USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Рада провалила відстрочку щодо касових апаратів для ФОПів

17 Грудня 2021 15:11
Українські нардепи провалили відстрочку обов'язкового введення касових апаратів для ФОПів до 2023 року. Відповідне голосування відбулося 17 грудня.

Про це повідомляє 24 канал.

Мовиться про законопроєкт №6376. Його не вдалося навіть внести до порядку денного, адже за це проголосували тільки 102 політиків.

Автори документа пропонували відтермінувати введення касових апаратів для ФОПів ще на один рік. Втім, нардепи провалили голосування, адже їх на засіданні – дуже мало. Зазначимо, що 17 грудня відбувалося останнє пленарне засідання парламенту в 2021 році. Це означає, що терміни розширеного застосування касових апаратів ФОПами не перенесуть. Тож вже з 1 січня 2022 року приватним підприємцям доведеться ними користуватися.

Якими будуть правила

Закони щодо застосування касових апаратів у сферах торгівлі, харчування та послуг, а також щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі були підписані президентом України Володимиром Зеленським ще 17 жовтня 2019 року. Відповідно до цих законів, з 1 січня 2022-го ФОПи будуть зобов'язані встановити реєстратори розрахункових операцій (РРО) та видавати своїм клієнтам чеки.

Як ми писали, під Верховною Радою підприємці вимагали скасувати обов’язкове запровадження касових апаратів для бізнесу. Між поліцією та активістами відбуваються сутички.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Дуже Показати IP 17 Грудня 2021 15:16
добре
лучанка Показати IP 17 Грудня 2021 15:52
давно пора. мільйони отримують від продажу а податок 200 грн.
ФОП до лучанка Показати IP 17 Грудня 2021 16:10
Яке 200 грн???? Розберіться,перш,ніж дзявкати. А хочете підняття цін в 2 рази через РРО,то будете тішитися. Мільйонерів знайшли...в Верховній зраді шукайте.Вони всі там,за наші податки нас же вбивають!!!!
Карма до ФОП Показати IP 17 Грудня 2021 16:32
Ви були головним електоратом зе. До піни з рота агітували, на людей кидались ... Тепер ви мусите страждати!
лучанка Показати IP 17 Грудня 2021 15:55
давно пора. мільйони отримують від продажу а податок 200 грн.
ПРЕКРАСНО Показати IP 17 Грудня 2021 16:01
Електорат зе починає пожинати плоди свого нездорового вибору. Це прекрасно, - касові апарати, товарний облік, і перевірки не рідше ніж раз в квартал. Тільки так і не інакше, ДЯКУЮ ЗЕ!!!
Дідок Показати IP 17 Грудня 2021 16:03
Ці всі фопи тримають продавців на неофіційній зарплаті, податків не сплачуть, а їздять на іномарках і повистроювали трьохповерхові особняки. Так що правильно, правильно, мєлка і вонюча буржуазія має платить!
лучани Показати IP 17 Грудня 2021 16:17
Великий бізнес та контрабанда- це 80% ухиляння від податків, а не жменя дрібних підприємців,які самі заробляють на життя.
Наївний до лучани Показати IP 17 Грудня 2021 16:33
Для тих, хто в танку. Саме великий бізнес (рітейлери в першу чергу) часто-густо "розмазує" свій бізнес по приватних підприємціях і реалізує продукцію без РРО. Знаю з власного досвіду роботи у величе-е-е-зній компанії. (Дивно(або НЕдивно), але податкові перевірки проходили на-ура.) Плюс величезні потоки контрабанди, конртафакту де дівається ? Ніколи не рахували скільки там бабла крутиться? Не будьте дурними. Треба жити циівлізовано. Крапка.
ФОП до Наївний Показати IP 17 Грудня 2021 17:11
Штраф за один цю товару від 51000 грн. То цивілізовано? Не РРО владі треба,а загнати нас в боргові ями,до відчаю довести
По голові бам до ФОП Показати IP 17 Грудня 2021 19:09
Мало штрафу, мало. От би десь так 73 тисячі, за одиницю товару, було б саме норм.
Александр - 1 Показати IP 17 Грудня 2021 18:54
Я работаю шесть дней в неделю. По 10-12 часов. Жена с детьми. На то есть причина .Младшим детям 5 и 9. От государства помощи никакой нет. Субсидии нет. Живем на мою зарплату. Аренда,коммунальные,налоги - все растет! Какие законы приняла эта еб..ая власть за 2,5 года для поддержки малого и семейного бизнеса?! Что она сделала что бы поддержать те семьи у которых двое ,трое детей и больше?!!! Какое моральное право имеют эти выб...ки кошмарить мою жизнь и жизнь моей семьи?!!!
Мають!!! до Александр - 1 Показати IP 17 Грудня 2021 21:00
Вони мають всі права вас дрюкати. Бо ви їх вибрали, ви їм продались за сир в мишоловці, вони вас мають за лохів. Тому, у цієї влади на вас всі права, особливо на ФОПів, які в припадках за зелю агітували. Ви на це заслужили.
Андрій Показати IP 17 Грудня 2021 21:19
Думаю у 2022 році ФОПи масово будуть припиняти діяльність і йти в "тінь" або їхати за кордон. А все тому, що у нас не працює закон так як потрібно. Спочатку нехай зверху перестануть красти, а тоді знизу порядок наводять. А то тих хто мільйони в офшори заганяє, вони не бачать, зате підприємцям розповідають як потрібно податки платити. Скажіть мені, будь-ласка, який сенс працювати легально, сплачувати податки, якщо податкова буде мати на меті приходити і шукати всілякі порушення, а навіть якщо їх і не буде, то вони скажуть що в них план і якийсь штраф все рівно потрібно виписати ? Згадаємо планові перевірки на фірмах ! Відбулася хоча б одна без штрафів ? У них задача знайти порушення і вони його будуть шукати... І штрафувати.
Андрій Показати IP 17 Грудня 2021 21:33
І ще одне. Людина, на свій страх і ризик (не знаючи піде чи не піде) вклала свої кошти (чи взяла кредит) у якусь справу, створила робочі місця, розвинулася, а тут бац... І вже сплять і бачать як цю людину "поіметь" ! Перепрошую, а яку роль тут відіграла держава ? Дотацію якусь дала ? Від податків на період розвитку звільнила ? Якусь допомогу запропонувала ? Ні. Зате вони собі на оздоровлення по 2 рази на рік гроші виділяють бо, вибачте, перепрацювали надто !
Ха ха ха до Андрій Показати IP 18 Грудня 2021 12:53
Ви головний електорат зе, а тому ви мусите страждати!!!