USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку патрульне авто зіткнулося з Audi

27 Травня 2019 16:28
У Луцьку сталася аварія за участю авто патрульної поліції та Audi.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася близько 16 години 27 травня на вулиці Рівненській.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, патрульні, рухаючись вулицею Рівненською, не доїжджаючи до кільця, увімкнули сирену і намагалися здійснити розворот.

У цей момент і сталося зіткнення з легковиком Audi A6.

Удар прийшовся у передню праву частину легковика, де сиділа пасажирка. Жінка від госпіталізації відмовилася.

Автомобілі отримали механічні ушкодження.

Зі слів очевидців, патрульні не викликали колег, а самостійно оформляли протокол аварії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучани Показати IP 27 Травня 2019 16:36
Таксі без документів .
2011 до лучани Показати IP 27 Травня 2019 17:13
Та да служби 579) позавчора викликали знайомі приїхав чортяка то думали не доїдим
Прокуратура Показати IP 27 Травня 2019 16:45
Через подвійну суцільну. Молодці
777 Показати IP 27 Травня 2019 17:02
А чего там. правила не для них писаны. Захотел через двойную . мигалку включил и все. Ты король мира. Сами и дтп оформили.Сервис от новой полиции. А то что тачку побили.да кто их считает.
Олень Показати IP 27 Травня 2019 17:08
Молодці
пенсіонер Показати IP 27 Травня 2019 17:10
Пінгвінить. Дайте нормальну пенсію людині,хай відпочиває.
Джек Показати IP 27 Травня 2019 17:45
Бачив все.Цьому чоловіку шо був за рульом в поліції,нада руки повідривати разом з погонами
Тор Показати IP 27 Травня 2019 19:31
Поліцейським велосипеди, свистки і рогатки. Для початку.
Джек до Тор Показати IP 27 Травня 2019 22:42
А рогатки нашо???Ше очі повибивають один одному!Вони влучно стріляти тільки в КОНТР СТРАЙКУ вміють
Водій Показати IP 27 Травня 2019 19:59
Самі на себе склали протокол ? Це як так ?
Волинь Показати IP 27 Травня 2019 22:20
Дорогі машини у поліції
Лучанин2 Показати IP 27 Травня 2019 22:24
А чому на себе? То ж з мигалками...
Руслан до Лучанин2 Показати IP 28 Травня 2019 13:02
Той що що змигалками?ти права купив?
Григорій Показати IP 28 Травня 2019 22:44
Все і так зрозуміло що, поліція винна і вона повинна понести відповідальність, а не намагатися відмазатись. Вони чоловіки чи кугути?