Профіль користувача
без Бендери, ми далі будемо сидіти у совкізмі та реконструкціях лікарень.... ти своїм батькам пвмятник ставиш?.... Кремлівські сексоти просто бісяться ,коли чують про українця Бандеру.
13 Січня 2017 18:45
Кононович, ти ?
13 Січня 2017 17:59
Степан Бандера - герой України. І місце для памятника вибрано вдало, найнаселеніший район,щоб люди знали де вони живуть і чий хліб їдять...давно пора відійти від совкової-злочинної пропаганди, почитайте біографію Бандери та його статті, і все зрозумієте.
13 Січня 2017 17:20
У Ветлах заправляє російська церква, а за допомогою звертаються до української влади.
13 Січня 2017 15:59
Яник зараз дрожить .щоб його Путлєр не пустив в розхід, як свідка .
13 Січня 2017 15:04
зараз крадуть у сотні разів менше,ніж два роки тому.
13 Січня 2017 14:28
Яник -злодій та вбивця. Зрадник України.
13 Січня 2017 14:25
Будуть сигарети возити.
13 Січня 2017 13:41
А що говорить підприємець Олександ Романюк?
11 Січня 2017 18:48
Це вже цирк,а не кіно.
11 Січня 2017 17:48
Куди ви перлися вранці 8го?. -22 не всі автівки заводяться, то ж може проблема бути з транспортом. Пункти обігріву на Винниченка,Сухомлинського, на Дубнівські... призначені для безхатченків та бідних. Совкам завжди не вгодиш, все нетак...влада нетака, зарплата нетака,погода нетака.зорі нетакі.
9 Січня 2017 19:12
Знайшов гроші на потяг, знайдеш пару гривень зайти в якесь кафе.Пункти обігріву для бідних, а не для всіх підряд....Пі.Сі Субсидії оформив також, бідовий?
9 Січня 2017 16:13
совок
8 Січня 2017 15:47
Фашистський карлик.
8 Січня 2017 13:38
Сівчук, Ющук та Ковтуненко - це найдостойніші.... Еліта нації.
7 Січня 2017 19:40
Французька фашистка підтримує совєтського фашиста Путлєра.
3 Січня 2017 17:54
Сьогодні День народження Степана Бендери!
Людини, яка поклала своє життя у боротьбі за незалежність України. Його родина (три брата та батько) також загинули у цієї боротьбі. А сестри були заслані до Сибіру. Вся родина – приклад героїчного служіння української нації. Шануймо героїв національно-визволеної боротьби! Герої не вмирають!
Як би вся Україна була національно свідомою, як родина Степана Бендери, не було б в Україні ані Голодомору-геноциду, ані 7 млн. жертв ДСВ, ані сучасної війни на Донбасі. А Мордор/РФ – імперія Зла давно розвалився на окремі маленькі та безпечні для світу держави
1 Січня 2017 19:13
Де кервництво облдержадміністрації. облради, міськради? Невже совки заправляють на бандерівській Волині.
1 Січня 2017 17:13
В Боголюбах савєтскоязичних нема.
31 Грудня 2016 15:52
Трамп буде робите те, шо йому скажуть республіканські спонсори, які ввели санкції проти карлика Путлєра та допомагають українцям.
31 Грудня 2016 13:11
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04
Тіло знайшли у каналізаційному люку: подробиці надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
