USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку водійка Toyota в’їхала у паркан. Фото

11 Квітня 2021 08:27
У Луцьку на вулиці Ківерцівській біля авіазаводу «Мотор» водійка автомобіля Toyota Yaris не впоралась з керуванням і в’їхала у паркан.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася близько 21:30 години. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Зі слів очевидців, водійка транспортного засобу Toyota Yaris чорного кольору, виїжджаючи із гаражного кооперативу, що знаходиться неподалік від місця аварії, з незрозумілих причин не впоралась із керуванням та в’їхала у бетонний паркан.

Унаслідок ДТП постраждалих немає. Однак автомобіль зазнав значних механічних ушкоджень.

Окрім того, внаслідок удару деформувалися бетонні плити паркану гаражного кооперативу.
Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ага Показати IP 11 Квітня 2021 09:47
В одній руці помада, в іншій телефон, дивилася в дзеркало, а тут ще й каблучок застряг... А взагалі вона тут ні до чого - воно саме.
так до Ага Показати IP 11 Квітня 2021 11:02
з підводи пересісти на авто... не просто((- полішучка хіпує
Пані до Ага Показати IP 11 Квітня 2021 11:11
В одній руці цигарка, в інший кава, дивиться в телефон, іноді говорить іноді чухає пах плюс вчорашній перегар, ще зазвичай тікає з місця пригоди. Стереотипи для олухів
123 до Пані Показати IP 11 Квітня 2021 15:42
Ще потім пальці обнюхує
Волиняка Показати IP 11 Квітня 2021 11:05
Чому передні фари не горять? Забула включити?
Баба за кермом Показати IP 11 Квітня 2021 11:22
Понаставляли всіляких парканів, стовбів, нормальній людині на автомобілі проїхати не можливо!!!
Лев Показати IP 11 Квітня 2021 11:35
Перестаньте верзти дурниці! У жінки заклинило кермо!
Ахахаха до Лев Показати IP 11 Квітня 2021 14:52
Мозги в неї заклинило!
Авжеж до Лев Показати IP 11 Квітня 2021 15:12
Заклинило об педаль газу?
Чоловік до Лев Показати IP 11 Квітня 2021 15:35
В голові?