USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

П'яні молодики на смерть збили жінку у Луцьку та втекли з місця ДТП

7 Грудня 2019 10:25
На вулиці Карпенка-Карого у Луцьку, в ніч із 6 на 7 грудня, близько 00:00 автомобіль на смерть збив жінку.

Про це пише Під прицілом з посиланням на очевидців. Інформацію про ДТП підтвердили у патрульній поліції Волині.

Зі слів очевидців, жінка переходила дорогу навпроти ТЦ «Ювант», в той час група молодиків в стані сильного алкогольного сп’яніння рухалась проїжджою частиною на автомобілі BMW 528.

Від сильного удару жінку відкинуло на 50 метрів.

Винуватці аварії намагалися втекти з місця ДТП, про те, в саме цей момент вулицею рухалось авто патрульної поліції, які стали свідками аварії.

Під час погоні до патрульної поліції приєднався ще один екіпаж. Під час переслідування зловмисники пошкодили ще одну автівку на вулиці Рівненській.

Патрульні наздогнали й затримали підозрюваних у Гаразджі. Поліція встановлює особу загиблої, відомо, що жінці близько 40-45 років, родичі не відгукнулися.

Деталі згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Міра Показати IP 7 Грудня 2019 10:33
Коли нарешті почнуть карати за п'янство за кермом ? Скільки ще життів має обірватися під колесами п'яних покидьків?
Вася Показати IP 7 Грудня 2019 10:56
Покидьки!!!!! СКільки влада так буде мовчати і не робити жорсткі дії??????!!!! Що це таке робиться щоб люди втрачали життя через п"яних хамів ???????
Волиняка Показати IP 7 Грудня 2019 11:39
Відмажуть...
я Показати IP 7 Грудня 2019 11:47
А , ми повинні в наших дорогих суддів запитати про це.... чому вони такі рішення приймають ...по цьому питанню до СУДДІВ звертайтесь
Анонім Показати IP 7 Грудня 2019 12:36
Відірвати їм яйця
Янеробот Показати IP 7 Грудня 2019 12:40
В тюрму! І позбавити прав пожиттєво!
народна прокуратура Показати IP 7 Грудня 2019 14:47
Як завжди винна влада. Вже і штрафи підняли і поліцію змінили, а все влада винна. Коли наші бидлолюди почнуть питати з себе самих про свої вчинки? є стара істина: біля кожного дебіла поліцейського не поставиш
Правда Показати IP 7 Грудня 2019 16:36
А чому поліція не застосувала зброю,смертельна ДТП,пяний водій міг ще когось вбити,та і думаю людей майже не було,ніч.На ураження було б законно,побоялись...
123 до Правда Показати IP 7 Грудня 2019 17:34
Ви б самі поліцейських затаврували б в такому випадку. А ці от вибл_дки були б невинними жертвами. ТАКЕ ВЖЕ БУЛО ПАРУ РОКІВ НАЗАД, І ПОЛІЦЕЙСЬКОГО СУДИЛИ. ЗГАДАЙТЕ !!!