USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

Вулицю Львівську в Луцьку хочуть перетворити на магістраль із насиченою торгівлею

27 Серпня 2020 16:22
У перспективі власники окремих земельних ділянок прагнуть перетворити вулицю Львівську на магістраль із яскраво вираженою торгівлею.

Про це йшлося 27 серпня під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Депутати розглянули проєкт рішення Про погодження коригування проєкту детального плану території житлового кварталу в межах вулиць Львівської, Городецької, Олени Кульчицької та Вільямса у місті Луцьку.

Як розповів керівник управління містобудування та архітектури Веніамін Туз, один із власників земельної ділянки хоче змінити її цільове призначення – з житлового будівництва на комерційне.

«У цьому й полягає коригування цього проєкту. Планується будівництво невеликого торгового центру з фасадом на вулиці Львівській, – сказав Веніамін Туз. – У новому генеральному плані ця тенденція буде зберігатися, тобто ми бачимо бажання учасників містобудівних процесів вздовж вулиці Львівської розвивати комерцію».

Також на розгляд винесли ще один проєкт рішення – Про надання дозволу на розроблення проєкту детального плану території в межах вулиць Львівська, Гончарівка, Левітана в місті Луцьку.

Веніамін Туз повідомив, що новий власник земельної ділянки на вулиці Львівській також хоче розвивати комерцію.

«Очевидно, що вулиця Львівська в перспективі набуде вигляду магістралі з насиченою торгівлею. Власне, один із власників земельної ділянки хоче запропонувати своє бачення розвитку цієї території», – сказав він.

Та нагадав, що свого часу цей землевласник хотів розмістити на своїй ділянці десять тимчасових споруд, однак його сусіди були категорично проти такої ідеї.

Депутат Віктор Ящук звернув увагу, що власники земельних ділянок не повинні вирішувати долю цілого району.

Далі проєкти рішень розглянуть на сесії міської ради.

Фото – ілюстративне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 27 Серпня 2020 17:09
Власне якби я мав ділянку на Львівській то був би проти сусідства з торговими точками, особливо якщо вони за парканом. Але якщо народ не проти... Разом з тим не забувайте що до цих точок будуть люди їхати на авто, а місце для стоянки ніхто не передбачає, а на це в першу чергу треба звернути увагу. До того ж треба буде розширяти вулицю, а про це зараз ніхто не думає.
Bohdan до Лучанин Показати IP 27 Серпня 2020 20:43
А звідкіля така інформація ще не буде паркомісць і інше. Для чого розширювати вулицю. Чому ви свої якісь страхи і не розуміння сучасних урбаністичних тенденцій видаєте за істину в останній інстанції. Ще тільки пройшла мова про зміну цільового призначення а у вас вже все стоїть і не має де запакувати. Якийсь нонсенс. Що не буть аби ляпнути
Сусід до Bohdan Показати IP 28 Серпня 2020 14:19
У другому випадку дна ділянці стояв житловий будинок , між іншими будинками , вихід зразу на тротуар і проїзду частину . Там зовсім нема як створювати "десять торгових місць " .тож треба буде завозити товар .люди будуть ходити ,машини зупинятись. Там проїжджа вулиця .але власник вперся і проситься .одні придурки дозволять . А потім клопоту буде , як відмінити.
127 Показати IP 27 Серпня 2020 17:57
Рада перед выборами заигрывает с базарниками.
Саша Показати IP 27 Серпня 2020 20:52
Той мусорнік біля автостанції давно пора застоїти
Andrij до Саша Показати IP 28 Серпня 2020 10:15
В городе сплошные базары, торговые Центры, бары и рестораны.... а денег то у людей на это всё нету !!!!!!
ABC до Andrij Показати IP 28 Серпня 2020 15:17
А ви зайдіть якось ввечері в бар або піцерію. Вільних місць не знайдете.
Ната Показати IP 27 Серпня 2020 21:32
"В межах вулиць Львівської, Городецької, Олени Кульчицької та Вільямса у місті Луцьку" вже давно все забудоване, де вони в цих межах щось збираються побудувати? Будуть руйнувати житлові будинки??? Вже Сафрон забрав частину проїжджої частини вулиці Городецька, то ще заберуть сквер на Даньшина, та парковку навпроти під забудову На перехресті Львівської та Станіславського є вільна ділянка, яку вже давно варто облагородити, але тут ні слова про цю ділянку
Ешлмплбти Показати IP 28 Серпня 2020 00:30
Не будьте наївні, після виборів про всі ці "ініціативи" ніхто і не згадає
Сусідка Показати IP 28 Серпня 2020 06:48
Ага ,один власних захотів і вит- раз змінили.Адля чого ,чи можна ,шо там буде? Так можна захотіти багато чого.То напевно про ду діляночку де хочуть бущар втулити ,напроти "автотуриста"?? Геть вже подуріли зі своєю торгівлею!!
Житель Львівської Показати IP 28 Серпня 2020 07:17
А ви спитали жителів мікрорайону, чи нам потрібно таке сусідство? Нам вистачає комерційних точок. У цьому районі розташовані АТБ, SPAR, м'ясна точка, Тростянецькі ковбаси і т д. І хто дав право змінювати призначення земельної ділчнки????
куркуль до Житель Львівської Показати IP 28 Серпня 2020 11:38
жителям львівської і інших районів повідомляю-чим більше магазинів, тим більша конкуренція між ними, як наслідок-менші ціни для споживачів... а на обідрані хати і засрані двори треба ввести податок і змусити іх власників облаштовувати свою власність або продавати.
Лучанка Показати IP 28 Серпня 2020 08:48
Я живу на одній з цих вулиць і категорично проти віддавати свою власність під знос!!!! Спочатку потрібно спитати жителів цих вулиць чи вони згідні, а тоді виносити на сесію міської ради будь-які рішення!!!
Андрій Показати IP 28 Серпня 2020 09:52
Там не можливо на городецьку проіхати, або АТБ грузиться або кодло машин напаркувалочь до Сафрону. Їм сигналиш а вони ще й возмущаються»ми на сервіс приіхали»
Green Показати IP 28 Серпня 2020 12:01
Їм власники приватних будинків влаштують "забудову'!!!
фівапр Показати IP 29 Серпня 2020 10:50
Наївні. Рано чи пізно призначення ділянки змінять, питання - як домовляться, але то не ваше діло. Якщо вулицю будуть забудовувати під комерцію, ціни на ділянки виростуть, самі побіжите стояти у черзі щоб свої хати комерсантам продати, років через 10-20. По нормальному робиться план розвитку міста чи району, виноситься на обговорення, потім швидко виростають сучасні будівлі, все гарно, зручно, нові робочі місця. Але "по нормальному" то не про Україну.