USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зґвалтування, зброя і викрадення людини: що відомо про лучанина, який втік з суду. Фото

13 Вересня 2021 17:43
Зґвалтування, незаконне позбалення волі та незаконне поводження зі зброєю – далеко не весь «букет» злочинів, що тягнуться за волинянином, який 13 вересня втік із Луцького міськрайонного суду.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо із власних джерел.

Як інформують джерела, 40-річний мешканець селища Любешів Волинської області перебував під домашнім арештом, а отже на суд їхав без супроводу конвою.

За втікачем тягнеться цілий «букет» злочинів, про які стало відомо під час слідства. Саме тому суд хвалив рішення про зміну запобіжного заходу – від домашнього арешту до тримання під вартою.

Зокрема, раніше йому інкримінували злочини за статтею 146 Кримінального Кодексу України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ст. 152 (Зґвалтування).

У пресслужбі суду повідомили, що розглядали справу про обрання запобіжного заходу. Як тільки суддя оголосив ухвалу, чоловік вийшов з зали суду і покинув приміщення.

Прессекретар служби судової охорони у Волинській області Євгенія Ковтун в коментарі редакції зазначила, що функцію конвоювання повинна була здійснювати поліція.

«Служба судової охорони не мала права його затримувати, бо не була попереджена про вирок судді. Співробітники не були в залі засідання, де був винесений вирок, їх не попередили про нього. Служба судової охорони несе функцію охорони громадського порядку, але не функцію конвоювання», – зазначила Євгенія Ковтун.

На вигляд підсудний худорлявої тілобудови, середнього зросту, із блідою шкірою обличчя. На момент втечі був повністю одягнений у чорний одяг – спортивний костюм із курткою на довгий рукав, кепку та кросівки. Мав при собі пакет світлого кольору.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що підсудний, який 13 вересня втік із будівлі Луцького міськрайонного суду на вулиці Конякіна, неодноразово відбував покарання раніше, зокрема за зґвалтування.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 13 Вересня 2021 18:08
За таку клоунаду потрібно відразу звільняти...
Народна прокуратура до Анонім Показати IP 13 Вересня 2021 21:11
Точно. Суддю. Про що цікаво цей служитель Феміди думав, коли змінював запобіжний захід, не повідомивши про свій намір взяти під варту, ні судову охорону, ні поліцію? Він що, не мав можливості це зробити , перебуваючи у нарадчій кімнаті і зателефонувавши їм чи пославши свого помічника?
Лучанин Показати IP 13 Вересня 2021 18:18
Неодноразово судимий за злочини пов'язані з насильством. Висунута підозра у скоєнні злочину, пов'язаного з насильством. Запобіжний захід - домашній арешт. Вони там у тому правосудді однозначно й****лись.
дідо Показати IP 13 Вересня 2021 18:39
коли заступник начальника охорони їздить пяним по деревах, то втеча злочинця не дивно...
Ой ) до дідо Показати IP 14 Вересня 2021 00:51
Маєте підтвердження своїх слів? Чи просто так балаболите?)
До держави Показати IP 13 Вересня 2021 19:11
Які ж ви лохи...)
В . Показати IP 13 Вересня 2021 21:05
Прои...али
Тот Показати IP 13 Вересня 2021 23:22
Барани безголові
Куні Показати IP 14 Вересня 2021 00:19
Обіср.лися як завжди!
справедливий Показати IP 14 Вересня 2021 08:51
Дуже круто . шедевр . коли охороняли солдати Нацгвардіі за безплатно було все добре . прийшла судова охорона із зарплатнею в 25000 грн ...... це не іхні функціі......
Ой до справедливий Показати IP 14 Вересня 2021 09:41
Згідний з вами, за кордоном ця функція на судових службах, в нас теж так має бути, не пере трудились би
Дзвоніть на 102 Показати IP 14 Вересня 2021 10:07
У нас в Україні так завжди у правоохоронних структурах: ліва рука не знає, що буде робити права рука або навпаки. А звідси всі негаразди та непорозуміння. Тепер цей злочинець може легко перетнути кордон з Білорусією, а там далі...???
Психопланетарій, Лип Показати IP 14 Вересня 2021 13:54
Якщо цей бродяга не дурнуватий, як решта, то вже приклеїв вуса чи бороду та начепив окуляри, а поряд з цим одягнув інший одяг. Якщо злочинець зміг підкупити Любешівського суддю, який змінив йому запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт, то підкупити прикордонників немає проблем, і скоро буде Серьожа у Білорусії. Якщо вже не там розгулює...???
олег Показати IP 14 Вересня 2021 18:37
то суддя дибіл, не виключаю що мама чи тато в нього чи в не ї теж суддя бувший чи прокурор купили диплом та судять
111 Показати IP 15 Вересня 2021 06:59
Так хто ж цей суддя розумник через якого зараз будуть всі получати.