USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Вся будівля у графіті: власнику луцького пабу дали три місяці, аби привести заклад до належного вигляду

29 Грудня 2021 07:00
До кінця березня власники «ПАБ «Олдскул» на вулиці Винниченка, мають вирішити питання з охороною, відеонаглядом і привести фасад до належного вигляду.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому Луцької міської ради. Зокрема, розглядалося питання про встановлення режиму роботи закладу.

Як повідомив член виконавчого комітету Віктор Ящук, є сумніви в тому, що там є відеонагляд і договір на послуги з охорони, що є обов’язковим для закладів, які працюють у нічний час.

Крім того, зауважив міський голова Ігор Поліщук, зовнішній вигляд фасадів теж в неналежному стані: «Приміщення в жахливому стані, все розписане графіті, штукатурка обвалюється».

Урешті члени виконкому ухвалили встановити режим роботи закладу з 11.00 до 4.00 поки що до 31 березня. Водночас власнику вирішили скерувати листа, в якому йдеться, що до цього часу він має привести приміщення до належного вигляду і вирішити питання щодо охорони.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лучанин Показати IP 29 Грудня 2021 08:15
Закрийте, будь ласка, цей кабак. лише бруд та шум від нього, та неадекватні сексменшини
коцик до Лучанин Показати IP 29 Грудня 2021 08:41
а які меншини?
Лучанин до коцик Показати IP 29 Грудня 2021 08:54
неадекватні
Смаколик до коцик Показати IP 29 Грудня 2021 10:32
Секс
Куголік до Смаколик Показати IP 29 Грудня 2021 15:00
Меншини
клоун Показати IP 29 Грудня 2021 09:03
Власником цього "недопабу" є жінка судді Волинського адміністративного суду Волдінера Ф.А. хай пояснить, що це за такий "стиль"!
Волдеморт до клоун Показати IP 29 Грудня 2021 09:50
Жінкам суддів тримати бари не забороняється
ага до Волдеморт Показати IP 29 Грудня 2021 11:01
Бо жінкам суддів ,прокурорів депутатів критично не вистачає коштів які приносять і привозять іхні чоловіки.-отож вони"" вимушені"" мати свій бізнес""""
Волдеморт до ага Показати IP 29 Грудня 2021 13:40
то називається відмивання доходів. можу посперечатися, що він в них неприбутковий, звідки в говнарів кошти?!
за правду до ага Показати IP 29 Грудня 2021 21:09
паб відкрили, коли чоловік власниці не працював суддею і взагалі не перебував на будь-якій державній посаді
ЗнайЮ Показати IP 29 Грудня 2021 11:30
Та скоро розвалять той міні Шанхай, з тих декілька хатів.
R2-D2 Показати IP 29 Грудня 2021 11:45
Ну, за весь наскальний живопис сперечатися не буду, а Джим Моррісон вийшов непогано.
Більше туди ні ногою Показати IP 29 Грудня 2021 12:07
Сама зариганська кнайпа в місті
Читач Показати IP 29 Грудня 2021 22:10
А фасад яким боком? Це їхня фішка, у них же неформальний стиль!