USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.80 9.95
Світ вражає: Якби атеїсти правили світом
Якби атеїсти правили світом
Коментарів: 28
Tarantino Показати IP 18 Лютого 2011 14:16
кому шо а курці просо
Exaboto до Tarantino Показати IP 18 Лютого 2011 14:40
слухай пацик, (возомнивший себе Тарантіно :))), ти ж зарікався не вестись на мої провокаційні пости. Балабол чи шо? Хоча звісно було б цікаво від тебе щось розумне почути.... но не судьба.
Tarantino до Exaboto Показати IP 18 Лютого 2011 14:59
ну я б спробував сказати тобі шось розумне, але окрім "Бога немає", "попи - сукі", "українці - лохі" ти ж нічого розумним не вважаєш. ну там ше про аборти, евтаназію, легалізацію підарасів... за шо ти там ше агітуєш? я вже призабув А все інше ти все-одно обісреш ))) так шо як би я не хотів - твоїх сподівань не виправдаю, возомнівший себе прогресивним і продвинутим Exaboto ))) А зарікався, да. шо у ж тут скажеш. Ета бил спантанний парив емоций, більше не буду )
Exaboto до Tarantino Показати IP 18 Лютого 2011 16:44
навіть якби спробував, то не вийшло б. (з минулих тваіх спантанних коментарів). То ти як призабудеш то видумаєш (евтаназія, пєдікі), хоча дійсно, я цілком за евтаназію. В мене на тебе одне сподіванна - зміни нік, бо я коли згадую Тарантіно, то і ти балбес в голову лізеш.
Ukraine до Exaboto Показати IP 19 Лютого 2011 12:11
скоріше за все це ти "ПАЦИК ВОЗОМНИВШИЙ СЕБЕ" чорт знає ким!! в тебе я бачу якісь серйозні комплекси. сходив би ти до психіатра якогось
Kent Hovind Показати IP 18 Лютого 2011 15:19
Якби атеїсти правили світом то на землі давно, мабуть, не залишилось людей. А те, що людина пішла від мавпи не правда.
Корнуолис до Kent Hovind Показати IP 18 Лютого 2011 15:31
Ага,нас слепили из того что было.
Exaboto до Kent Hovind Показати IP 18 Лютого 2011 16:48
ох і нік в тебе кумедний. Я передивився майже всі безопеляційні докази божественої теорії цього клоуна. Посадили придурка на 10 років :))
Kent Hovind до Exaboto Показати IP 18 Лютого 2011 17:29
По перше - Ти мабуть погано знайомий з його науковими роботами. Раджу пошукати в інтернеті його лекції на тему теорії еволюції, будеш здивований деякою інформацією, яку науковці чомусь не охоче розголошують. По друге - клоун тут ти зі своїми гонінням на віруючих людей.
Exaboto до Kent Hovind Показати IP 18 Лютого 2011 17:44
Читай уважніше. Я передивився майже всі його "наукові" лекції. Ето просто винос мозга :)). Подивись його біографію. Цей неук закінчив якусь штундєцку школу і називає себе професором :)). Але я так зрозумів що ти і сам штунда, тоді його "наукові" докази для тебе є беззаперечними :). Стосується тебе і таких же неуважних як ти: Я НЕ ГОНЮ НА ВІРЮЮЧИХ І НІЧОГО НЕ МАЮ ПРОТИ НИХ. Я гоню на РЕЛІГІЮ як на інструмент контролю масами.
??? до Exaboto Показати IP 18 Лютого 2011 18:11
Назви кращий "інструмент контролю масами" і релігію. Зараз людство деградує будучи релігійно ідиферентними, оскільки люди стають аморальними. А без релігії людству і справді буде не солодко. Вона завжди була і буде. Оскільки людям потрібно в "щось" вірити.
Exaboto до ??? Показати IP 18 Лютого 2011 23:31
"нормальній" людині не потрібно вірити в міфічного (жорстокого, несправедливого, цинічного, прискіпливого) бога, щоб жити за "моральними" принципами. Мені особисто не потрібно боятись пекла, щоб не робити "злих" вчинків. Кожна свідома людина це і так розуміє. А от для нікчем потрібен цей страх і контроль. На них і тримається інститут релігії. Мені от не потрібно ні в що вірити. Досить довіряти компетентним людям, вченим наприклад, а вірять хай наївні.
Kent Hovind до Exaboto Показати IP 18 Лютого 2011 22:43
Я читав його біографію, в нього науковий ступінь "Профессор теології". Exaboto мені здається, що ти якийсь малолетка і цими своїми антирелігійними постами намагаєшся самоствердитися, ти б краще уроки вчив, ніж займався провокаціями.
Exaboto до Kent Hovind Показати IP 18 Лютого 2011 23:34
професор теології штундєцкого неакредитовано університету. Людина, яка до науки взагалі ніякого відношення не має. Нікчемна штунда. Хрестись якщо здається. :)) Кент Хорвінт... :)
Семен Показати IP 18 Лютого 2011 15:36
Якщо людина пішла від мавпи, то курка від качки,собака від кота і т. д., чи все таки дядько Дарвін помилився, коли на нетверезу голову від приматів нас зачав
Анатолій Котлюк Показати IP 18 Лютого 2011 16:04
їх доводи такі ж самі сильні як і прихильників існування Бога. Всім відомо що бога і головне ПРАВИЛА ТА КАНОНИ придумали люди бо підсвідомо потребують контролю.
VSC Показати IP 18 Лютого 2011 17:29
ВСЕ так уверены, в своих АБСОЛЮТНЫХ знаниях. Вспомнил О.Хаяма: Много лет размышлял я над жизнью земной. Непонятного нет для меня под луной. Мне известно, что мне ничего не известно! - Вот последняя правда, открытая мной. А вот еще один: "Бог один, лишь Аллах!" - это умный кричит; "Друг иль враг?" - усомнившись, глупец говорит. Море в вечном волненье. На волнах качаясь, - "Я - причина волненья!" - соломинка мнит.
Exaboto до VSC Показати IP 18 Лютого 2011 18:19
омар був відомим етеїстом :)
Exaboto до VSC Показати IP 18 Лютого 2011 18:19
Омар
Л А Д О М И Р Показати IP 18 Лютого 2011 19:15
Не бачу проблеми. Вони і так частково правлять цим світом.
Kent Hovind до Л А Д О М И Р Показати IP 18 Лютого 2011 22:46
В тому то і діло,що вони все більше лізуть до влади. Один депутат навіть вихвалявся у верховній раді, що він атеїіст.
Ладомир до Kent Hovind Показати IP 18 Лютого 2011 23:50
А хіба потрібно вихвалятись тим що ти атеїст чи тим що ти віруючий. Для чого і для кого?
goodok Показати IP 19 Лютого 2011 09:56
ШАНОВНІ! Якби цей пост лишився не коментованим, то було б все путьом, а ви хочете вдовбати якусь думку автору... Це не реально. Це не потрібно. Він і так довбанутий ))))))))))
Exaboto до goodok Показати IP 19 Лютого 2011 11:03
я все що тут пишу можу в реалі сказати, а ти? Можеш не відповідати.
Kent Hovind Показати IP 19 Лютого 2011 11:01
Та я уже помітив, повний неадекват.
Л А Д О М И Р Показати IP 19 Лютого 2011 15:14
Все залежить від того кого чи що "більшість" називає адекватним :)
goodok Показати IP 21 Лютого 2011 12:43
Ексабото. В реалі ти лише бубніти можеш, а на таких як ти люди часто кажуть "хворий на голову", ти за межею нормальності в розумінні загально суспільних цінностей. Знову нагадую твої ж слова, що навіть твої друзі за твої судження тебе бояться, чи що там, забув? І головний твій довод про РЕАЛ є найбільш безпідставним. Де ти є в реалі з своїми поглядами? Може в партії чи громадській організації атеїстів? Чи під собором стоїш і агітуєш всіх туди не ходити? Звичайно ні! Може на нетверезу голову і теревениш із друзями-готами про свої ідеали, а реально - нуль без палочки.
Exaboto до goodok Показати IP 21 Лютого 2011 16:11
таку мову як ведеш ти, які б погляди в тебе не були, можуть вести хіба що не сформовані підлітки. Я розумію, що ти такий крутий тут бо знаєш що не будеш відповідати за свої слова, хоча хто зна...