USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Один із загиблих під Амвросіївкою - волинянин Ігор Кантор

15 Липня 2014 22:14
Волонтери нещодавно повідомили нам, що в бою під Амвросієвкою сьогодні загинув Ігор Кантор, уродженець села Грибовиця (Іваничівщина). Про це повідомляє «Нововолинський інформаційний портал».

Валерій Курстак розповів нам: нещодавно односельчани назбирали і передали йому кошти на бронежилет для бійця. "Броню" купили й сьогодні мали передавати через військових, бо Ігор знаходився в "гарячій" точці, куди волонтери, на жаль, не мають змоги доїхати.

Валерій Курстак спілкувався з Ігрорем, підбадьорював. Боєць скаржився на командування.

У соцмережах пишуть, що Ігор проживав у Нововолинську, в гуртожитку на вулиці Луцькій. Працював на заводі "Кроноспан".

Нагадаємо, троє цієї ночі в бою під Амвросіївкою загинуло троє волинян - бійців 51-ї механізованої бригади, ще двоє було поранено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Тетяна Миколаївна Показати IP 15 Липня 2014 22:40
Царство небесне! Я знала цього прекрасного хлопчину,він в нас закінчував юридичний. Найщиріші співчуття родині! Дуже шкода...
Ніна Показати IP 15 Липня 2014 22:58
Царство Небесе усім нашим Героям!
Марго Показати IP 15 Липня 2014 23:44
Спiвчуваю.
гiсть Показати IP 16 Липня 2014 04:39
Ганьба тим,хто почав вiйну!
Дончанин Показати IP 16 Липня 2014 08:04
Датировано вчерашним днем: "Парламент Союза Народных Республик требует от Верховной Рады Украины и персонально каждого руководителя, ответственного за боевые действия на территории Союза Народных Республик, прекращения вооруженного вторжения и немедленного вывода всех подчиненных им незаконных вооруженных формирований в течение суток со дня принятия настоящего заявления. По истечении заявленного времени, все незаконные вооруженные формирования, остающиеся на территории Союза Народных Республик, будут классифицированы в качестве террористов, и к ним будут применены соответствующие меры."
Анонім до Дончанин Показати IP 16 Липня 2014 08:20
бред сивой кобылы....
my_gift до Дончанин Показати IP 16 Липня 2014 10:28
Які сучасні та ліберальні зараз божевільні... Навіть доступ до всесвітньої мережі у хворих є.