USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Смертельна ДТП за участю швидкої на Волині: встановили причину аварії

22 Липня 2019 12:18
Причиною дорожньо-транспортної пригоди, під час якої на маневицькому перехресті поблизу Оконська перевернувся автомобіль невідкладно швидкої допомоги, став раптовий інсульт у водія «швидкої». Нагадаємо, смертельна аварія забрала життя у двох людей, ще двоє – у важкому стані.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив в.о. директора Комунального підприємства «ВОЦЕМДМК» Володимир Шмаль.

З його слів, медики та експерти встановили, що причиною масштабної аварії на маневицькому перехресті поблизу Оконська став раптовий інсульт, що трапився у водія «швидкої допомоги» під час руху.

«Спочатку цього не встановили, тому що у чоловіка був свіжий крововилив від удару. Але коли він потрапив до лікарні, після чисельних досліджень та діагностики, ми встановили, що в нього трапився інсульт. І, хоча щодня перед виходом на роботу лікарі проходять перевірку, інсульт – це така річ, яку спрогнозувати неможливо. Це і стало причиною аварії, під час якої загинув пацієнт та донька пацієнта, яка його супроводжувала», - розповів медик.

Також він зазначив, що, за станом на сьогодні, водій «швидкої», що перекинулась під час масштабної ДТП на маневицькому перехресті, перебуває на лікування у відділенні нейрохірургії Волинської обласної лікарні.

Нагадаємо, 1 липня на Волині автомобіль швидкої медичної допомоги, що рухався з проблисковими синіми маячками, перевернувся внаслідок зіткнення з вантажівкою. У результаті дорожньо-транспортної пригоди загинув пацієнт, його донька, ще двоє осіб – у важкому стані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 22 Липня 2019 13:47
Страшна трагедія. Її можна було б уникнути, якби перехрестя зробили з коловим рухом. У Польщі такі всюди, і всі знижують швидкість перед ними. А тут все з лайна...
Василь до Лучанин Показати IP 22 Липня 2019 15:50
Це дорога міжнародного значення на ній не може бути кілець, мости з розвязкою - будь-ласка, а кільця - ні!
Андрій до Василь Показати IP 22 Липня 2019 17:14
В м.Сарни на цій дорозі є кільце
Іван Показати IP 22 Липня 2019 15:14
У Білорусі при виїзді на головну автомагистраль з другорядної дороги кладуть до 7 лежачих поліцейських, та ще з асфальту.... Ні в кого навіть думки не виникає не загальмувати...
здравомислячий до Іван Показати IP 22 Липня 2019 17:16
Ви що статтю не дочитали?До чого тут лежачі поліцейські.То ж в статті написано, що у водія швидкої під час руху стався інсульт.Коли у людини стається інсульт вона не може нічого зробити з собою.Водій не міг ніяк загальмувати.В цей час в людини віднімає все тіло.Тут і лежачі поліцейські не допомогли б,бо машина їхала на великій швидкості.
Заручник обставин Показати IP 22 Липня 2019 16:34
Другий етап медреформи. Водій кожного дня возив медиків і не попросив консультацію у лікарів. Думаю дорожні знаки, дороги, правила дорожнього руху тут нідочого.
Олександр Показати IP 22 Липня 2019 18:19
Хоч і водій але свій, відмазують!
3д до Олександр Показати IP 22 Липня 2019 21:04
Перегляньте відео....Коли водію стає погано за рулем тоді він і всі заручники ситуації і нема чого говорити про відмазування.....
Андрій Савчук Показати IP 22 Липня 2019 21:41
Олександр, вас там не було і ви не можете знати як все було, ви всі такі діванні кореспонденти розумні шо я не можу , перш ніж коментувати треба достовірно знати ситуацію а не ліпити всяку хєрню!
Владимир Показати IP 22 Липня 2019 23:54
Скоро с такой зарплатой водителей вообще не будет на скорой помощи! Раньше очередь была из водителей,а сейчас ....,короче скоро скорой будет п...ц! Машин новых нет,запчастей тоже,не машины,а дрова!
Олег Показати IP 23 Липня 2019 08:43
Всі знають про проблему на Маневицькому перехресті. Однозначно потрібна кільцева розвязка. Медики швидкоі стали заручниками трагічних обставин . які з кожним можуть статись.Водіі перед чергуванням проходять обовязковий медичний огляд згідно інструкцій і діючих наказів.А те що сталося
Олег Показати IP 23 Липня 2019 08:44
Ніхто не застрахований.
Володимир Показати IP 23 Липня 2019 09:09
Коментарі на рахунок спецсигналу зайві.Оскільки у всьому спецтранспорті використовуюються проблискові маячки .А звукові сигнали по необхідності . А різні домисли та дописи це суб"єктивно.
МАНЕВИЧ Показати IP 23 Липня 2019 16:24
ОДНОЗНАЧНО З ВОДІЄМ ЩОСЬ СТАЛОСЯ, ВІН ЖЕ ТЕ ПЕРЕХРЕСТЯ ДОБРЕ ЗНАВ І ЗАВЖДИ ОСТОРОЖНО ПРОЇЗЖАВ
Натали Показати IP 25 Липня 2019 11:28
Смущает то,что о судьбе медиков практически ничего,как буд- то это чемоданы,а не люди.
103 до Натали Показати IP 4 Серпня 2019 07:17
ідуть на виздоровлення