USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Заміжня, працювала в Луцьку: відоме ім'я загиблої у ДТП в Копачівці дівчини

25 Січня 2020 20:55
23-річну дівчину, яка вчора загинула у ДТП в Копачівці, звали Ірина Мерчук.

Як повідомив у фейсбуці родич загиблої, начальник Управління патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук, її збив на пішохідному переході водій, у якого за минулий рік було 4 штрафи за водіння. До слова, його авто знайшли у Княгининку, самого винуватця розшукують.

«Вчора ввечері нашої красуні не стало...

Чергова сволоч за кермом збила її на пішоходному переході, втік і лишив помирати у [мого, - ред.] брата, Григорія Мерчука на руках.

Біль родини не передати, Іринка 23 роки.

Я не хочу проводити паралелі, смерть на дорозі це один з переліків моєї роботи,і нажаль висновки причин в мене одні і ті самі – мізерні штрафи (в минулому році «водій» мав їх 4, він поки ховається, але ми його знайдемо, знаю точно), людська самовпевненість, які в комплексі забирають в рік близько 3500 тисячі життів...невинних життів!» – йдеться у дописі.
Як зазначається на її сторінці у фейсбуці, Ірина Мерчук була заміжня, закінчила ЛНТУ, працювала в Сільпо у Луцьку.

Редакція щиро співчуває рідним та близьким Ірини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 25 Січня 2020 22:08
Більш за все був п'яний тому й втік ...
Сергій до Лучанин Показати IP 26 Січня 2020 00:32
Так і є, напевно, зараз відсижується десь, щоб хміль з крові вийшов. Дурні люди, що вживають, по-перше гроблять своє здоров'я, нерви близьких, по-друге, дають на собі заробляти, ну і по-третє, такими випадками руйнують щастя інших.
право Показати IP 25 Січня 2020 22:31
Допоки не введуть до порушників будь яких ПДР драконівських штрафів - нічого не зміниться!!!
Микола Показати IP 25 Січня 2020 23:38
співчуваю,вічна память
Святослав Показати IP 26 Січня 2020 10:19
Коли за смерть буде аналогічне наказання і ніякі гроші і зв.язки не допоможуть тоді стануть їздити не порушуючи правила.
Народна прокуратура Показати IP 26 Січня 2020 11:09
Ні, Сергію, ти робиш неправильний висновок. Причина - не розмір штрафу, який і так дуже високий порівняно з зарплатами українців. Причина - тотальна вседозволеність і анархізм, притаманні нашому народу, до чого і ти також на Майдані долучився свого часу. Впевненість у тому, що я можу робити будь-яку підлість, якщо цього хочеться, а представники влади не мають права щось мені забороняти, бо - найвища цінність. А увипадку чого, починати верещати про революційнук доцільність і протидію корупції.
Знаю Показати IP 26 Січня 2020 12:42
Доки не поборять корупцію в судовій системі, толку не буде.
Народна прокуратура Показати IP 26 Січня 2020 21:03
Порушувати ПДР тебе змушують корумповані судді?
Міщанка Показати IP 27 Січня 2020 10:59
Ні, проте саме судді крутять законами, як дишлом і у результаті за крадіжку дають 5 років тюрми, а за смерть на переході через п'яного чи накуреного водія - 2 умовно
Народна прокуратура Показати IP 27 Січня 2020 20:43
Але крадіжка вчиняється винним умисно, а ДТП - це необережний злочин, тому й таке покарання. І придумали це не судді, а законодавці.