Профіль користувача
111
30 Липня 2012 14:03
На скільки памятаю , що РОЖИЩЕ не відміняється у РОЖИЩІ
30 Липня 2012 14:00
То можливо він не збоченець, а "п...ст". Хоче потрапити на зону щоб його ....
21 Червня 2012 14:49
олені пропхніть мої повідомлення
9 Червня 2012 22:50
сАПпронов продажний г...н....
9 Червня 2012 22:00
Ура...
7 Червня 2012 17:49
На рахунок відповідального за територію.... Пропоную надати директорам ЖКП право погоджувати виконанння ра
обіт на території, яку обслуговує їх підприємство, не залежно чи то "Зелене госполдарство" чи то ПП ... Інколи, мабудь буває питають директора -Хто проводить підрізку зелених насалджень на вул...., а директор КП не відає , бо КП " Зелене господарство " отримало кошти і в Сраці всіх має... А мкуди діваєтьсяя деревина після видалення дерев ... а, ніхто не знає........
Так , я пропоную затвердити механізм погодження проведенння будь-яких робіт з директорам ЖКП, де проводяться роботи...
7 Червня 2012 17:34
ОДИН ХРЕН БРОДЯЧИХ СОБАК ТРЕБА ВІДСТРІЛЮВАТи
30 Травня 2012 12:51
Податок на утримання собук ? Що далі, коти, попугаї, бджоли ? Дурня на посному маслі. Відстріляти нафіг бродячих псів, якщо ні то хай шАНОВНІ захисники тварин заберуть їх до себе в помешкання і там оберігають
29 Травня 2012 09:42
А, що ти ... зробив для"Ви не слідкуєте за сміттям навколо контейнерів для побутових відходів? В кожному дворі навколо них зона розкиданого сміття і смороду!
Чому Вас не турбує, що останні 40 років не очищались канали в цьому ж парку?
Чому Вас не турбують сміттєві звалища на берегах Стиру та дикі непролазні джунглі на його берегах в міській зоні?
Чому Вас не турбує порушення норм захисних смуг безпеки і червоних ліній навколо автозаправок і новобудов?"
5 Січня 2012 17:22
Я рахую за потрібне зайнятьсь питанням наведення відповідного порядку у місцях загального користування (зупинки, парк, ....)
Коли молоді люди розпивають спиртні напої майже у центрі м. Луцьк і я особисто зробив зауваження про те, що не годиться розбивати порожню бутилку об асфальт, мені погрожували . ТО де були органи.
На рахунок Сороки Б.Г. , можу сказати Людина слова,
5 Січня 2012 17:20
ВЕЛИЦЬК рулить. худоба дуже гарна в с. Велицьк
тамтешні господарники розвиваються у цьму напрямку і досить не погано в с. Мосор орендують землю та пасовиська, я сам родом з Велицька
10 Жовтня 2011 21:39
Козюру на дибу
1 Вересня 2011 16:50
Луцьктепло мало проводити реконструкцію теплотраси а Козюра підбурив людей що буде будуватись магазин
1 Вересня 2011 16:49
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
Від піхотинця до оператора дронів: бойовий шлях прикордонника з Волині
27 Червня 2026 21:43
27 Червня 2026 21:43
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
27 Червня 2026 21:14
27 Червня 2026 21:14
У Ковелі чоловік підпалив двері, щоб помститися за чотирирічну образу. Суд покарав
27 Червня 2026 20:45
27 Червня 2026 20:45
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
27 Червня 2026 20:16
27 Червня 2026 20:16
