USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Звільнили начальника відділу Волиньради, який виїхав за кордон

2 Квітня 2022 19:43
Начальника відділу комунального майна Волиньради Михайла Імберовського звільнили на підставі заяви про звільнення за власним бажанням.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Відповідну заяву підписав голова Волиньради Григорій Недопад.

Нагадаємо, начальник відділу комунального майна Волинської обласної ради Михайло Імберовський виїхав за кордон за кілька днів до російського вторгнення, і досі він так й не повернувся. Більше того, заява на відпустку, яку нібито він написав, ймовірно, підроблена.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Азаза Показати IP 2 Квітня 2022 20:07
Що це за така заява на звільнення за власний рахунок?
Справедливість Показати IP 2 Квітня 2022 21:07
Враховуючи як його майно було "зароблене" не посильною працею, звільнити мало, а потрібно конфіскувати все майно здобуте за період, щоб був на посаді.... думаю багато в нього нерухомості та ділянок у межах області і не тільки...а то відсидить за кордоном, а потім приїде і буде далі жити, просте звільнення - найлегший варіант, думаю нашим органам потрібно звернути увагу на те, що відбувається...
Красавци Показати IP 2 Квітня 2022 21:23
Нічого не скажеш звільнили з усіма військовими почестями ще б матдопомогу за 2022 рік виплатили б і надали б службову квартиру
Іра Показати IP 2 Квітня 2022 21:39
І де справедливість??????????втік і за власним бажанням, а де стаття,він призивного віку
Ігор Показати IP 2 Квітня 2022 21:58
А де ж кримінальна справа на його?
Укр Показати IP 2 Квітня 2022 22:40
Сучий потрох
ветфельдшер Показати IP 3 Квітня 2022 07:34
В недопада затремтіли піджилки за власну шкуру, тому "звільнили". Запахло смаженим. Закінчиться війна і люди розберуться з цими шваграми, земляками і іншою нечистю. Треба давно чистити авгієві стайні від цієї нечисті.
Qwerty Показати IP 3 Квітня 2022 07:43
А як красіво на Аверсі лапшу вішав мммм, завсєгдатаєм був.
Микола Луцький Показати IP 3 Квітня 2022 09:06
Став члєном партії " Без майбутнього " !