USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Запитай юриста
[1 Квітня 2016 13:08] Ledy5: Доброго дня! Скажіть, будь ласка, мати хоче прописати сина у свекрухи, якій 95 років, як це зробити? Якими нормативно-правовими актами керуватись? Буду дуже вдячна за відповідь!
Відповідь юриста:
Для оформлення прописки необхідно подати (в ЦНАП):

— письмову заяву;

— документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Тобто, паспорт, якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження або свідоцтво про належність до громадянства України;

— квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;

— талон зняття з реєстрації (у разі зміни місця проживання в межах України). Талон зняття з реєстрації не подається в разі оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям із реєстрації попереднього місця проживання;

— документи, що підтверджують право на проживання в житлі. (Це може бути акт державної прийомки будинку, договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво на право власності, свідоцтво про право на спадщину та ін.). Ці документи повинні бути зареєстровані в бюро технічної інвентаризації. І для цього потрібен технічний паспорт на будинок.

У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника чи співвласників житла, наймача та членів його сім’ї;

— військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

Керуватись слід Законом України "Про свободу пересування і вільний вибір місця проживання" та Порядком реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів, затвердженим Наказом МВС України 22.11.2012 № 1077.
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus