USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.90
Світ вражає: ​В центрі Москви вивісили український прапор. ФОТО
На знаменитій сталінській висотці в центрі Москви вивісили український прапор, - повідомляє Espreso.TV.
Невідомі в ніч з 19 на 20 серпня перефарбували зірку на сталінської висотці в Москві на Котельній набережній в синьо-жовті кольори і вивісили на шпилі будівлі український прапор
Зараз на місці працюють співробітники поліції і МНС, пише Lifenews.
Як люди, які вчинили цей «акт вандалізму» потрапили на дах будівлі висотою 176 метрів невідомо.
Найближчим часом, ймовірно, прапор знімуть, а зірці повернуть її початковий вигляд. 
«Консьєржка елітного будинку розповіла, що подібні випадки вже були. У будівлі є маса технічних входів і виходів, зловмисники залазять всередину навіть через шахти ліфта», - пише сайт телеканалу.
Коментарів: 12
евромайдан Показати IP 20 Серпня 2014 13:07
Ми прапор Украіни ще повісимо на Кремлі,а пиво в Москві буде по 8 гривень! Слава Украіні!!
саня до евромайдан Показати IP 20 Серпня 2014 18:49
коментар було видалено
Яся до евромайдан Показати IP 21 Серпня 2014 01:33
Героям слава! Ми ще Українським прапором натякнемо путіну про " час у відставку".
valun Показати IP 20 Серпня 2014 15:54
Ще б у Путіна " в изголовьи " наш стяг,щоб його зкрутило
Яся до valun Показати IP 21 Серпня 2014 01:35
А краще, замість колискової йому співати український гімн, щоб його ще довше ковбасило.
гість Показати IP 21 Серпня 2014 01:40
а як що до хрюмльовської зірки? Може варто одразу тризуб з Українським прапором? Шоби пачати рєфєрендуми... ? Україно, що скажеш?:))))))
Одесит Показати IP 21 Серпня 2014 01:44
Одеса ЗА УКРАЇНУ! І хрін хто пройде. Україна єдина! Слава Україні! А Хрюмлю - ппць, і всім хто його підтримує
Павло Показати IP 21 Серпня 2014 01:47
Ну путлєр вже і так останні години доживає, всхльоб, всхип, і вам тролі теж капець
Дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 01:57
А я верил Путину. И теперь я его называю с маленькой буквы, потому что я опомнился, Ганьба путину, ганьба его приспешникам, и пусть наконец-то наступит мир. И все сепаратисты сдоохнут
ЯЯ до Дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 10:34
Дончанин, ти приколюєшся ?
укр Показати IP 21 Серпня 2014 10:08
- Путін вмер ! - ЯК, коли ? -Та вдавився Україною!
Вікторія до укр Показати IP 25 Серпня 2014 11:20
Москванаша!!!!!!!!!!!!!!!!!