USD 39.70 39.98
  • USD 39.70 39.98
  • EUR 39.75 39.97
  • PLN 9.80 9.93

Пожежа в Кемерово: ЗМІ повідомляють про 40 загиблих дітей

27 Березня 2018 09:03
Близько сорока дітей могли загинути під час пожежі в торговому центрі «Зимова Вишня» у Кемерові.

Про це повідомляє «Інтерфакс», посилаючись на інформацію поінформованого джерела.

«За попередніми даними, що надходять з місця трагедії, серед загиблих у пожежі в ТЦ може бути близько сорока дітей», - сказав співрозмовник агентства. Поки видання не має офіційного підтвердження цієї інформації.

Співчуття сім'ям загиблих при пожежі в торгово-розважальному центрі «Зимова вишня» висловив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Про це він написав у своєму Твітері.

«Висловлюю співчуття рідним і близьким загиблих в результаті жахливої пожежі в Кемерові», – сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, вдень 25 березня в Кемерові загорівся торговельно-розважальний центр «Зимова вишня». За останніми даними, загинули 64 людини, серед загиблих багато дітей.

За версією СК РФ, співробітник охорони згорілого торгово-розважального центру при отриманні сигналу про пожежу відключив систему оповіщення, пожежні входи в будівлі були заблоковані.

Наразі затримані й допитані 4 підозрюваних, серед них - технічний директор компанії-власника будівлі, орендар приміщення, в якому, імовірно, був епіцентр загоряння, співробітник і керівник організації, що займалася обслуговуванням пожежної сигналізації. Вилучається необхідна документація.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Миколка Показати IP 27 Березня 2018 10:01
коментар було видалено
Василь до Миколка Показати IP 27 Березня 2018 11:56
МЕНІ НАЧХАТИ ЩО В КАЦАПІВ, У НАС ВІЙНА ВЖЕ 4 РОКИ І 200 ТАКИХ КЕМЕРОВИХ. НЕ ЗАГАЖУЙТЕ ФБ КАЦАПСЬКИМИ ПРОБЛЕМАМИ, СВОЇХ ЗАБАГАТО.
Жах Показати IP 27 Березня 2018 10:18
Незважаючи на висойи рівень корупціі, все ж сподіваюся , що винні понесуть покарання за вбивство дітей!!! Бо вседозволеність та хабарництво ніколи не будуть рушійними силами для висого соціального рівня в краіні. Стосується і нашоі краіни!!!
Лучанин Показати IP 27 Березня 2018 10:23
Другий день ви пишете не правдиву інформацію, померлих близько 400 осіб, а не 64 і це вже всі знають. А ви берете дані з новин країни, яка бреше своїм же громадянам.
і до Лучанин Показати IP 27 Березня 2018 10:43
А ти береш інфу з новин країни де шо не в*рались то Путін? Пруф давай
Волинянин Показати IP 27 Березня 2018 10:37
Співчуваю родинам загиблих! Нехай спочивають з богом ! Це велика біда, діти... І не потрібно сюди політики!!!
інтернаціоналіст до Волинянин Показати IP 27 Березня 2018 11:42
Співчуваю як вони сірійцям співчувають
Путін Показати IP 27 Березня 2018 11:02
Дякуючи Росії і кемеровцям з початку 2018 року в Сирії загинула понад тисячу дітей і не було мітингу чомусь в Кемерово?
Жах Показати IP 27 Березня 2018 11:25
Там дійсно набагато більше загиблих. Бідні діти, в 21 столітті надзвичайних можливостях техніки, помирали в муках... із-за халатності дорослих, влади... не хочеться прив язуватися до політики, але риба гниє з голови. Корупція, халатність, інші пріорітети, коли життя окремоі людини -ніщо по відношенню до власних амбіцій та жаги наживи.
Миколка 5 клас до Жах Показати IP 27 Березня 2018 11:40
По вині Росії щодня у світі гинуть люди і діти, щодня ці с?олочі вбивають українців.
Миколці5клас Показати IP 27 Березня 2018 18:26
Миколко, в тебе дійсно розум 5 класу. І на цьому рівні залишиться. Потрібно завжди залишатися людиною. А ти і тобі подібні - не люди.