USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку Volkswagen пролетів між стовпами і протаранив Fiat

3 Листопада 2018 21:14
ДТП за участю легковика Volkswagen Passat та буса Fiat Ducato трапилось 3 листопада у Луцьку на вулиці Карпенка-Карого.

Так, близько 20:30, водій Volkswagen їхав у напрямку Варшавського ринку вулицею Карпенка-Карого, однак не вибрав безпечної швидкості. Тим часом із мосту виїжджав бус, якого і протаранив Volkswagen.

Варто зауважити, що водій легковика дивом вцілів, оскільки авто пролетіло між двома стовпами біля АЗС.

Водій буса стверджує, що Volkswagen летів з шаленою швидкістю, однак той все заперечує.

Зі слів очевидців аварії, у салоні Ducato знаходилась малолітня дитина. Однак про стан постраждалих наразі невідомо.

Наразі на місці події працює поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Б.С Показати IP 3 Листопада 2018 21:30
А нічого, шо бус з другорядноі на головну виізджав, і, в любому випадку, мав надати перевагу в русі?І ще, про те, шо пасат летів ви пишете (а тут спірне питання), а про те, шо бус на середину дорогии висунувся - ні(підтвердження - характер пошкодженнь і свідчення очевидців). Автор статті рєдіска.
Онанім до Б.С Показати IP 3 Листопада 2018 22:15
А світлофор хіба не працює???
Онанім до Онанім Показати IP 3 Листопада 2018 22:17
Не додивився фото, там нема світлового, але дтп відбулося на зебрі, а на ній ще не виїзді на головну. Там ще після зебри є відстань до дороги.
Б.С до Онанім Показати IP 4 Листопада 2018 00:34
Дтп відбулося вже за зеброю.
Анонім до Б.С Показати IP 4 Листопада 2018 07:12
Це якщо встиг помітити гонщика.
123 Показати IP 3 Листопада 2018 21:32
Заїхати на ОККО - завжди гарна ідея
Яник Показати IP 3 Листопада 2018 21:51
Щось за багато аврій на укр номерах Євро тачки відстають Укр. Перемагає Що зробиш як довбень йіде а другий довбень не пропустить і тоді шукають винного. Кузу міжноги ане машини йім
Окко Показати IP 3 Листопада 2018 22:45
Сидять два голуби, один каже другому: "Пур-Пур-Пур", інший відповідає : "Пур-Пур-Пур-Окко", а той радісно йому: "Пур-Пур-Окко". Заїхати на Окко - завжди гарна ідея)
Анонім Показати IP 4 Листопада 2018 07:20
Гальмівний шлах на 50 км/г 20 метрів із реакцією. На 60 км/г 30 метрів. 100 км/год 65 метрів. 110 км/год 85 метрів. Судячи по тому де авто опинилось швидкість близько сотні. А на такій швидкості при такому освітленні тебе просто не видно. Це вже другі за дві доби не пропустили льотчиків.
до б.с Віктор Показати IP 4 Листопада 2018 15:10
Ти дятел притрушений в правилах чітко прописано та встановлено швидкість руху в та поза населеним пунктом а для таких знатаків тупорилих є просте визначення безпечна швидкість от і подумай яка має швидкість лівака щоб піти по газону суть дотам тама не вийшов дибілоід
Б.С до до б.с Віктор Показати IP 4 Листопада 2018 23:55
Судячи з манери спілкування, Вітя, притрушений дятел то ти. Окрім безпечноі швидкості, в ПДР прописано про те, що учасник дорожнього руху перед початком руху повинен переконатися в безпечності маневру. І ще, я був очевидцем) А від своєі необгрунтованоі агресіі в мою сторону ти ,Вітя, вітаміни собі якісь купи. Не пожалій грошей. І серветки, бо певне зі злості монітор заплював:)
ДТП Показати IP 4 Листопада 2018 18:30
Звичайно пощастило водієві легковика, що лишився живий, бо через таких зівак, які намагаються "проскочити" і зазвичай трапляються ДТП!!!як можна не помітити на рівній дорозі фар машини?! Як можна злегковажити життям своїх дітей виїжджаючи на головну дорогу не впевнившись убезпеці свого маневру?! Але звичайно, у нас же всі типу "льотчики"))) подивіться на пошкодження машин, вивчіть фото, а тоді коментуйте, бо якби швидкість була більшою, аніж 70км/год, то картина була б зовсім іншою і це була б уже реанімація, а так все обійшлося розбитою бровою у дитини, яка знаходилася у бусі на передньому сидінні не пристебнутою, а "льотчики" чомусь навіть без царапин))) це ще слава Богу, що водій фольцвагена справився з керуванням і вивернув руль вправо, а не на смугу зустрічного руху! І Вам, Віктор, ніхто не надавав права обзивати людей!