USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку чоловік на зупинці погрожував «гранатою» і вдарив ножем перехожого. Його розшукує поліція

31 Жовтня 2019 17:54
У Луцьку невідомий чоловік погрожував «гранатою» людям на зупинці і вдарив ножем 20-річного чоловіка.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у поліції Волині.

Інцидент трапився 30 жовтня близько 22:00.

Чоловік на зупинці громадського транспорту на проспекті Соборності кинув під ноги портфель і кричав, що там граната, після чого вдарив випадкового чоловіка, який теж був на зупинці, ножем у грудну клітку.

Лучанин 1999 року народження госпіталізований у відділення реанімації.

Підозрюваного наразі розшукують.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.121 ККУ (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2019 18:10
Напишіть всю картину,чому це сталось,з якої причини,це ж не просто стояв і кинув,напевно була якась послідовність подій,причина цього всього.Можливо це знайомий його,або хтось його до цього спровокував...?
Ира до Анонім Показати IP 31 Жовтня 2019 21:40
А вы считаете нормальныи явлением разгуливать по улицам с ножеом и гранатой?! Да неважно по какой причине он это сделал- сам факт уже, что в Луцке такой бардак, что народ считает нормой поубивать друг друга- ведь на это есть причина! тьфу...
Анонім до Ира Показати IP 31 Жовтня 2019 23:05
Та не штокай ти,де я написав,що це"нормально"?Новини потрібно писати розумно,а не висмоктати з пальця.Якщо вірити що вони написали,то це ман'як не адекватний,який стояв на зупинці і кинув сумку,а потім зарізав хлопця,отак я зрозумів,а я хочу побачити всю картину,чому так сталось,можливо людина нормальна,а на нього напали і він захищався,інформація відсутня,написали про наслідок,кінець,а чому і як ні,зрозуміла?Штокає мені тут.От того ти і панікуєш бо сама нічого не зрозуміла і думаєш що якийсь дядя всіх хотів вбити.В місті порядок,в новинах бардак,а наслідок очевидний,бардак у ваших головах!!!І не повишай тон,штокало.
Лучанин до Анонім Показати IP 1 Листопада 2019 09:22
Ви реальний хам.
Ира до Анонім Показати IP 2 Листопада 2019 13:07
Хамло - оно и тут хамло. А давай ты, хамло, и я с гранатой будем друг от друга на улицах Луцка защищаться? а што, низзя? то ж нормально, ношу нож с собой, а вдруг такой, как ты, неадекват нападать начнет, вот я тебя и штокну. защищаясь... Шановний, не пащикуй, не тикай, ввімкни залишки свого мозку, що є самозахистом, а що є холдною зброєю. А якщо так тебе штиріть російська мова, наисала тобі українською, бач, мо, тобі більш зрозуміло буде. Я, бач, володію пятьма мовами вільно, пробач, що ти туписько...
Отакої... до Ира Показати IP 1 Листопада 2019 22:25
...В Одесі активіст людей зарізав насмерть...і нічого
лучанин Показати IP 31 Жовтня 2019 19:11
де саме на Соборності це сталось?
Люда Показати IP 31 Жовтня 2019 19:24
Оце так спостерігаю і жахаюсь. До 2014 року такого не було. Скільки живу то ще так страшно на вулицях не було. До чого країну довели!!! Жах!
Корiнний лучанин до Люда Показати IP 31 Жовтня 2019 20:14
АХтивiст чи вИтИран ато?
Ку-ку до Корiнний лучанин Показати IP 31 Жовтня 2019 23:33
Або тупий "корінний лучанин".
555 Показати IP 31 Жовтня 2019 21:01
Краще б зробили систему відеоспостереження по місту замість електронних квитків у транспорті. Вже по районних центрах працює система безпечне місто.
Євробидло Показати IP 1 Листопада 2019 10:24
Чувак Хелловін святкував. Атавіста певно.
ЛисЛис Показати IP 1 Листопада 2019 17:06
Была свидетелем ситуации, на остановке ПортСити чувак просто растолкал парней кинул сумку и швайкеул ножом. Без словесных перепалок, без конфликта, просто ударил ножом из ниоткуда. Самое страшное, что его не словили сразу, парень которого порезали, был в шоке, от неожиданности и резкости ситуации за ним никто не погнался