USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцьку шукають перевізника на маршрут до Вишкова

13 Грудня 2019 18:27
У одному із районів Луцька – на Вишкові, на лінії їздить лише один автобус, який є власністю Луцького підприємства електротранспорту. Через велику затрату пального він – збитковий для міста, тож з часом транспортний засіб планують зняти з маршруту. Проте це трапиться лише у випадку, коли хтось із перевізників погодиться подати заявку на участь у конкурсі на цей маршрут.

Про це під час позачергового засідання виконкому повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.

«За станом на сьогодні у районі Вишків курсує лише один збитковий автобус. Він є власністю Луцького підприємства електротранспорту. Валідатором він ще не обладнаний, оскільки знаходиться у статусі тимчасового перевізника», – зазначив головний транспортник Луцька.

На це виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що така ситуація триватиме, поки не знайдеться перевізник, який погодиться взяти участь у конкурсі на цей маршрут.

«Якщо виникла така ситуація, що людям немає як дістатися до роботи, то що було робити? Цей автобус не братиме участі в системних перевезеннях, бо він для нас збитковий – там величезні затрати пального. Та сьогодні це автобус тимчасово возить громадян, поки не відновиться рух на маршруті № 26. Щойно знайдеться перевізник, який погодиться взяти участь у конкурсі на цей маршрут, ми знімемо збитковий автобус з лінії», – сказав посадовець.

Натомість Володимир Степанов акцентував, що якщо до 19 грудня жоден перевізник не виявить бажання подати заявку на конкурс на маршрут № 26, валідатор встановлять у той автобус, що нині сполучає район Вишків із містом, попри його збитковість.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Lol Показати IP 13 Грудня 2019 20:29
Я хочу
??? Показати IP 13 Грудня 2019 20:29
Як збитковий? 6 гривень це над прибутки.І це їздить один без конкуренції і збитковий?
Анонім до ??? Показати IP 14 Грудня 2019 03:20
Їздить з Селищної до промення, і забита людьми маршрутка ... Збитковий????? 4 км замість 12ти....
Стомленийвідбрехунів Показати IP 13 Грудня 2019 21:13
А на 9а вже є перевізник. На ЛХП теж немає чим доїхати. Чомусь це міську владу не хвилює.
Людмила Показати IP 13 Грудня 2019 21:40
Попереджують, що маршрут збитковий, і в той же час надіються, що знайдеться дурень, який буде в збиток собі возити пасажирів? Що в них в голові? Рівень нижче Кличка.
Загорецька до Людмила Показати IP 14 Грудня 2019 03:21
Він не збитковий....
Знайка Показати IP 13 Грудня 2019 21:45
На 26 зараз їздить стандартний автобус "Богдан" А092, подібні машини у більшості перевізників. Якщо в приватників автобуси приносять прибуток, а в ЛПЕ лише збитки - виникає питання до керівництва депо. Тим більше що машина одна на маршруті.
Лучанин Показати IP 13 Грудня 2019 21:50
Кожен справжній спеціаліст в області пасажирських перевезень знає що існує лише один спосіб вирішення збитковості маршрута - це компенсація збитків від надприбуткових маршрутів. Відповідно має існувати умова що як на збитковому, так і на надприбутковому маршруті має працювати один і той самий перевізник. Невже за цей час не можна було знайти перевізника на цей та на інші маршрути? Таке враження що нам намагаються під виглядом "Ну ви ж бачите..." знову повернути тих "маршрутчиків" з їхніми зламками та хaмcтвoм. А коли мешканці міста зможуть дійсно відчути себе людьми?
Вишків Показати IP 13 Грудня 2019 22:48
Чіткий графік руху маршруток і люди будуть збиратися саме в цей час на зупинках. Поставити валідатори у маршрутках, та вже по них буде видно чи збиткові рейси маршруток 26 і 26а.
Саша Показати IP 14 Грудня 2019 01:25
ранком і ввечір в ці маршрутки не можна запхнутись. а тут одна і збиткова. ще й маршрут врізаний до 4км!промінь -вишків... думаю цей "знавець транспорту" має на увазі всю протяжність маршруту 26. тобто вишків-львівська.цей думаю реально був збитковий.
Загорецька Показати IP 14 Грудня 2019 03:30
Та Вишкові потрібно попрощатися з Луцьком і приєднатися до Жидичинської територіальної громади. ) Включно з ківерцівською вулицею. І всіма підприємствами які наповнюють бюджет міста. Буде весло)