USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Запитай юриста
[12 Червня 2023 22:32] Iryna1805: Доброго дня. Скажіть будь ласка, як нам вчинити в наступній ситуації? Батько чоловіка отримав у спадок будинок, продав його і хоче придбати нам квартиру, але частину оформити на себе, а частину на чоловіка. Чоловік працює в поліції та подає щорічно декларацію про свій дохід. Як нам це оформити, аби при заповненні декларації до чоловіка не виникло питання. Адже це не наші збереження, своїх коштів у нас немає. Дякую за відповідь заздалегідь.
Відповідь юриста:
Відповідь юриста поки що відсутня.
Коментарів: 8
Світлана Показати IP 13 Червня 2023 10:00
Допоможіть буьдласка мені відмовитись від повідомлень, які приходять і насильно заставляють взять кредит.
Галина Савлук Показати IP 25 Вересня 2023 17:37
Чи це стаття що людина довила що наковталася стікла
Галина Савлук Показати IP 25 Вересня 2023 21:55
Чи це стаття що мене людина довила що я наковталася скікла
Світлана Показати IP 4 Листопада 2023 07:09
Письменна подяка від зсу ,є громадянки льготи?
Оксана Показати IP 9 Листопада 2023 13:29
У закладі освіти заберають приміщення (кабінети ) для потреби селищної ради ? Чи мають право на це ?
Оксана Показати IP 9 Листопада 2023 13:32
У закладі освіти заберають приміщення (кабінети ) для потреби селищної ради ? Чи мають право на це ? Вчителів та учнів переводять в інші не комфортні ,Планують переселити бухгалтерію селищної ради та весь відділ молоді та спорту ?
Татьяна Показати IP 18 Січня 2024 19:23
Помер батько,осталось 2паи,нас трое детей ,мамка жива,Чи можу я по закону отримати свою частку земельнои дилянки
Сергей Показати IP 27 Лютого 2024 07:05
Військова частина не заплатила бойовій кошти.