто розженись і стукнись в дерево!!!
Віталій Показати IP 22 Вересня 2018 19:09
Не " бляхи" винні. На Ланосах дураків ще більше, ніж на "бляхах", тільки де-кому вони не так сильно мозолять очі (Їх жаба душить, бо вони купили золоті Ланоси, а люди купують за ті гроші БМВ, Аудіо, Мерседеси...).
лучанин до Віталій Показати IP 22 Вересня 2018 22:14
у тебе бомжовська натура.. ти бідніший за водія самого задрипаного ануса .. і не кічся своїм мерседесом, люди купуть машини для роботи а не понти ганяти і стовби збивати..
анет до Віталій Показати IP 22 Вересня 2018 22:43
"Бляхи" винні тим що вони легкодоступні для дітей, які ще не усвідомлюють свою відповідальність перед своїми близькими та суспільством. Для таких водіїв - підлітків "бляхи" лише іграшкі..., які можна купити за два-три місяці праці за кордоном
1212 Показати IP 22 Вересня 2018 20:04
Щож ви на бляхі грузите дурні а те що наша поліція ніщить машини в дтп в яких сама виння то небачите Народ ви далеко підете якщо так будете грузить на простий народ Чи ви може наші доблісні слугі народу Бо пані Южаніна тоже прямо сказала що люди ви ніхто і я недопущу щоб прості люди могли йздить на хороших авто
Винні Показати IP 23 Вересня 2018 01:21
Не бляхи, а чиновники. Чомусь за кордоном хороші машини доступні майже у кожній сім‘ї, а кожній другій сім‘ї є окремі машини для кожного, тільки статистика випадків набагато менша. У них дтп з смертельними наслідками велика рідкість, а у нас це, на жаль, норма. Потрібно повністю змінювати систему покарань, а з водіями новачками мусить хтось їздити поряд з ремньом хорошим, і за найменше порушення по сраці лупити.
Штраф до Винні Показати IP 23 Вересня 2018 10:46
Про суму штрафів за кордоном чув? А про вартість страховки авто яка вартує більше ніж той корч на бляхах? А про швидкість 30 км/г у Франції в населених пунктах!!!!!От тому там люди і відповідальніші. А в нас їдеш 50-60 в населеному пункті по трасі тобі вже фафакають типу чому так повільно плетешся.
579 Показати IP 23 Вересня 2018 07:18
Есть информация что єто покупная дтп.
Влад до 579 Показати IP 23 Вересня 2018 23:13
Сьогодні дивились інтервю, Євгена Дмитровича, розповідав деталі допиту водія БМВ, на допиті водій БМВ не зміг пояснити чому він проїжав в час аварії тим шляхом, і чому водій більше тижня слідкував за даним зілом, камери спостереження це підтвердили.Водія взято під варту.
Лучанка Показати IP 23 Вересня 2018 11:05
Та тому ЗІЛу років так 30-40... То йому можна їздити без проблем??? Та в нас більша частина машин в Україні не пройде ТО. Я не захищаю БМВ, він винний 100%...але не через те що на єврономерах, а через те що кусок дибіла за кермом! Як показує практика, мажорчики на дорогих новеньких машинах на укр реєстрації спричинюють смертельні дтп і не несуть за це покарання!!! Міняти треба не бляхи, а систему!!!
АА6666ВР Показати IP 23 Вересня 2018 23:03
Насколько я понял выше по комантах, владельцу БМВ нужно продать беху на шрот и купить ланоса...все одобрят выше...
Бляхар Показати IP 25 Вересня 2018 05:36
Як ви уже заєбали Бла-бла все бляхи винні тільки вони Вам просто в мозок вбили що бляхи це-зло. Так бл*ть якби він їхав на жигулеві? які могли бути наслідки? Добре що дурня врятували подушки безпеки В жигулеві чи в тому ланосі вам допоможуть тільки іконки
Стас Показати IP 25 Вересня 2018 15:20
Та не важливо чи то бляхи чи наші, а коли нема прокладки між кермом та сидінням, це вже діагноз!