USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку – ДТП поблизу переходу. Є постраждалі

7 Жовтня 2016 09:39
Аварія, у якій зіткнулися два авто, трапилася сьогодні, 7 жовтня, по проспекту Соборності близько 8 години ранку.

Як розповіли у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі патрульної поліції Луцька, неподалік гіпермаркету Там-Там поблизу пішохідного переходу водій автівки «Вольво» не дотримався безпечної дистанції та налетів на легковик «Фольксваген», який загальмував перед переходм.

У ДТП постраждали водій та пасажирка «Вольво».

Як зазначили патрульні, при перевірці на Драгері вміст алкоголю в крові водія-порушника показав 0,35 проміле. Проте, коли кермувальника доправили в наркодиспансер на освідування, то там вміст алкоголю у крові показав вже 0,24 проміле, при допустимій нормі 0,2.

На місці працюють патрульні та слідчі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
555 Показати IP 7 Жовтня 2016 09:46
Чому в онкодиспансер?
до 555 до 555 Показати IP 8 Жовтня 2016 01:58
Ти читати вчись сліпота куряча)
Роман Показати IP 7 Жовтня 2016 09:55
За мить після удару чувся моторошний жіночий крик і дитячий плач, не довго. Машина перед зіткненням гальмувала переривчасто, сильного скрипу не було, але синього диму з-під коліс багато. Здавалось, ніби водій відволікся і не помітив, що машини попереду зупинились на світлофорі. Він почав гальмувати метрів за 30 до машин, швидкість була не космічна, але достатня, щоб унеможливити повну зупинку, тим більше ,повторюсь, гальмував водій переривчасто
роману до Роман Показати IP 7 Жовтня 2016 22:37
Як не дивно,в сучасних авто є системи ABS i ASR, тому і «переривчасто»
знайка Показати IP 7 Жовтня 2016 10:22
Це не водій гальмував преривчасто це так працює система ABS а так водій зловив гаву після вчорашнього.....
читач Показати IP 7 Жовтня 2016 10:34
Читай уважно, там написано наркодиспансер.
Роман до читач Показати IP 7 Жовтня 2016 11:08
Як тільки новина появилась, то справді писало "онкодиспансер". Я теж помітив
уважний до читач Показати IP 7 Жовтня 2016 12:53
Бо після зауваження виправили!
софія Показати IP 7 Жовтня 2016 10:39
те Вольво аж на бровку вискочило, але однаково добряче влупилось в зад фольксвагена. всі спішать жити.
Українець Показати IP 7 Жовтня 2016 10:46
Мабуть "вчорашній" був
От Показати IP 7 Жовтня 2016 11:24
б..ді тупорилі, коли вже до вас дійде, що по місту треба їздити максимум 60 км/год., але ж всі понтові, всі літають, навіть з малими дітьми в машинах. Уйо..ки!
Роман до От Показати IP 7 Жовтня 2016 12:50
Ну там початково і було десь 60. Швидко він не їхав. Я все це спостерігав з балкону, і чітко бачив. Гальмівний шлях був досить малим, ну нехай це дозволило скинути швидкість до 45-50. Зіткнення на такій швидкості з нерухомим масивним предметом теж досить руйнівне і потужне. Удар був гучним
От до Роман Показати IP 7 Жовтня 2016 14:08
так 60 це МАКСИМУМ, коли ситуація дозволяє, а перед переходами, біля шкіл, садочків, базарами, зупинками і т.д, там де інтенсивний рух автомобілів і пішоходів має бути швидкість набагато менша.
Ан. до От Показати IP 8 Жовтня 2016 16:17
Дітей там не було!!!
Роман до Ан. Показати IP 8 Жовтня 2016 23:55
Дитячий плач був, точно був. Я не виключаю, шо то могла бути зовсім інша ситуація, яка взагалі мала місце в зовсім іншому місці десь поблизу, чи навіть взагалі в будинку, я в той момент був на балконі і сприймав, відповідно, звуки з різних боків. Але я думаю, шо все відбувалося наступним чином - після зіткнення закричала з переляку чи болю пасажирка одного з авто (думаю що жіночий крик дійсно йшов саме від місця дтп), почувши розпачливий крик могла злякатись яка небуть дитина, яка в той момент була десь поблизу і стала свідком пригоди і природньо розплакалася. Але менше з тим... Повірте, той крик і плач після такого гучного потужного удару викликав в голові найстрашніші картини, але, слава Богу, все обійшлось лише травмами.
Андрій Показати IP 7 Жовтня 2016 11:34
Як пояснити водіям, що алкоголь і дорога несумісні речі? Реакція водія стає заторможеною. Навіть допустимі 0.2. Навіть якщо ти 30 років за кермом. Навіть якщо ти крутий і маєш достатньо грошей. Навіть якщо тобі потрібно проїхати тільки трошки. Навіть якщо ти впевнений в своїх силах. Ну і т.п. Алкоголю на це все начхати.
Проходив поруч... Показати IP 7 Жовтня 2016 19:59
Їду собі по Соборності з вагітною жінкою, нікого не чепаю, і тут перед самим носом ось це "спортивне" вольво без ввімкнення повороту різко переміщається на мою смугу. Різко гальмую, сигналю, блимаю світлом - ледь не в'їхав в цього спортсмена. Долітався все-таки.